Poprvé v I.A třídě doma - zveme fanoušky na sobotní zápas se Slavií ČB!

Více v článku...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Vítězný úvod v I.A! Roudné B jsme porazili 1:0!

15. 8. 2016

Modrý balet sehrál v Roudném vyrovnanou bitvu, kdy notně podržel Novas. Defenziva nakonec uhájila čisté konto a Dejvova branka z 61. minuty nám přisoudila první tři body, olé!

Sestava: Nováček - Hotový, T. Pintér, Strnad - Plojhar, Kneys, J. Pintér, Řehoř, Zedek - Petscher (80. Turek), Fujdiar (90. Vobořil)

Jan Pintér (hrající asistent trenéra): "První mistrovské utkání pro Planou v I.A po více jak 30 letech. Nevěděli jsme, co přesně od soutěže očekávat, v přípravě jsme hráli pouze s Větřním, které tuto soutěž hraje, ale byl to zase první zápas přípravy a tak pro nás toto utkání a celkově soutěž byla velkou neznámou. Přes léto jsme dobře posílili a příprava se nám jak herně, tak výsledkově vydařila, proto jsme vstupovali na trávník s velkým respektem a zároveň i optimismem. Vstup do utkání se nám nepovedl, soupeř na nás vletěl a my jsme prvních 15-20 minut nevěděli co dřív. Poté jsme se ale postupně zvedali a naše hra začala mít určitou kvalitu. Do konce poločasu jsme se Roudnému naprosto vyrovnali. Druhy poločas byl prakticky totožný jako konec prvního, oba týmy hrály zcela vyrovnaně, ale my jsme se díky jedné povedené akci dostali do vedení. Roudné na nás vyvinulo velký tlak od 70 do 85 minuty, mělo několik příležitostí, kdy nás podržel Honza Nováček. Ale posledních pár minut včetně nastavení jsme si už pohlídali a dotáhli utkání do vítězného konce. Myslím, že to bylo pěkné utkání pro diváky s pěknými fotbalovými akcemi na obou stranách, několika zajímavými brankovými příležitostmi. Možná jsme tomu šli o malinko víc naproti srdíčkem a díky tomu jsme vyhráli toto těžké utkání. Za nás bych chtěl vyzdvihnout výkon Honzy Nováčka a nestárnoucího Ládi Fujdiara! A dále bych chtěl pochválit oba nováčky v základní sestavě Káju Strnada a Ondru Hotových, jak se s tím popasovali, jelikož to byl pro oba první zápas v této soutěži.

V poháru proti Slavii

12. 8. 2016

Ve 2. kole poháru se utkáme se soupeřem z naší soutěže, s budějckou Slavií. Ta vyřadila Putim. Hrát se bude v úterý 30. srpna od 18:00 v Plané.

Domácí turnaj jsme vyhráli, příště už mistrák! Fotky z turnaje na facebooku

8. 8. 2016

Boršov jsme v prvním zápase porazili 2:0, Mladé pak ve finále 3:0.

Fotky z turnaje máme na facebooku - ZDE.

Měj kus Modrého baletu i ve svém šatníku. Marketing SK si připravil novinku!

4. 8. 2016

Šála, kulich nebo kšiltovka Modrého baletu - to chceš! Vyberte si z našeho nového merchandisingu  a podpořte koupí na našich domácích zápasech (třeba už na sobotním turnaji) mládež SK Planá. Děkujeme!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Merch | Komentářů: 0

Mládežnické celky se těší na první soutěžní zápasy. S radostí přivítáme nové zájemce - malé fotbalisty a fotbalistky

1. 8. 2016

Plánský fotbal zažívá obrození. Áčko po třiceti letech bude hrát v I.A třídě, ale co je pro klub snad ještě důležitější - po více než deseti letech se na plánském hřišti prohání za míčem i děti. Pro tuto sezónu se pod vedením L. Pintéra a L. Fujdiara ukážou kategorie starší přípravky a mladších žáků, držme palce ;) Rozpis zápasů na webu, stejně tak kontakty na trenéry - a rádi přivítáme další zájemce!

O pohár starosty obce už v sobotu v Plané!

1. 8. 2016

V sobotu 6. srpna se budeme snažit, aby Pítrsovi st. zůstal pohár na domácí půdě. A konečně taky utnout Mladé, kterému se na našem turnaji hodně daří... Více v článku.

Modrý balet jde v poháru dál

1. 8. 2016

Ledenice jsme porazili jasně 4:0! Branky dávali Lukáš, Peči, Cipís a Strny. V dalším kole vyzveme lepšího z dvojice Putim - Slavia ČB.

Sestava: Nováček – Kneys, T. Pintér, Strnad – Beran, Fujdiar, J. Pintér, Plojhar, Zedek – Petscher, Balogh. Střídali Turek, Vobořil, Trs.

Fotky ze zápasu ZDE

Čtrnáct dní před soutěží nás prověří Ledenice v poháru

28. 7. 2016

Zápas začíná v pátek 29. července od 18:00, hrajeme doma, přijďte se podívat! Více v článku...

První přípravný zápas se povedl

23. 7. 2016

V pátek jsme v pohodové atmosféře sehráli první přípravný duel proti Větřní. Výhra 4:2 (Zedy, Lukáš, David, Jasy) potěšila, ale o výsledek tentokrát nešlo, navíc v našem dresu nastoupili Kladry a Jasy, což bylo na hřišti znát... Hlavním pozitivem je, že na první zápas nebyla předvedená hra vůbec špatná a že letní posily se uvedly super výkonem.

Sestava: J. Hotový - Strny, Starosta, O. Hotový - Tury, Kladry (Jasy), Pítrs, Dejv, Plojhy - Fudži (Lukáš), Zedy (Peči)

V pátek nás čeká pohárový zápas s Ledenicemi.