Příspěvky

V pátek do Masných, v neděli do Dubného

30. 10. 2013

! POZOR - PŘEDEHRÁVKA Planá : N.Hodějovice A 16.11.2013 13.30hod. !

Soutěžní podzim se blíží ke konci a zbývá nám odehrát tři zápasy, ve kterých to chce si hrábnout a nepokazit si dojem z posledních zápasů. Takže nezbytné info: v pátek trénink od 16:30 a poté po jednom pivku u Berty přesun do Masnejch (19:00), který jsou tentokrát opravdu zarezervovaný a nehrozí situace z minula. Omluvenky se nepřijímají.

V neděli nás čeká střetnutí s Jankov B/Dubné, tento tým nasbíral už 17 bodů a ve vyrovnané tabulce na nás ztrácí jen čtyři body! V soutěži má hned dva primáty: má nejlepší obranu a nejhorší útok, je neuvěřitelný, kolik bodů dokázal se skóre 13:13 nasbírat. Takže tentokrát si žádné spalování šancí dovolit nemůžeme...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

SK Planá - Olešnice 1:0 - Důležité vítězství ozdobené udrženou nulou

27. 10. 2013

Nijak pohledný, ale o to bojovnější zápas jsme sehráli proti silnému týmu Olešnice. Z vyrovnané hry čas od času vznikla nějaká ta gólovka, ale gólovým úspěchem, i kvůli vynikajícím zákrokům obou gólmanů, skončila jediná. Špíry ve druhém poločase v nájezdu nezaváhal. Defenziva Modrého baletu odvedla perfektní práci a vynulovala nejlepší útok soutěže! Planá se tak posunula před svého soupeře na třetího fleka tabulky.

NAHRÁNY FOTKY ZE 70. LET

HOKEJBAL: Planá - Ryzab Group B 4:5 (Sládek, Lepieš a pozor!! Petscher 2!!!)

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Gólmanský přírůstek: Tomáš "Houpač" Kölbl má syna Tomáše!

26. 10. 2013

Konečně také radostná novina okolo týmu SK Planá. V sobotu 26. 10. se Houpač stal tatínkem malého Tomáše a už teď přemýšlí, kdy mu obleče první gólmanské rukavice. Modrý balet šťastnému otci předvedl po vítězném mači kolíbku, zapití bude provedeno na dokopné.

Čelit budeme nejlepšímu útoku soutěže, čeká nás Olešnice

24. 10. 2013

V sobotu hostí Planá šlágr 11. kola okresního přeboru, na hřiště čtvrtého Modrého baletu dorazí třetí Olešnice. Oba týmy dělí jediný bod, což slibuje zajímavou podívanou. V minulém ročníku jsme s Olešnicí dvakrát remízovali. Oba celky mají mezi desítkou nejlepších střelců hned po dvou zástupcích, hosté pak nastříleli celkem už 35 branek, nejvíce ze všech.Utkání začíná ve 14:30.

DO HISTORICKÝCH FOTEK PŘIBYLY SNÍMKY Z 80. LET

Mladé - SK Planá 1:2 - Poslední rána kapitána rozhodla!

20. 10. 2013

Proti silnému celku z Mladýho, který je v přeboru nováčkem po pádu z I.B, se Planá v důležitém zápase vytáhla a udržela se na dostřel vrcholu tabulky! V 89. minutě rozhodl o vítězství Modrého baletu Patrik Křemen.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2

SK Planá - Loko ČB B 4:1 - Bez problémů uhrané tři body

12. 10. 2013

Nad Lokotkou jsme se ujali ve druhém poločase vedení už 4:0, pak jsme přeci jen polevili a soupeř ze sporné penalty snížil. V útoku zářil Lukáš, který dal dva fíky, na jeden nahrál Sodovi a zařídil Patrikovo gólový přímák. Utkání přineslo i návrat ztraceného syna.

Hokejbal: Velešín A - SK Planá 8:1, více v sekci Hokejbal

Hluboká B - SK Planá 2:2 - Dvakrát jsme vedli, přesto bod bereme všema deseti

5. 10. 2013

Navíc než na bod na Hluboké nebylo a konečně můžeme říct, že jsme vytěžili maximum. Hluboká nás ke konci mačkala, ale v deseti jsme odolali a bod byl pro Zelený balet zlatý. Dvakrát se prosadil Špíry.

Planá prožívá černý rok. Opustil nás jeden z nejvěrnějších fanoušků SK, pan Jan Brabec. Rodině projevujeme upřímnou soustrast a snad se na to naše kopání bude dát zeshora dívat...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 9

Těžká série pokračuje, hrajeme opět venku, tentokrát na Hluboké

2. 10. 2013

A to v sobotu od 16:00. Hokejbal se tentokrát nehraje.

Jenom pár postřehů k tomu, čeho už si všiml asi každý - a to, kolik dostáváme gólů. V první sezóně OP 11/12 to ještě šlo, inkasovali jsme 33 branek v 26 zápasech, což stačilo na druhou nejlepší obranu v soutěži. Hned devětkrát jsme udrželi čisté konto (7x na podzim, 2x na jaře).

Minulá sezóna ale přinesla zlom - 61 branek (tedy téměř dvojnásobek!!!) a čtvrtá nejhorší obrana přeboru. A jen jednou jsme hráli vzadu s nulou!

Letos jedeme v zajetých kolejích, zápas proti pár lidem Týna nepočítám, takže platí, že z posledních 32 duelů jsme uhráli jedno čisté konto, to se pak vyhrává těžko a je spíš divem fotbalu, že ještě sbíráme celkem dost bodů.

Čtyři Dvory B - SK Planá 3:2 - Dvougólovou ztrátu jsme dotáhli, ale na třetí branku už odpověď nepřišla

29. 9. 2013

Je to stále dokola, jsme snad i fotbalovějším týmem, hrajeme s míčem, ale góly jednoduše střílí soupeři. Ve Čtyráku se proti nám domácí během tří minut dostali do vedení 2:0. Do poločasu stačila Planá střelou Špíryho snížit, a když Lukáš ve druhé půli zaslouženě vyrovnal, zdálo se, že je máme na lopatě. Jenomže v tom nám uteče hráč a prásk - 3:2, už tři zápasy čekáme na výhru.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

V pátek trénink, v neděli vyzveme Čtyrák

26. 9. 2013

Pozor, tenhle týden je trénink v pátek! A následovat by podle všeho mělo posezení v Masnejch. V neděli v 10:15 se pak předvedeme na hřišti béčka Čtyř Dvorů. Minule se proti němu prosadil Houpač, není čas ho nasadit?

Hokejbal hrajeme v sobotu, rozpis a další v sekci Hokejbal.

Dříteň - SK Planá 3:6 (2:2, 1:1, 0:3), branky: Matlášek 3, Brejžek, Špírek, Cikán.