WEB

Příspěvky

SK Planá - Hluboká B 3:1 - Ono to půjde a né že nééé...

15. 6. 2013

Na poslední možnou chvíli jsme dali zapomenout na zpackané jaro a zažili po dlouhé době radost z vítězství. Od prvních minut jsme za ním šli a po brankách Špíryho, Pídi a Lukyho B. se zadařilo. V tabulce okresního přeboru jsme skončili na osmém místě se skóre 60:61.

Report na místě. Fotky z Motoru nahrány

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

SK Planá - HC Mountfield 2:3 - Povedená akce, pohledný fotbal

13. 6. 2013

Plánští přivítali na svém hřišti hokejisty Motoru, pro které to bohužel bylo jedno z posledních vystoupení na českobudějovické půdě.  A akce se povedla na jedničku. V bráně hokejistů čapal na výbornou Jirka Šimánek, na stoperu vše hlídal Langhammer, před nimi operovali jinak gólmani Kacetl s Kantorem atd. Po dobrém fotbálku nakonec slavili výhru Motoráci, když obrátili stav ve svůj prospěch. REPORT na místě

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: Přátelák s HC Mountfield | Komentářů: 4

Neplachov - SK Planá 2:0 - Houpač zabránil větší porážce

13. 6. 2013

Poslední ze zápasů uprostřed pracovního týdne jsme odehráli ve Staré Hlíně na umělé trávě. Již jistému sestupujícímu se postavila jedenáctka odvážných, ale po klasickém průběhu (nevyužité tutovky, nastřelená tyč...) se i přes výborný výkon našeho gólmana nezadařilo. V sobotu od 10:00 se rozloučíme s nepovedenou sezónou domácím mačem s béčkem Hluboké, tak snad nám ten fotbal zase přinese trochu radosti, protože je jasný, že tohle nebaví nikoho...

Sestava: Kölbl - Mavrodiev, Vobořil, Sodomka, Křemen - Chrástka, Beran, Balogh, Frdlík - Bendík, Brejžek.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Ve čtvrtek v Plané přátelák s Motorem

9. 6. 2013

hc_mountfield_logo_01.jpgZveme všechny fanoušky plánského takřka prvoligového fotbalu a budějovického (královehradeckého?) extraligového hokeje na přátelský fotbalový zápas mezi

SK PLANÁ – HC MOUNTFIELD

ČTVRTEK 13.6., OD 18:00

hřiště SK Planá

SK Planá - Loko ČB B 0:1 - Pozitivní je, že horší už to být nemůže. Hosté nás porazili, a to hráli v deseti

9. 6. 2013

Jak vypadá nemohoucnost předvedli v praxi Plánští na svém hřišti. Lokáda přijela jen o deseti lidech, na hrotu hrál navíc gólman Vani. Jenomže v 7. minutě  jsme inkasovali a po zbytek zápasu jsme bušili jak hluchej do vrat, góla bychom nedali ani do půlnoci.

Rudolfov B - Planá 5 - 1

8. 6. 2013

5.6.2013

Opakovaný zápas nedopadl pro nás dobře, opět pouze v jedenácti hráčích a to nás ještě zachránil Víťa a Houpač, který přihrál na jedinou naší branku, kterou dal Soda.

Zápas s Rudolfovem ve čtvrtek!

4. 6. 2013

Hrát by se místo středy mělo ve čtvrtek 6.6.2013 od 18:00 hod., hř. SK Rudolfov.

Nedělní odložený mač s Neplachovem má taky náhradní termín, a to středa 12.6. 17:30.

SK Planá - Čtyři Dvory B 2:1 - Houpač všem ukázal, jak je ten fotbal jednoduchej...

25. 5. 2013

Torzo plánského Modrého baletu vybojovalo proti třetímu týmu tabulky cenné vítězství. Ze vstřelené branky se radoval i Tomáš Kölbl, který poslal Planou do vedení. Gólman pětatřicítky musel nastoupit, aby nás bylo aspoň jedenáct, a po šestnácti minutách to tam prdnul. Čtyrák vyrovnal, ale ve druhé půli Patrik z penalty vrátil domácím vedení. A protože Fabi za sebe žádný míč po četných šancích soupeře nepustil, vyválčila Planá překvapivé a důležité tři body.

REPORT NA MÍSTĚ

Hrdějovice B - Planá 3:1 - Bída, bída a zase bída

23. 5. 2013

Hrdějovice B - Planá 3:1

Branka: Vobořil

Rudolfov B : Planá: STK nařizuje na nedohrané utkání termín středa 5.6.2013 17.30hod..

PŘÁTELÁK S HC MOUNTFIELD: Povedlo se dohodnou mač s hokejistama, a to na čtvrtek 13.6. od 18:00.

Duel v Rudolfově se nedohrál, byl přerušen v 70. minutě za stavu 2:0 pro domácí

20. 5. 2013

Bouřka ukončila nedělní zápas předčasně a o jeho osudu tak rozhodne STK. Nebyli jsme horší než soupeř, ale přesto jsme ztráceli dva góly - první nám tam spadnul v první půli, kdy hráč centroval a míč se odrazil od zadní tyče do brány. Ve druhém poločase jsme se začali tlačit dopředu a měli vynikající šanci na srovnání z přímáku na vápně. Jenomže ten gólman chytil a hned z protiútoku jsme dostali gól. Hráč doběhl dlouhý výkop a později vyběhnvušího Fabiho skluzem s velkým štěstím z úhlu přeloboval.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 3