WEB

Příspěvky

SK Planá - Rudolfov B 2:2 - Z nadprůměrného zápasu jsme vytěžili bod

21. 9. 2013

Škoda, ale rozhodně se nemáme za co stydět. Po blamáži v Bavorovicích jsme předvedli, že fotbal hrát umíme a zasloužili jsme si tři body. Jenomže jsme za stavu 2:1 selhali v koncovce a soupeř z jediné pořádné šance dokázal vyrovnat a ubojovat remízu, s kterou byl Rudolfov rozhodně spokojenější, než my. Dvakrát se trefil Špíry.

Začala i hokejbalová sezóna, první zápas Plaňáci zvládli a porazili Dynamo ČB vysoko 8:2 (branky: Špírek 2, Brejžek 2, Matlášek 2, Beran, Sládek). Více ve složce Hokejbal.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Bavorovice B - SK Planá 4:1 - Jak to nazvat... Zbytečná, ale zasloužená první porážka?

14. 9. 2013

Tříbrankový rozdíl neodpovídá obrazu hry, kdy jsme byli domácím víceméně vyrovnaným soupeřem, jenomže proměňování příležitostí bylo na straně bavorovického béčka. Po poločase jsme ztráceli jen jednu trefu, jenomže místo srovnání jsme ještě dvakrát inkasovali. V zápase jsme nedali dvě penalty, k tomu není třeba nic víc dodávat.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 6

Planá - Týn B 6:0 - Po poločase bylo hotovo, a to doslova

8. 9. 2013

Hosté přijeli jen v devíti lidech a poté, co inkasovali za prvních 45 minut šest fíků, už se dále ve hře nepokračovalo. Lehčí tři body už jsme pár let nedostali...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

V sobotu se jde na Týn

6. 9. 2013

Týnské béčko nás na jaře vyprášilo 6:1, kdo na tom zápase byl, tak si jistě pamatuje, jaký kolotoč jsme si proti posílenému týmu užili. Tentokrát hraje áčko Olympie zároveň s naším zápasem, v sobotu od 17:00, takže tolik nebezpečí (snad) hrozit nebude. Modrý balet se bude muset vypořádat s absencí Cipíse, který si jede válet šunky někam na Mácháč.

Nový pokladník představuje svůj sazebník

1. 9. 2013

Protože už nějakou tu sezónu tady nefunguje klasický pokladník, který by pokutoval Pídi za rozbitá okna atd., je strážcem týmové pokladny s okamžitou platností jmenován Lukáš Balogh, protože bankéři už nám zdrhli do Boršova, tak aspoň ten pojišťovák... V článku nástřel jednotlivých věcí, snažili jsme se vyhnout klasickejm buzeracím a vysokým částkám, cílem spíš bylo, ať na dokopnou nemusíme dávat najednou 400, ale 300... Vítány jsou všechny postřehy a tipy na další položky případně i názory, že bude lepší se na to rovnou vybodnout. Mlčení = souhlas.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 14

Horní Stropnice - Planá 2:3 - Uff...

31. 8. 2013

Konečně jsme dokázali uspět proti Horní Stropnici. Ale že by to šlo nějak snadno... Už ve 4. minutě jsme se dostali do vedení, když se trefil Špíry. Jenomže domácí průběh zápasu otočili a na tahu jsme byli my. V 75. minutě srovnal Píďa z penalty a o dvě minuty později už jsme vedli díky Lukášovi. I přes nápor Stropnice jsme výhru vydřeli a připsali si další tři body.

Příští mise: prolomit prokletí ve Stropnici

29. 8. 2013

Proč prokletí? Ve čtyřech zápasech okresního přeboru jsme Stropnici ještě nedokázali porazit, ale navíc jsme na jejím hřišti vždy předvedli nejhorší výkon sezóny. Takže pokud si nechceme pokazit sobotu stylem: 40 kilometrů tam, zahrát tam tužku, prohrát, vyslechnout si hlášky místních hooligans a 40 kilometrů zpět, je jediná možnost - v sobotu od pěti jít důrazně za třemi body!

SK Planá - Nová Ves 2:1 - Utrpěné tři body, ale první výhra v sezoně je na světě!

25. 8. 2013

Až ve druhém poločase se nám povedlo obrátit nepříznivý stav, který trval od 10. minuty. Nejdříve Soda z penalty srovnal a následně Patrik posadil přímáček přesně do růžku. Nová Ves hrála tvrdě a pomáhala si fauly, nakonec skončila snad s pěti žlutými a jednou červenou kartou.

Týmové foto ke stažení ZDE

Nahrány fotky Vaniho, Pečiho a Radka do Pózistů.

V sobotu poprvé doma. Před zápasem se bude fotit týmové foto pro sezónu 2013/14!

21. 8. 2013

Soupeřem nám bude od 17:00 nováček okresního přeboru, Nová Ves, kterou trénuje plánský extrenér Pegy. Doma nezapomenout formu a hřeben - před výkopem budeme pózovat pro klubový plakát.

O některých věcech se neinformuje lehce... Dne 21.8. tragicky zahynul pan Rudolf Fiala, jedna z duší nejen plánského fotbalu, ale i celé Plané. SK Planá tímto vyjadřuje pozůstalým upřímnou soustrast.

Kuijt vs. Cipís! Kdo má dokonalejšího moncla?