Jdi na obsah Jdi na menu

WEB

Příspěvky

Halový memoriál Jana Vobořila má za sebou první ročník. Vyhrál tým Sin City Pítrse jr.

5. 1. 2015

V závěru prosince hostila plánská hala první turnaj a dorazilo hned sedm týmů. Modrý balet měl zástupce ve více týmech, ale ten, který nesl jméno SK Planá, skončil pohříchu na posledním místě...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje SK Planá!

23. 12. 2014

Přejeme vše nejlepší do nového roku, hodně štěstí a zdraví všem současným, bývalým i budoucím hráčům Modrého baletu, trenérovi, předsedovi, místopředsedovi, členům výboru, sponzorům, fanouškům, hospodským, přátelům kvalitního plánského fotbalu a každému, kdo jakýmkoliv způsobem přispívá k chodu našeho klubu či se o naší kopanou zajímá.

Hned 27. 12. se koná v plánském multifunkčním domě první ročník halového turnaje Memoriálu Jana Vobořila. Turnaje by se mělo zúčastnit na sedm týmů (kromě domácího týmu Černý Dub, Drahonice, FC Páni, Litvínovičtí dřevácí a další). Sraz pro Plaňáky v 11:30.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Planá přezimuje na krásném třetím místě

8. 12. 2014

Po třiceti letech v krajské soutěži. Nevěděli jsme, co od toho čekat, ale na podzim se ukázalo, že obavy byly zbytečné. Ze 14 zápasů jsme jich hned 10 vyhráli a to je zisk, který si sir José nepředstavoval ani v těch nejdivočejších snech. Místo strachu o sestup pokukujeme po čtrnácti zápasech ročníku po první příčce...

Planá - Kaplice B 4:0 - Pohodová tečka za parádním podzimem

18. 11. 2014

Na pěkném boršovském pažitu jsme i v poslepované sestavě porazili jednoznačně kaplické béčko a udělali si ideální náladu na podařenou dokopnou. V zápase exceloval Láďa Fujdiar, který vstřelil gól v první minutě a další přidal patičkou, premiérový gól v sezóně zaznamenal i Peťa Vobořil. Modrý balet se ukládá k zimnímu spánku na výtečném třetím místě tabulky!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Horní Planá - Planá 1:2 - Jedna Planá vládne všem, jedna jim všem káže

8. 11. 2014

Report ze zápasu, jaký svět neviděl, najdete v článku... Zapomenuté registračky, objížďky, hra o deseti, gól na 2:1 v 90. minutě... Hlavně ale přejeme brzké uzdravení Honzíkovi a jeho kolenu!!!

Předehrávka s kaplickým béčkem na hřišti Boršova!

6. 11. 2014

Modrý balet je klub, který nemá fanoušky jen v Plané, ale i okolních méně hezkých vesnicích. Proto jsme se rozhodli vypůjčit si pro přeložený zápas s Kaplicí B, kterým se nastaví podzimní část soutěže, hřiště v Boršově! Místní se jistě rádi přijdou podívat a Plánským dáváme vědět s předstihem, aby si mohli naplánovat sobotní výlet. Takže 15. 11. v Boršově, start v 10:00. Dalším důvodem je mimo jiné to, že Boršov disponuje modernější arénou, jejíž hřiště na rozdíl od té naší nepřipomíná zorané pole.

Planá - Frymburk 0:2 - Hosté potvrdili svou vynikající formu

2. 11. 2014

SK Planá - FC Šumava Frymburk 0:2 (0:0)

Góly: 47. Ribár, 85. Budík. ŽK: 0:1. ČK: 1:0.

Frymburskou obranu jsme nedokázali ani jednou překonat, po bezbrankovém prvním poločase naopak hosté skórovali dvakrát a došli si pro sedmé vítězství v řadě. A pro změnu to bylo opět s červenou na našem kontě, tentokrát ji vyfasoval Plojhy. Doma jsme podruhé v řadě nedokázali vstřelit jedinou branku. Doufejme, že úspěšné loučení s podzimem proběhne za týden na hřišti slabšího soupeře, než kterým byl Frymburk - v Horní Plané.

Plaňáky čeká poslední podzimní utkání na domácím poli, pardon hřišti

30. 10. 2014

Modrý balet se postaví týmu, který má vůbec nejlepší formu ze všech v naší skupině. Frymburk vyhrál už šestkrát v řadě a v posledních zápasech soupeře doslova drtí (4:1, 5:1, 3:0, 5:0). Bude to bitva! A protože Plaňáci hrají v sobotu na podzim naposledy doma, neměl by u toho chybět žádnej znalec kvalitní kopané!

Trhové Sviny - Planá 1:2! David skolil Goliáše, ukončili jsme jízdu Trhových Svinů

26. 10. 2014

Ještě loni hrály Sviny I.A, a do této soutěže se chce fotbalový klub z pětitisícového města co nejrychleji vrátit. V I.B kraloval bez porážky až do 12. kola, kdy na jeho hřiště přijeli fotbalisté z vesnice o 250 obyvatelích. A bylo po sérii!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 3

SK Planá - Český Krumlov B 0:1 - Vyrovnaný zápas zlomili hosté v závěru

18. 10. 2014

Modrý balet potřetí v sezóně padl. Proti Krumlovu chyběli Petscher, Beran a dlouhodobě budou scházet Sodomka a Turek. Utkání mnoho šancí nenabídlo, hosté byli v prvním poločase aktivnější a zachraňovat musel Novas, ve druhé půli zase nastřelil Lukáš tyč. V 82. minutě jsme nezachytili kolmici za obranu a o vítězi bylo rozhodnuto. Ale pozor, tentokrát jsme to zvládli bez červené a jen s jednou žlutou kartou!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2