Jdi na obsah Jdi na menu

WEB

Příspěvky

SK Planá - Nová Ves 2:1 - Utrpěné tři body, ale první výhra v sezoně je na světě!

25. 8. 2013

Až ve druhém poločase se nám povedlo obrátit nepříznivý stav, který trval od 10. minuty. Nejdříve Soda z penalty srovnal a následně Patrik posadil přímáček přesně do růžku. Nová Ves hrála tvrdě a pomáhala si fauly, nakonec skončila snad s pěti žlutými a jednou červenou kartou.

Týmové foto ke stažení ZDE

Nahrány fotky Vaniho, Pečiho a Radka do Pózistů.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

V sobotu poprvé doma. Před zápasem se bude fotit týmové foto pro sezónu 2013/14!

21. 8. 2013

Soupeřem nám bude od 17:00 nováček okresního přeboru, Nová Ves, kterou trénuje plánský extrenér Pegy. Doma nezapomenout formu a hřeben - před výkopem budeme pózovat pro klubový plakát.

O některých věcech se neinformuje lehce... Dne 21.8. tragicky zahynul pan Rudolf Fiala, jedna z duší nejen plánského fotbalu, ale i celé Plané. SK Planá tímto vyjadřuje pozůstalým upřímnou soustrast.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Kuijt vs. Cipís! Kdo má dokonalejšího moncla?

18. 8. 2013

Fotbal je někdy i celkem tvrdej sport...

Nové Hodějovice - Planá 3:3 - Na začátek jsme získali upachtěný bod

17. 8. 2013

První kolo = první získaný bod. V Hodějovicích jsme měli strašidelný start a rychle ztráceli dvě branky. Pak ale snížil Cipís a nádhernou trefou se ukázal Vozy, do poločasu jsme pak měli šance i na vedoucí branku. Nestalo se, a tak se domácí i ve druhém poločase po další naší chybě dočkali vedení. V 88. minutě Patrik neproměnil penaltu, ale na poslední chvíli Špíry přece jen zajistil plánským remízu. Více v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2

Plánský velkoklub přetahuje fotbalisty Dynama a stává se významným hráčem na přestupovém trhu

16. 8. 2013

MARTIN VOZÁBAL, současný sportovní manažer Dynama České Budějovice, se rozhodl poznat, jak funguje proslavený plánský mančaft zevnitř a v příští sezóně tak bude nastupovat v dresu Modrého baletu. Navíc se dá očekávat, že ty nejlepší hráče z Dynama "Vozy" postupně převelí do Plané, opačným směrem se pak budeme zbavovat Sodomků atd. Je tohle nová éra spolupráce mezi dvěma budějovickými předními celky?

V článku jsou zachyceny první reakce plánských plejerů po ohlášení příchodu nového spoluhráče!!!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Posilujeme! | Komentářů: 2

V sobotu jdeme na věc, startujeme v Hodějovicích

12. 8. 2013

Přestávka utekla jako nic a už v sobotu od pěti na hřišti Nových Hodějovic vstoupíme do sezóny 2013/2014... Více v článku.

Aktualita: Fabi bude příští sezónu chytat v Kameňáku I.B třídu, hodně štěstí!

Pohyby v kádru před sezónou

11. 8. 2013

Jako každý velkoklub, i Modrý balet se nevyhnul před sezonou hráčským výměnám. Více v článku.

Na domácím turnaji jsme skončili třetí

10. 8. 2013

Obrany si na Poháru o zastupitelstva obce vybraly dovolenou. Vypovídají o tom výsledky čtyř zápasů ve kterých padlo dohromady 37 gólů (5:4, 5:4, 9:0, 8:2), a to se hrálo jen 2 x 35 minut!!! Vítězem se stal náš rakouský host Union Ulrichsberg, který ve finále jasně porazil tým FC Páni. V prvním mači přitom Stropy a spol. utekli hrobníkovi z lopaty, a to i díky "umění" Modrého baletu. Planá totiž vedla 3:0 a 4:1, ale během posledních patnácti minut dokázal Ulrichsberg zápas otočit.

V sobotu hostíme turnaj O pohár zastupitelstva obce Planá

8. 8. 2013

Už v sobotu od 13:00 se koná v Plané turnaj za účasti celků, o kterých píše Starosta v komentáři...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Planá oslavila 75 let fungování místního fotbalového klubu

28. 7. 2013

Slavnostní odpoledne zažil plánský fotbalový klub. Klub, založený roku 1938, si připomněl již tři čtvrtě století místního fotbalu. Vrcholem zajímavého programu byl po utkání "starých pánů" zápas mezi SK Planá a exhráči Sparty Praha. Duel skončil poměrem 2:4 z pohledu domácího celku (branky: Vobořil, Balogh - Jarošík 2, Novotný, Trval). Více podrobností v článku.

STOVKY FOTEK Z OSLAV ZDE, fota od pana Škrleho nahrány také už ve fotogalerii

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Oslavy 75. výročí založení SK Planá | Komentářů: 2