WEB

Příspěvky

Chystá se bitva: Modrý balet hodlá srazit na kolena Olešnici

26. 5. 2014

Okresní Él Clásico, největší lákadlo od Aše až po Humenné, souboj titánů atd. atd. - nedělní zápas Plané v Olešnici si už v médiích vysloužil hodně podobných přezdívek. Tři kola do konce soutěže. 1. Planá: 44 bodů, 2. Olešnice: 43 bodů. Teď se oba týmy střetnou ve vzájemném souboji. Kdo se bude radovat? Zatímco domácí musí, Planá může - v záloze má totiž ještě jedno utkání k dobru. Ale výhrou by se Plánští hodně přiblížili vysněnému prvenství...

Oba celky zažívají povedené jaro a ještě neprohrály, Planá si připsala dvacet bodíků, Olešnice ještě o jeden více. Za dobrými výsledky je táhne hlavně výborný útok, Planá má zase pro změnu nejpevnější obranu v soutěži. Balet inkasoval jen 31 branek, o 16 méně, než Olešnice.

Podzimní zápas:

• 11. kolo - SK Planá - Olešnice, sobota 26.10 - 1:0 (Špírek) - Na tehdejší základní sestavě je vidět, jak velkou změnou Planá na jaře prošla, z dnešní základní sestavy si zahráli na podzim proti Olešnici jen čtyři hráči. Utkání jsme poctivým výkonem zvládli a gólem ve druhém poločase rozhodli.

Neděle, 17:00, hřiště v Olešnici, držte palce!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

SK Planá - Mladé 2:0 - Těžký zápas jsme zvládli a vracíme se do čela

25. 5. 2014

Trpělivě, zodpovědně a na plné koule - tak odehrál Modrý balet sobotní utkání proti silnému týmu Mladého. Přineslo to ovoce, po bezbrankovém prvním poločase Planá udeřila v 55. minutě Pečim a o deset minut se z pencle nemýlil Pítrs senior. Pochvalu zaslouží obranná hra Plané - za pět posledních zápasů jsme inkasovali jen jedinkrát!

Příští týden nás čeká další důležitý zápas, který budeme chtít zvládnout - jedeme na hřiště druhé Olešnice.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Zápas s Lokotkou odložen, v sobotu se chystáme na Mladé

18. 5. 2014

Kvůli stavu hřiště zmáčeného vytrvalým deštěm nás nepustili v neděli do zápasu s Loko B. Náhradní termín byl stanoven na středu 4. června od 18:00.

Další kolo tak sehrajeme až v sobotu 24. května, od pěti hostíme rozjetý tým Mladého, který nás jistě hodně prověří.

SK Planá - Hluboká B 5:0 - Po prvním poločase bylo hotovo

10. 5. 2014

Krůček po krůčku, bod po bodu... Duel s Hlubokou byl lehčí, než jsme očekávali. Už v 1. minutě se prosadil Peči a když o čtyři minuty na to vsítil Tomáš, bylo zaděláno na jasný výsledek. Do konce poločasu skóroval ještě dvakrát Lukáš a bylo po zápase. Druhý poločas už se dohrával jen z povinnosti, až v jeho samotném závěru se dočkal premiérové branky v dresu Modrého baletu Honza Pintér.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 3

SK Planá - Čtyři Dvory B 2:1 - V závěru trochu drama, ale tři body zůstaly doma!

8. 5. 2014

Peči ukázal, že si na jaře potykal s vynikající formou a dvěma brankami zařídil vítězství Modrého baletu. Bohužel jsme se o něj strachovali víc, než by bylo zdrávo, na gól stále potřebujeme více než hodně příležitostí... Vydřené tři body ale potěšily dvojnásob a dokonce nás vůbec poprvé v sezóně vynesly na čelo tabulky okresního přeboru.

Po výhře nad Čtyrákem v sobotu vzhůru na Hlubokou

6. 5. 2014

Anglický týden Modrého baletu a plánští rowdies jsou srdečně zváni! Čelo tabulky OP se mění každým kolem a brzy bychom na něm rádi byli my!

Ve čtvrtek se budeme snažit navázat na poslední výkony a vrátit podzimní porážku Čtyráku, který má v namačkané tabulce jen o pět bodů méně. Připomenutí posledního zápasu 2:3 - Čtyrák se po sporné penaltě a rychle následující brance dostal do vedení 2:0, ale Špíry snížil na 1:2. Ve druhém poločase Lukáš srovnal, ale lacině inkasovaný gól nás dostal do kolen.

sobotu nás čeká další béčko - Hluboká B, které je nám v tabulce v patách. 1. zápas 2:2, když jsme remízu ubojovali vlastně v devíti lidech. Po brankách Špíryho sice Planá dvakrát vedla, ale s bodem jsme byli více než spokojeni.

Rudolfov B - SK Planá 0:2 - Soustředěný výkon přinesl zasloužené ovoce

4. 5. 2014

Konečně se nám zadařilo venku a hned to odnesl vedoucí tým tabulky, béčko Rudolfova. Zápas jsme odehráli bez chyb, a byť v zakončení jsme opět nebyli stoprocentní, díky dvěma gólům Lukáše jsme slavili výhru 2:0.

FOTKY ZE ZÁPASU: JIHOČESKÝ FOTBAL

Na hřiště vedoucího celku tabulky míříme za dohledu médií!

2. 5. 2014

V neděli jedeme na hřiště prvního Rudolfova B! Ten má na čele na Planou pětibodový náskok a tak nemůžeme mít za cíl nic jiného než konečně vyhrát i venku a stáhnout "Perštát" na dostřel. Na podzim jsme s Rudolfovem v atraktivním zápase smolně remízovali 2:2, když jsme ztratili vedení až v samotném závěru. Zápas začíná v 17:00.

Ve fotogalerii pozdě ale přece nahrány fotky ze soustředění.

SK PLANÁ OPĚT V ZÁJMU MÉDIÍ! Tentokrát sice trochu v negativním světle, ale špatná reklama je taky reklama. Jihočeský časopis Barbar! ve svém aktuálním čísle řeší téma neřestí sportovců a na fotce k článku je plánský hráč BALOCH (neplést s plánskou útočnou star Baloghem)! Ten byl před sezónou vyřazen pro své časté prohřešky z kádru, a jak je vidět, jede si to svoje dál... Více ZDE!

SK Planá - Bavorovice "B" 10:0 - Nejvyšší výhra za posledních... hodně let!

27. 4. 2014

Do Plané přijela sestava, která nemohla Modrému baletu kontrolovat a desítka je ještě dost milosrdná. Čtyřmi góly se blýskla plánská star Martin "Cipís" Beran, první gól v Plané zaznamenal Řehy.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1