WEB

Příspěvky

Osm gólů Dřítni, kdo z vás to dá?

10. 5. 2015

Tak tohle se nám povedlo.Proti Dřítni jsme předvedli náš nejlepší jarní výkon a zválcovali jsme jí 8:2. Společný předzápasový oběd se vyplatil. Více na FOTBALUNAS.CZ. Další branku vstřelil Pítrs jr., který dal pár kol náskoku Lukášovi, ale teď hodlá atakovat pozici nejlepšího střelce týmu. Už mu zbývá jen patnáct přesných tref.

Teď jen, abychom nepředvedli třeba už za týden v Krumlově podobný výkon. Pět kol před koncem stále držíme naději na postup, jen by to chtělo, aby už někdo přibrzdil Velešín...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Kamenný Újezd - Planá 0:2 - Tři body se vezly domů

10. 5. 2015

Jak se ukázalo v pozápasovém hodnocení, asi jsme každý hráli jiný zápas, pravdou je, že nás domácí moc neohrozili. Více na FOTBALUNAS.CZ

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

SK Planá - Nemanice 2:2 - Famózní finiš nám zajistil bod

26. 4. 2015

SF poháru: Větřní - Planá 2:3 - Přepište dějiny, jsme ve finále

23. 4. 2015

Přátelský termín semifinále, v pracovní den výkop 17:30, nás poslal do Větřní. Domácí vedli 1:0, pak 2:1, no a konečný výsledek? 2:3! Tury nás poslal dvěma góly do finále, kde se střetneme s TJ Hradiště.

Zliv - Planá 0:1 - Tři body a těšíme se na Nemanice

19. 4. 2015

Kdo se byl ve Zlivi podívat, tak si zápas musel zařadit k tomu horšímu, co v životě viděl. Ale nevadí, Adamec gólem ve 12. minutě zařídil výhru a jedině ta se počítá, jedeme dál.

Pítrs jr. hvězdou na Fotbalunas.cz

17. 4. 2015

Na novém vymazleném portálu FOTBALUNAS.CZ jsme tento týden byli v hlavní roli. Nejprve se dva naši hráči, Honza Pintér a Lukáš Balogh dostali do sestavy kola. Oba následně v hlasování nasbírali nejvíce hlasů, na prvním místě se umístil Pítrs a tak právě s ním byl udělán zajímavý rozhovor.

Trenér Josef Cimburek oslavil s Planou už své 100. vítězství!

14. 4. 2015

Pan trenér sir José Cimburek v sobotu zažil už své 100. vítězství v mistrovském zápase od příchodu do Plané! Neuvěřitelný výsledek - když přicházel, byl klub zralý pomalu na rozpuštění, no a vida, dnes vede tabulky I.B třídy. Tréňovi velká gratulace a těšíme se na druhou stovku!!!

SK Planá - Sedlec 3:2 - Dokonalý obrat ve druhém poločase. Píše o nás nový portál fotbalunas.cz!

13. 4. 2015

Srdce fanouška Modrého baletu zase jednou zaplesalo. Ale je pravda, že ani ty největší optimisté za stavu 0:2 v utkání se Sedlecem už nevěřili, že by body mohly zůstat doma.

SESTAVA KOLA: HNED DVA ZÁSTUPCE MÁME V SESTAVĚ 17. KOLA, TAK HLASUJTE PRO JEDNOHO Z PLÁNSKÝCH V ANKETĚ O HRÁČE KOLA! - FOTBALUNAS.CZ

SK Planá - Velešín 3:4 - Blamáž jsme odvrátili až ve druhém poločase

4. 4. 2015

Tentokrát jsme doma zaslouženě padli, Velešín nás přehrával a po půli vedl jasně 3:0. Když pak ve 47. minutě přidal čtvrtý gól, vypadalo to s námi hodně hodně zle. Následně jsme ale dokázali zabojovat, a najednou to bylo v 78. minutě jen o jeden gól! Velešín si ale závěr pohlídal a bere tři body, náš výkon byl takový, že si bodový zisk tentokrát nezasloužil. No nic, hlavy máme stále nahoře a jedeme dál, příště lépe!

Doma vyzveme Velešín - sobota 13:00!