Jdi na obsah Jdi na menu

WEB

Příspěvky

Planá - Boršov 3:0 - Slaboučký výkon soupeře usnadnil cestu k výhře, Planá už má přes 40 bodů!

23. 4. 2011

Report na místě

(Štěpánovice - AKRA ČB 2:0)

dsc08857.jpgVe zbrusu nových dresech nastoupili plánští fotbalisté před zaplněné tribuny, natěšené na derby s Boršovem. Soupeř neprochází zrovna šťastným obdobím, ale při vzpomínce na celkem vyrovnaný podzimní zápas si museli domácí dávat pozor. Alespoň před začátkem střetnutí. V samotném utkání byl totiž protivník z Boršova naprosto neškodný a pokud by Fabi na zápas nedorazil, dopadl by zápas asi stejným výsledkem.... Poločas vyhrála Planá 2:0 - v úvodu zápasu se trefil Mavrodiev, druhý zásah přidal Pintér. Ve druhé polovině pojistil tříbodový zisk opět Marián Mavrodiev. Bohužel nemohla dorazit fotografka, takže na snímky s novými dresy je třeba počkat na další duel... Ale na omluvu bude nahraný perfektně zahraný přímák z kopačky Miroslava Sodomky.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Trhové Sviny "B" - Planá 0:4 - O třináctém vítězství v řadě bylo jasno už po poločase

17. 4. 2011

dsc03191.jpgSK Planá si s přehledem došla pro tři body i v zápase na trávníku béčka Trhových Svinů. Planá nastoupila do utkání s útočnou dvojicí Mavrodiev - Jarda Trs a s dvěma střídajícími, Petrem Vobořilem a Mírou Ježíkem na lavičce. Klid ale dodal svému týmu Miroslav Sodomka, který !!levačkou!! dostal míč do sítě. Další branky přidal Martin Beran a hned dvakrát se trefil kapitán Tomáš Pintér. Domácí ztráceli na lídra tabulky po prvním poločase tři přesné trefy a kvalitu na zdramatizování zápasu neměli. Obrana, jištěná Fabiánem, soupeře do šancí nepouštěla, domácí se k největší šanci dostali až v poslední minutě, ale ani tu neproměnili. Ve 14. kole přivítáme ve svém chrámu mužstvo Boršova, které prohrálo s Hodějovicemi 1:2.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2

Duel prvního s posledním - ve prospěch Plané rozhodl Mavrodiev

10. 4. 2011

Fotbalové jaro začalo i pro plánský klub. K souboji 12. kola přijelo Mladé "B", které je v tabulce poslední se ziskem pouhých šesti bodů. Oproti podzimu, kdy Planá vyhrála jasně 6:1, se ale Mladé sešlo v silnější sestavě a domácí měli plné nohy práce. Hosté se dostali do vedení, ale netrvalo to ani minutu, když odpověděl přesným zakončením Michal Stropek. Ve druhém poločase sice domácí přidali, ale do vyložených gólovek se svěřenci kouče Cimburka nedostávali. Roli spasitele na sebe vzal až Marián Mavrodiev, který doklepl míč do sítě po ráně Sodomky. Planá tak zvítězila podvanácté v řadě, i když jí zápas stál asi více sil, než všichni čekali. Tři body jsou ovšem tři body...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: SK Planá - Mladé "B" 2:1, jaro 2011 | Komentářů: 9

Ohlédnutí za zimní přípravou SK Planá

4. 4. 2011

SK Planá má za sebou zimní období a v sobotu pro ní startuje jarní část sezóny utkáním s celkem Mladé "B". Než to vypukne, můžete si připomenout, jak se plánským fotbalistům v zimě dařilo. Nejlepším střelcem byl v zimě Michal Stropek se sedmi trefami v deseti zápasech. Jen dva z těchto zápasů Planá prohrála (vždy 2:3), dvakrát remízovala a šestkrát zvítězila. Uspěla na turnaji o Regent Cup ve Staré Hlíně, který vyhrála. Soustředění strávili borci pod přísným dohledem kouče Cimburka ve Frymburku. Více v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Poslední přípravný zápas nedopadl podle představ, Čtyři Dvory Planou přetlačily 3:2

26. 3. 2011

REPORT V ČLÁNKU

Závěrečný přátelský zápas před startem jarní části soutěže odehráli Plaňáci proti béčku Čtyráku. I když moc přátelský to ani z jedné strany nebylo... Nervózní zápas odstartovali lépe hosté, ale na jejich trefu odpověděl zakončením rychlé akce Jarda Trs. Čtyři Dvory ale ještě do přestávky strhly vedení zpět na svojí stranu a po 45 minutách zaslouženě vedly. Planá se zlepšila ve druhé polovině, jenomže neproměnila dvě tutovky a Čtyrák trestal zvýšením na 3:1. Mirda Sodomků už jen korigoval proměněnou penaltou. Pozitivum tohoto zápasu bylo to, že se vůbec dohrál. Tři inkasované góly v síti Fabiho, neproměněné gólovky a předvedené nasazení domácího klubu je ale důvodem k zamyšlení před startem soutěže, chce to přidat...

Sodomka se poprvé v kariéře trefil dvakrát v zápase, Planá Koloděje porazila

20. 3. 2011

dsc08893.jpgJen v jedenácti hráčích se sešli Plánští k předposlednímu přátelskému zápasu před vypuknutím jarní části soutěže. Soupeřem jim byli hráči Kolodějí. Ty hrajou III. A třídu, narozdíl od Plané ale ve skupině A, a zde za podzim obsadili sedmou příčku. Vedoucí tým tabulky skupiny druhé se ale se soupeřem, i kvůli absenci mnoha hráčů, hodně potrápil. Miroslav Sodomka, který využil toho, že mu Pítrs nemohl pencli opět ukrást, neproměnil jen jednu, ale hned dvě nařízené desítky. Završil tak úspěšný den, kdy po hattricku v hokejbale přidal i dvě delší trefy na fotbalovém umělém pažitu. Takovýto den se podaří maximálně jednou za Píďovo sportovní kariéru. Další gól přidal Lukáš, když upravil svou úspěšnost v zakončení na 0,056 %. Poděkování patří Stropymu, kterej zápas jako správnej srdcař, klubista a kluk, co to tmelí, odehrál s bolestivým zraněním.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 5

Perfektní první poločas smetl Mladé

12. 3. 2011

dsc08868.jpgV dalším přípravném zápase otestovala Planá po dlouhé době své vlastní hřiště. K přáteláku si pozvala tým Mladého, který přijel s kombinovanou sestavou. Hráči áčka byli doplněni šesti pendly z "B" týmu a hosté tak měli lavičku zcela zaplněnou. Domácí už na tom byli hůře, hráli po odstoupení Hrůši v jedenácti. Přesto si s protivníkem poradili hladce 3:0. Na svědomí to měl hlavně povedený první poločas, ve kterém Planá nastřílela všechny góly a soupeře jednoznačně přehrála. Góly stříleli Marián, Lukáš a Stropy. Ve druhém poločas podržel plánský klub gólman Fabián a výsledek už se do 90. minuty nezměnil.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: SK Planá - Mladé 3:0 | Komentářů: 0

Utrpěné vítězství, Planá porazila jmenovce. Starosta nedal penaltu!

6. 3. 2011

DOPLNĚNO O REPORT

dsc09688.jpgNa Složišti se odehrál další přípravný zápas, Planá vyzvala soupeře, který hraje I.B třídu, a zde je na pátém místě. Smrčina Horní Planá horko těžko skládala tým, chybělo jí hodně hráčů, a po zranění jednoho borce hrála dlouho jen o desíti. Hráči, zastupující tu hezčí Planou, měli v prvním poločase tlak, ale gólem korunován nebyl. Do vedení se ale dostala ve druhém poločase Smrčina a svěřenci Josého Cimburka museli dohánět. Zoufalost v zakončení ukončil až vlastňák soupeře. V poslední minutě pak Víťa Brejžek rozhodl a posunul svůj tým do vedení 2:1.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Plánští fotbalisté přežili náročné soustředění

28. 2. 2011

Po opanování turnaje ve Staré Hlíně se Planá odebrala do Frymburku, kde čtrnáct největších dříčů a srdcařů polykalo desítky kilometrů, půllitrů a panáků.

Planá si dokráčela v REGENT CUPU pro prvenství!

20. 2. 2011

10_06_06_stanley_cup.jpgTABULKA TURNAJE

FOTKY ZE ZÁPASU SE STAROU HLÍNOU

Plánští borci to dokázali! Tento víkend před nimi byl těžký dvojzápas s nejbližsími pronásledovateli, Štěpánovicemi a v neděli pak čekali na svěřence José Cimbůrka hráči domácí Staré Hlíny. Jak to dopadlo? Štěpánovice v sobotu nedokázaly složit jedenáctku a Planá si připsala kontumační vítězství. "Kontumačně jsme to vodmakali 3:0, soupeře skolila rýmička," okomentoval zápas útočník Jaroslav Trs, který nechyběl v jediném zápase turnaje.

V neděli už to tak lehké pro Planou nebylo. Stará Hlína potřebovala vyhrát, aby předskočila soupeře v konečném hodnocení turnaje. Michal Stropek potvrdil střeleckou formu na turnaji. Ale jen částečně. Podruhé v Regent Cupu totiž nedokázal proměnit penaltu."Stropíňo neproměnil pencli, ale vynahradil to krásnou trefou. A Píďovo brutální bombu vytáhnul zázračně golman. A já hovno," vzpomínal Trs. Planá v zápase dotahovala soupeřovo vedení a na 1:1 srovnala až  81. minutě, a tímto výsledkem vybojovala pohár.

(pozn.: obrázek je jen ilustrativní, pravý pohár Regent Cupu je totiž o pár cenťáků vyšší....)

Jinak Pítrs v diskuzi upozornil na akci Pardála, kdy je k balení přibalenej rozlišovák, plus prvních sto fotek v rozlišováku získá 50 l suda, tak na to mrkněte!