WEB

Příspěvky

Velešín - SK Planá 0:4 - Nováčkovské štěstí, nebo jsme snad fakt dobří?

6. 9. 2014

První poločas a obávaný Velešín už věděl, že na body nedosáhne. Modrý balet si soupeře chvíli oťukával, pak ale do 30. minuty třikrát udeřil a nazdar. V zápase venku jsme kopali dvě penalty, tohle by se na okresním trávníce stalo jen těžko. Tady si do toho ale rozhodčí kecat nenechají. Pítrs st. obě proměnil a další dvě branky přidal kdo jiný než Lukáš.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Pohárový zápas odložen!

3. 9. 2014

Středeční zápas s Bavorovicemi odložen, trénink v pátek.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

VIDEOZÁZNAM z prvního poločasu proti Křemži

1. 9. 2014

Díky nasazení bafuňáře Jardy máme exkluzivní záběry z prvního poločasu, který jsme vyhráli 3:0, ale který také mohl skončit 4:4. Odkazy v sekci VIDEO nebo v článku.

Modrý balet si poradil s dalším soupeřem, Křemže padla 1:4

30. 8. 2014

Ani Křemže nás nezastavila, ale kvalita soupeřů se stále zvyšuje. Příští týden nás čeká první velká zkouška - hrajeme ve Velešíně.

V sobotu doma s Křemží!

27. 8. 2014

Ve fotogalerii nahrány fotky které dokazují, že Plánští nechodí jen do putyk, ale i do kaváren, kde si vychutnávají koncerty hudebníka Josého "Stivína" Cimburka.

Kaplice B - SK Planá 1:5 - I podruhé vítězství o čtyři branky

24. 8. 2014

... a Modrý balet tak vede tabulku I.B! Sice to po dvou kolech nemá žádný význam, ale i tak... :) Kaplické béčko schytalo debakl i ve svém druhém zápase, po prohře 1:8 od nás dostalo o tři fíky méně. Dvakrát se trefil Peči.

REPORT READY

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

SK Planá - Malonty 6:2 - Modrý balet na úvod zabodoval

16. 8. 2014

V prvním kole jsme neschytali protivníka z kategorie těch nejtěžších a po smršti v prvním poločase bylo jasno o tom, že Plaňáci do I.B vkročili pravou nohou. Po dvou brankách si připsali očekávání kanonýři Luky a Peči, které doplnili jednou trefou beci - Ivoš a Tury. Za týden v Kaplici proti místnímu béčku.

Na prvním zápase byl k dispozici i ZPRAVODAJ - kdo se k němu nedostal, má možnost ke stažení přes tento odkaz. Obsahuje mj. přehled změn v plánském kádru, ale třeba i pár vět trenéra Josého a kapitána.

Třicet let čekání na krajskou soutěž u konce. SK Planá v sobotu vyzve doma Malonty

13. 8. 2014

V sobotu 16. srpna zahajujeme cestu I. B třídou. Zveme všechny příznivce plánské kopané, první body musí zůstat v Plané! Soupeřem nám budou Malonty, které stejně jako my postoupily z okresního přeboru.

Na web byly přidány fotky Jana Škrleho z domácího turnaje.

Přibyla sekce PARTNEŘI, kde si můžete prohlédnout největší sponzory SK Planá, díky kterým můžeme fungovat. DĚKUJEME ZA PODPORU (a dalším zájemcům se nebráníme :-)  )!

Plánský turnaj vyhrálo Mladé. Modrý balet skončil třetí

10. 8. 2014

SK Mladé si vychutnalo soupeře z vyšších soutěží a v Plané si toto mužstvo připsalo prvenství. Plaňáci se na turnaji dlouho nemohli prosadit, nejdřív padli právě s Mladým (0:1) a pak prohrávali v duelu o třetí místo s Ledenicemi.  Nakonec ale Adamec a Soda otočili na 2:1. Stříbro bralo béčko Roudného.

2. kolo JIHOČESKÉHO POHÁRU:

Ve druhém kole Jihočeského poháru poměříme síly s exkrajskými Bavorovicemi. Ty porazily Chelčice (I.B třída) v prvním kole vysoko 7:1. Utkání se bude hrát na hřišti SK Planá nejspíše ve středu 3. září.