WEB

Příspěvky

EXKLUZIVNÍ FOTO z tréninku plánského válce

17. 10. 2014

Naší investigativní redakci se podařilo získat fotky z uzavřeného tréninku plánského týmu, který je v plné přípravě na utkání s béčkem Krumlova. Foto v článku.

Proti Krumlovu nebude moci hrát Cipi, který si odpyká trest na jedno utkání. Hůře dopadl Tury, který si nezahraje hned pět dalších zápasů.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Je tu další kolo. Modrý balet přivítá béčko Krumlova

15. 10. 2014

FOTO Z DŘÍTNĚ NA ČB DENÍKU

Modrý balet chystá další představení. A vůbec poprvé v sezóně v něm nenastoupí jako vedoucí tým tabulky. Po minulé porážce jsou Plaňáci druzí, zatímco Krumlov nasbíral o pět bodů méně a je pátý. Utkají se celky z nejkrásnějších míst republiky. Krumlov už na seznamu UNESCO je, zatímco "Vesnice, ve které by chtěl žít každý" nějakým nedorozuměním na zařazení stále čeká. Otázkou zápasu je, kolik červených nasbíráme tentokrát.

Dříteň - Planá 3:2 - Zaměření se na naši disciplínu nese ovoce - tentokrát byly červené dvě

11. 10. 2014

Jedno je jisté - takhle to dál nejde. Kecy, které nám možná procházely v okrese, nám v I.B procházet evidentně nebudou a tak jsme se v Dřítni sami okradli o možnost bodovat. Vyloučen byl tentokrát naprosto stupidně a neodpustitelně Tury a ven později putoval i Cipi ( 2x ŽK) a domácí zaslouženě vyhráli. Jinak byl celý zápas divoký, přinesl hned tři penalty, naše dvě promenil Tomáš Pintér.

SK Planá - Kamenný Újezd 2:0 - Rozhodly Lukášovy branky ve druhém poločase

4. 10. 2014

Plánští rowdies by nám druhou domácí prohru v řadě neodpustili a tak jsme nastupovali s nožem na krku! Naštěstí jsme to zvládli...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

V sobotu hostíme Kameňák. Už od 12:30 hod.!

3. 10. 2014

Hrát nebude moct Peči, který vyfasoval jednozápasový trest za červenou v minulém kole.

Nemanice - SK Planá 1:2 - Planá trhla v Nemanicích světový rekord!

28. 9. 2014

Jsme v Guinnessovce! Zapsáni tam budeme pod heslem nejvíce inkasovaných žlutých karet za jednu minutu. Je dobře, že v Nemanicích budeme hrát zase až za rok, protože těch zážitků odtud je až až... "Podstatný jsou ale tři body, a na ostatní se vyser," jak říká Ivánek kamarád.

HOKEJBAL: SK Planá - Plav B 4:4

Po výhře a prohře Planá zaznamenala v nejvyšší soutěži asociace AHbL i první remízu.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 8

SK Planá - Zliv 0:2 - Tak už i na nás došlo

21. 9. 2014

Krasojízda přerušena. Na našem hřišti na nás vyzrála Zliv a připravila nám první porážku sezóny. Šancí jsme měli dost, ale jak už bylo přibližně dvakrát v historii fotbalu řečeno, bez gólů se nevyhrává. Hosté se dostali do vedení v 58. minutě a druhý gól jsme inkasovali při honbě za vyrovnáním v poslední minutě. Nevadí, jedeme dál!

Branky: Szabó J., Bican R.
ŽK: 1:3

Evropa se blíží - Bavorovice v poháru smáznutý bůrem!

18. 9. 2014

Na týhle vítězný se jede dobře. V poháru jsme vypráskali Bavorovice a na jaře nás čeká souboj s Větřním. Čerťas a Luky po dvou fíkách, po delší době se střelecky připomněl i Peťa. Tak a teď je na řadě Zliv!

Ve středu pohár, v sobotu doma se Zliví

15. 9. 2014

Uhájí Planá domácí hřiště ve dvou zápasech tohoto týdne? Ve středu 17. 9. Modrý balet poměří síly s Bavorovicemi ve 2. kole Jihočeského poháru, v sobotu pak budeme čelit celku Zlivi.

Sedlec - SK Planá 1:2 - Do pětice všeho dobrého

13. 9. 2014

Snový start. Pět zápasů po třech bodech, to se rovná patnáctibodovému zisku a první příčce v tabulce. Sedlec byl nepříjemným soupeřem plným bojovníků, ale přesto jsme ho díky tradičně dobře odehranému prvnímu poločasu porazili. Mrzí červená karta pro Kučiho.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4