WEB

Příspěvky

Loko ČB B - Planá 0:4 - Hosté potvrdili v Sucháči střeleckou fazónu

23. 10. 2011

Planá nastoupila do zápasu s šestým celkem tabulky odhodlaně a po naprostou většinu hrací doby ovládala na Lokádě hru. Do 25. minuty ale obrana hostů odolávala. Pak už se z přímáku trefil do šibenice Stropy a vedení pojistil ještě do poločasového hvizdu Marián. Ve druhém poločase byla Planá nadále lepší domácích a brankami Lukáše Balogha a Míry Sodomky rozhodla o jasné výhře. Čisté konto udržel a klíčovými zákroky za stavu 1:0 a 2:0 k zisku tří bodů vydatně přispěl gólman Petr Fabián. V příštím kole Plánští vyrazí k přímému souboji o druhé místo na Hlubokou.

Ostatní výsledky 11. kola OP: Vltava - Hluboká B 1:1, Rudolfov B - Sedlec 2:0, Neplachov - Nové Hrady 3:1, Čtyrák B - Olešnice 0:4, Hrdějovice - Temelín 2:2, Týn - Stropnice 1:1

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 5

SK Planá - Neplachov 3:1 - Stropy a Cipís přispěli premiérovými góly k výhře

15. 10. 2011

Ze setkání nováčků okresního přeboru vzešli jako vítězové domácí hráči. Ale na tři body se pořádně nadřeli. Neplachov hrozil centrovanými míči a dalekonosnými trestňáky, o kterých by Fabi mohl záživně vyprávět. Planou poslal v prvním poločase do vedení trefou z trestného kopu Míra Sodomka. Ve druhé půli Neplachov srovnal, ale za několik okamžiků už se radovali opět Plánští, kdy zamířil k tyči Martin Beran. A když potrestal chybu hostujícího gólmana Michal Stropek, bylo o majiteli tří bodů jasno.
FOTKY, REPORT NA MÍSTĚ
OSTATNÍ MAČE: Temelín - Týn B 1:0, Nové Hrady - Rudolfov B 5:3, Sedlec - Čtyrák B 7:1, Stropnice - Vltava ČB 1:0, Olešnice - Hrdějovice 3:1,

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: SK Planá - Neplachov 3:1 | Komentářů: 1

Rudolfov B - Planá 3:4 - Po zvládnuté přestřelce přeskočila Planá soupeře v tabulce

9. 10. 2011

V 9. kole si Planá dokázala odvézt plný bodový zisk ze hřiště Rudolfova. S místním béčkem, které bylo před zápasem na třetím fleku tabulky, sehrála zajímavý zápas. Do vedení poslal Planou Marián Mavrodiev, který zaznamenal první trefu v sezóně. Zásluhou Balogha odskočili hosté na rozdíl dvou branek. Na snížení domácích zareagovala Planá ještě před poločasem brankou Adámka. A protože se zadnicí trefil i Sodomka, Rudolfov už ztrátu nedohnal. SK tak vyšplhalo na čtvrté místo tabulky a v dalším kole se v Plané odehraje souboj nováčků okresního přeboru. Domácí tým bude chtít porazit Neplachov.

Ostatní výsledky: Vltava - Temelín 0:1, Hrdějovice B - Sedlec 0:1,  Týn B - Olešnice 3:1, Čtyři Dvory B - Nové Hrady 4:1, Stropnice - Hluboká B 1:5, Neplachov - Loko ČB 1:0.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 3

SK Planá - Čtyři Dvory B 3:0 - Plaňáci si spravili chuť na béčku Čtyráku

2. 10. 2011

Na rajce.idnes.cz bude přesunuta část starších fotek, aby se mohly nahrávat nové a Lukáš mohl tvořit profily... Vyhneme se tím poplatku za navýšení kapacity paměti stránek a poslouží to stejně dobře. Přístup na plánské rajče je z odkazů na hlavní stránce.

Po dvouzápasovém čekání na výhru a hořké prohře v Sedleci Planá zabrala a proti poslednímu týmu tabulky si připsala povinné tři body. Po poločase vedli domácí nejhubenějším rozdílem, po přestávce přidali Plánští dva další fíky. Hned dvakrát se prosadil Lukáš Balogh, jednou se trefil Brejžek. Balogh se měl v úvodních kolech starat o plánské stránky, jenomže nechtěl fotbalové fanoušky informovat o střelecké fazóně konkurenta Tomáše Pintéra, a tak často reporty vypadaly na stránkách hodně nenápadně, skoro jako kdyby na nich ani nebyly. Přesto jsme sobotnímu střelci dali prostor a obsáhlý rozhovor si můžete, vedle reportu, přečíst v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Sedlec - SK Planá 3:2. První porážka byla krutá...

1. 10. 2011

První porážku Plané uštědřil Sedlec. Ve sváteční den přijeli Plánští na krásně hřiště a od prvních minut měli víc ze hry jasně hosté. Jenomže se nedařilo v koncovce a staré známe nedáš-dostaneš se potvrdilo. Domácí útočník přesprintoval plánskou obranu a naservíroval svému spoluhráči centr před prázdnou branku. Planá se dokázala do hry vrátit a po skvělém centru od Stropka se prosadil tápající Balogh. V druhé půli se Planá dostala zásluhou Pintéra do vedení ale pak přestala hrát a nechala domácí napřed vyrovnat a pak dokonce zvrátit vedení na jejich stranu. Zápas skončil 3:2 s velkou pomocí rozhodčího Hybnera, který by do příště nemusel pískat tak okatě ve prospěch Sedlece..

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Hrdějovice "B" - SK Planá 1:1. Planá zůstává i po šestém kole neporažená.

25. 9. 2011

Gól: Pintér

V prvním zápase "anglického týdne" dokázala Planá odvrátit první porážku v OP. Zápase se odehrál na pěkném a udržovaném hřišti proti rezervě Hrdějovic. Hrdějovice se proti Plané posílilo několika hráči z "A" týmu, ale ani to jim nepomohlo ke zdolání loňského mistra III. třídy. Ba naopak jeden z hráčů byl vyloučen po dvou ostrých zákrocích. V prvním poločase si SK vypracovala několik příležitostí ale nedostatečným důrazem a pozdnímu přístupu k míči se nedokázali hosté prosadit. V druhé půli se výstavní trefou ukázal domácí záložník když střelou z 25m poslal střelou za tyč  domácí do vedení. Planá se do hry dostala poté co vystřídali 2 hráči, obzvláště Beran byl vidět. Pintér prostřelil ze standartní situace do poslední chvíle čekajícícho brankáře a srovnal na 1:1. Po zbytek zápasu se hrálo na obě strany a oba celky se rozešly smírně.

SK Planá - Týn n. Vlt. "B". Planá potvrdila body z Vltavy výhrou 4:0

18. 9. 2011

SK Planá si bez větších problémů poradila se soupeřem, který přijel na plánský stánek se značně zúženým kádrem. Zápas sedl Honzovi Adámkovi, který se po rozhodnutí zápasu na Vltavě dokázal i o týden později střelecky prosadit. Další branku přidal Víťa Brejžek, pro něhož to byla první trefa v ročníku, to samé lze říci i skórování Petra Vobořila. Střeleckou formu prokázal i Tomáš Pintér.V dalším zápase změří Plánští síly s dalším rezervním celkem, tentokrát s benfikou Hrdějovic. Po pěti odehraných kolech je SK třetí v tabulce a patří k jediným třem celkům, které zatím nepoznaly hořkost porážky.

Tentokrát už si Planá vítězství vzít nenechala, zaslouženě porazila Vltavu ČB

11. 9. 2011

TJ Vltava - SK Planá 0:1 (Adámek)

DOPLNĚNO O REPORT

Hostující tým na posekané louce předvedli jistý výkon a navrátilec Honza Adámek si splnil svojí povinnost a vystřelil Plané 3 body. SK bylo na hřišti jasně dominujícím týmem a Vltava může být ráda za agilního a bystrozrakého rozhodčího, jinak by dohrávala v 10-ti. V prvním poločase se Planá rozehřivala a v druhém se po centru z levé strany dokázal prosadit Hanzis a nedal domácímu golmanovi šanci .

SK Planá - Horní Stropnice 1:1 - Tři body protekly domácím mezi prsty, remíza ale není neúspěchem

4. 9. 2011

Ve druhém domácím utkání se Plánským nepodařilo vyhrát a po dobře odehrané první půli, ve které nepadl ani jeden gól, se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu. Bohužel do druhé části zápasu si Plánští zapomněli vzít formu s sebou. Boj o míč se odehrával v okolí půlící čáry až do 81. minuty, kdy se kopala penalta, kterou domácí kapitán Tomáš Pintér s přehledem proměnil. Ale Planá nedokázala udržet jednobrankový náskok a tři minuty před koncem se aktivně hrajícímu soupeři podařilo vyrovnat na konečných 1:1.

Temelín - SK Planá 1:1 - Souboj loňských vítězů III. tříd přinesl nerozhodný výsledek

30. 8. 2011

dsc05280.jpgPro Planou nezačalo utkání na půdě Temelíná nejšťastněji, když se ze hřiště brzy musel poroučet kvůli zranění Křemen. Domácí v prvním poločase dokázali vsítit a Planá musela ve druhé půli zapnout. A to se jí naštěstí povedlo. Balogh neměl potřebné střelecké štěstícko a když už se zdálo, že domácí obrana odolá plánskému tlaku, prosadil se překrásnou hlavičkou do šibenice Michal Turek. Temelín uhájil alespoň remízový stav a oba nováčci dokázali i ve 2. kole okresního přeboru bodovat. V příštím zápase hostí SK na svém hřisti Horní Stropnici, která má na svém kontě také čtyři body. V posledním kole navíc rozstřílela béčko Lokotky 7:1.