WEB

Příspěvky

Nové Hodějovice - Planá 3:3 - Na začátek jsme získali upachtěný bod

17. 8. 2013

První kolo = první získaný bod. V Hodějovicích jsme měli strašidelný start a rychle ztráceli dvě branky. Pak ale snížil Cipís a nádhernou trefou se ukázal Vozy, do poločasu jsme pak měli šance i na vedoucí branku. Nestalo se, a tak se domácí i ve druhém poločase po další naší chybě dočkali vedení. V 88. minutě Patrik neproměnil penaltu, ale na poslední chvíli Špíry přece jen zajistil plánským remízu. Více v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2

Plánský velkoklub přetahuje fotbalisty Dynama a stává se významným hráčem na přestupovém trhu

16. 8. 2013

MARTIN VOZÁBAL, současný sportovní manažer Dynama České Budějovice, se rozhodl poznat, jak funguje proslavený plánský mančaft zevnitř a v příští sezóně tak bude nastupovat v dresu Modrého baletu. Navíc se dá očekávat, že ty nejlepší hráče z Dynama "Vozy" postupně převelí do Plané, opačným směrem se pak budeme zbavovat Sodomků atd. Je tohle nová éra spolupráce mezi dvěma budějovickými předními celky?

V článku jsou zachyceny první reakce plánských plejerů po ohlášení příchodu nového spoluhráče!!!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Posilujeme! | Komentářů: 2

V sobotu jdeme na věc, startujeme v Hodějovicích

12. 8. 2013

Přestávka utekla jako nic a už v sobotu od pěti na hřišti Nových Hodějovic vstoupíme do sezóny 2013/2014... Více v článku.

Aktualita: Fabi bude příští sezónu chytat v Kameňáku I.B třídu, hodně štěstí!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Pohyby v kádru před sezónou

11. 8. 2013

Jako každý velkoklub, i Modrý balet se nevyhnul před sezonou hráčským výměnám. Více v článku.

Na domácím turnaji jsme skončili třetí

10. 8. 2013

Obrany si na Poháru o zastupitelstva obce vybraly dovolenou. Vypovídají o tom výsledky čtyř zápasů ve kterých padlo dohromady 37 gólů (5:4, 5:4, 9:0, 8:2), a to se hrálo jen 2 x 35 minut!!! Vítězem se stal náš rakouský host Union Ulrichsberg, který ve finále jasně porazil tým FC Páni. V prvním mači přitom Stropy a spol. utekli hrobníkovi z lopaty, a to i díky "umění" Modrého baletu. Planá totiž vedla 3:0 a 4:1, ale během posledních patnácti minut dokázal Ulrichsberg zápas otočit.

V sobotu hostíme turnaj O pohár zastupitelstva obce Planá

8. 8. 2013

Už v sobotu od 13:00 se koná v Plané turnaj za účasti celků, o kterých píše Starosta v komentáři...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Planá oslavila 75 let fungování místního fotbalového klubu

28. 7. 2013

Slavnostní odpoledne zažil plánský fotbalový klub. Klub, založený roku 1938, si připomněl již tři čtvrtě století místního fotbalu. Vrcholem zajímavého programu byl po utkání "starých pánů" zápas mezi SK Planá a exhráči Sparty Praha. Duel skončil poměrem 2:4 z pohledu domácího celku (branky: Vobořil, Balogh - Jarošík 2, Novotný, Trval). Více podrobností v článku.

STOVKY FOTEK Z OSLAV ZDE, fota od pana Škrleho nahrány také už ve fotogalerii

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Oslavy 75. výročí založení SK Planá | Komentářů: 2

Druhá příprava: SK Planá - Jankov B/Dubné 1:0

26. 7. 2013

I v druhém přátelském utkání jsme uspěli. Zapařili jsme spoustu šancí, ale protože ani Fabi, ani Vani za sebe nepustili jedinou branku, stačila k úspěchu dorážka Michala Bendíka.

VIDEOZÁZNAM Z PŘÁTELÁKU! Góly v čase 2:20 a 11:20

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

V sobotu slavíme 75. narozeniny!

25. 7. 2013

Už je to tady, v sobotu 27. 7. klub SK Planá na svém hřišti pořádá oslavy k výročí 75 let založení klubu. Vrcholem programu bude utkání se starou gardou AC Sparta Praha, kdy sice nepřijede ani jedno ze jmen na plakátu k akci :), ale za to se můžeme těšit na Franze Tataráčka Straku, dlouholetého kapitána Sparty Jiřího Novotného nebo Tomáše Bombera Skuhravého! Tak doražte, vše je připraveno...hhhh.png

27. červenec bude patřit oslavám 75 let klubu SK Planá!

25. 7. 2013

Plánský fotbal má před sebou významný milník. Roku 1938 se počal v obci Planá odvíjet příběh místní kopané, který se píše i dodnes, a my tak můžeme oslavit již 75. výročí založení fotbalového klubu! To už je pořádná řádka let, která si zaslouží důstojnou oslavu. Vřele Vás tedy zveme v sobotu 27. července na plánské hřiště k příjemně strávenému odpoledni, kdy je připraven zajímavý program, jehož vrcholem bude utkání domácího celku hrajícího okresní přebor s internacionály AC Sparta Praha! Přichystán je též přehled vývoje a úspěchů plánského klubu včetně dobových fotografií. Přijďte tedy popřát  fotbalu v Plané vše nejlepší k již třičtvrtě století - vivat SK!

ZA SPARTU NASTOUPÍ MJ. FRANTIŠEK STRAKA, JIŘÍ NOVOTNÝ, TOMÁŠ SKUHRAVÝ, MAREK TRVAL, PETR VRABEC ČI LUMÍR MISTR