Jdi na obsah Jdi na menu

WEB

Příspěvky

Kuba Hotový dával jako Hráč kola rozhovor: Co někteří mí spoluhráči vypijí, je úctyhodné

8. 10. 2016

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Hlasujeme pro naše v sestavě kola!

4. 10. 2016

Střelec jediného gólu Peči a pak samozřejmě hvězda duelu, Kuba - tato dvojice se dostala do TOP 11 kola. Tak je koukejte podpořit, Kuba má dobře našlápnuto k rozhovoru!

Pozor, čtvrteční trénink mládeže odpadá!

2. 10. 2016

Zpráva pro rodiče našich malých talentů - ve čtvrtek 6. října se trénink nekoná, trenéři mají tentokrát bohužel jisté povinnosti, které kolidují s tréninkem.

Po slabším období výhra! Velešín jsme doma udolali 1:0

2. 10. 2016

Aby nás konečně bylo víc než 11, musel Kuči slíbit, že po zápase zve na gulášek. Když navíc Strny slíbil za výhru v zápase sud pivka, mělo to parádní účinek a proti Velešinu praskala lavička ve švech. A že se to hodilo, do půlhodiny jsme museli hned dvakrát střídat. Nakonec rozhodla Pečiho branka, Kuba Hotový totiž svou bránu zamknul a uhráli jsme to vzadu s nulou. Olé!

Mládež už se dočkala i první vstřelené branky! :)

8. 9. 2016

Hned ve dvou kategoriích je letos nově obsazena plánská mládež. Děti za sebou mají první zápasy v životě proti ostřílenějším borcům, ale pod vedením Ládi Fujdiara se stále zlepšují - dokonce už vstřelily první gól (Kubou Molnárem), a počet inkasovaných branek jde také dolů. A co je jisté - počet fanoušků na zápasech může pomalu závidět i první tým Modrého baletu...

STÁLE HLEDÁME NOVÉ ZÁJEMCE O FOTBAL!

Připojit se můžete kdykoliv, kontakty na trenéry najdete v sekci Mládež zde na webu. A bereme i holky - v týmu už jich máme několik!

Kuba a Ondra Hotových v sestavě kola, hlasujeme!

30. 8. 2016

Kuba zažil proti Loko povedený debut v chlapské kategorii, Ondra na beku zastavoval jeden útok za druhým. Zaslouženě se naše letní posily a nejmladší hráči kádru dostali do sestavy kola I.A! Tak jim dejme hlas na http://fotbalunas.cz/sestava-kola/4000/sestava-kola-3-kolo-jihocesky-1-a-trida-sk-b-2016-2017/

V prvním kole byl v ideální sestavě Novas, ve třetím kole Hoty - mezi tyčemi naše slabina rozhodně nebude ;)

Přes Slavii jsme přešli v poháru dál

30. 8. 2016

Odveta za prohru v mistráku se povedla :) Se Slavií ČB jsme v pohárovém setkání sehráli pěkné utkání, po výsledku 1:1 se kopaly penalty a byli jsme šťastnější, takže postupujeme dále! S Peťou jako kapitánem jsme nemohli prohrát! Report z utkání je na webu soupeře http://slavia.pohoda.com/

Sestava: J. Hotový - O. Hotový, Kneys, Strnad - Čertík (48. Turek), Beran, Zedek (55. Petscher), Lexa (78. T. Pintér), Plojhar - Balogh, Vobořil (68. Trs)

Povedený závěr prvního poločasu nám zařídil výhru nad Loko

28. 8. 2016

Na Lokádu nás bylo připravených dvanáct statečných. Zápas hraný za velkého vedra jsme ale zvládli, když se trefili už v prvním poločase Plojhy, Řehy a Lukáš. Domácí ve druhé půli snížili, měli i další šance, ale Kuba Hotový při své premiéře v dresu Modrého baletu v mistráku mezi tyčemi držel jako skála. I z druhého venkovního zápasu jsme uhráli tři body! Teď to chce přidat první domácí výhru - možnost budeme mít v sobotu proti Nové Bystřici.

První domácí zápas nám nevyšel

22. 8. 2016

Modrý balet - Sešívaní 0:2

Se Slavií jsme sehráli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli v prvním poločase více příležitostí, ale bohužel bez gólového vyústění. Druhý poločas už byl z naší strany slabší, Slavia si počkala na naši chybu a přesnou střelou zpoza vápna se dostala do vedení. Chvíli na to padl do naší sítě druhý gól, který sice padl z jasného ofsajdu, ale rozhodčí ukázal neznalost pravidel. My ale už ani tak neměli síly na korekci, Slavia si pohlídala tři body a my zkusíme za týden uspět lépe na hřišti dalšího budějovického týmu, Lokády.

Mezi sponzory další posily! Club Bonver a Český trávník

16. 8. 2016

Plánský fotbal zažívá úspěšné období, skvělé tažení mužů je doprovázeno znovuobnovením mládežnických kategorií. Za tolik potřebnou podporu a pomoc moc děkujeme všem našim partnerům, jejich kompletní portfolio je k prohlédnutí zde!

Nově se k nim pak přidal Club Bonver, který své prostředky věnuje právě na rozvoj mládežnické kopané.

O plánské hřiště a perfektní trávník se pak stará Český trávník s.r.o.