WEB

Příspěvky

Ohlédnutí za zimní přípravou SK Planá

4. 4. 2011

SK Planá má za sebou zimní období a v sobotu pro ní startuje jarní část sezóny utkáním s celkem Mladé "B". Než to vypukne, můžete si připomenout, jak se plánským fotbalistům v zimě dařilo. Nejlepším střelcem byl v zimě Michal Stropek se sedmi trefami v deseti zápasech. Jen dva z těchto zápasů Planá prohrála (vždy 2:3), dvakrát remízovala a šestkrát zvítězila. Uspěla na turnaji o Regent Cup ve Staré Hlíně, který vyhrála. Soustředění strávili borci pod přísným dohledem kouče Cimburka ve Frymburku. Více v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Poslední přípravný zápas nedopadl podle představ, Čtyři Dvory Planou přetlačily 3:2

26. 3. 2011

REPORT V ČLÁNKU

Závěrečný přátelský zápas před startem jarní části soutěže odehráli Plaňáci proti béčku Čtyráku. I když moc přátelský to ani z jedné strany nebylo... Nervózní zápas odstartovali lépe hosté, ale na jejich trefu odpověděl zakončením rychlé akce Jarda Trs. Čtyři Dvory ale ještě do přestávky strhly vedení zpět na svojí stranu a po 45 minutách zaslouženě vedly. Planá se zlepšila ve druhé polovině, jenomže neproměnila dvě tutovky a Čtyrák trestal zvýšením na 3:1. Mirda Sodomků už jen korigoval proměněnou penaltou. Pozitivum tohoto zápasu bylo to, že se vůbec dohrál. Tři inkasované góly v síti Fabiho, neproměněné gólovky a předvedené nasazení domácího klubu je ale důvodem k zamyšlení před startem soutěže, chce to přidat...

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Sodomka se poprvé v kariéře trefil dvakrát v zápase, Planá Koloděje porazila

20. 3. 2011

dsc08893.jpgJen v jedenácti hráčích se sešli Plánští k předposlednímu přátelskému zápasu před vypuknutím jarní části soutěže. Soupeřem jim byli hráči Kolodějí. Ty hrajou III. A třídu, narozdíl od Plané ale ve skupině A, a zde za podzim obsadili sedmou příčku. Vedoucí tým tabulky skupiny druhé se ale se soupeřem, i kvůli absenci mnoha hráčů, hodně potrápil. Miroslav Sodomka, který využil toho, že mu Pítrs nemohl pencli opět ukrást, neproměnil jen jednu, ale hned dvě nařízené desítky. Završil tak úspěšný den, kdy po hattricku v hokejbale přidal i dvě delší trefy na fotbalovém umělém pažitu. Takovýto den se podaří maximálně jednou za Píďovo sportovní kariéru. Další gól přidal Lukáš, když upravil svou úspěšnost v zakončení na 0,056 %. Poděkování patří Stropymu, kterej zápas jako správnej srdcař, klubista a kluk, co to tmelí, odehrál s bolestivým zraněním.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 5

Perfektní první poločas smetl Mladé

12. 3. 2011

dsc08868.jpgV dalším přípravném zápase otestovala Planá po dlouhé době své vlastní hřiště. K přáteláku si pozvala tým Mladého, který přijel s kombinovanou sestavou. Hráči áčka byli doplněni šesti pendly z "B" týmu a hosté tak měli lavičku zcela zaplněnou. Domácí už na tom byli hůře, hráli po odstoupení Hrůši v jedenácti. Přesto si s protivníkem poradili hladce 3:0. Na svědomí to měl hlavně povedený první poločas, ve kterém Planá nastřílela všechny góly a soupeře jednoznačně přehrála. Góly stříleli Marián, Lukáš a Stropy. Ve druhém poločas podržel plánský klub gólman Fabián a výsledek už se do 90. minuty nezměnil.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Fotografie: SK Planá - Mladé 3:0 | Komentářů: 0

Utrpěné vítězství, Planá porazila jmenovce. Starosta nedal penaltu!

6. 3. 2011

DOPLNĚNO O REPORT

dsc09688.jpgNa Složišti se odehrál další přípravný zápas, Planá vyzvala soupeře, který hraje I.B třídu, a zde je na pátém místě. Smrčina Horní Planá horko těžko skládala tým, chybělo jí hodně hráčů, a po zranění jednoho borce hrála dlouho jen o desíti. Hráči, zastupující tu hezčí Planou, měli v prvním poločase tlak, ale gólem korunován nebyl. Do vedení se ale dostala ve druhém poločase Smrčina a svěřenci Josého Cimburka museli dohánět. Zoufalost v zakončení ukončil až vlastňák soupeře. V poslední minutě pak Víťa Brejžek rozhodl a posunul svůj tým do vedení 2:1.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 4

Plánští fotbalisté přežili náročné soustředění

28. 2. 2011

Po opanování turnaje ve Staré Hlíně se Planá odebrala do Frymburku, kde čtrnáct největších dříčů a srdcařů polykalo desítky kilometrů, půllitrů a panáků.

Planá si dokráčela v REGENT CUPU pro prvenství!

20. 2. 2011

10_06_06_stanley_cup.jpgTABULKA TURNAJE

FOTKY ZE ZÁPASU SE STAROU HLÍNOU

Plánští borci to dokázali! Tento víkend před nimi byl těžký dvojzápas s nejbližsími pronásledovateli, Štěpánovicemi a v neděli pak čekali na svěřence José Cimbůrka hráči domácí Staré Hlíny. Jak to dopadlo? Štěpánovice v sobotu nedokázaly složit jedenáctku a Planá si připsala kontumační vítězství. "Kontumačně jsme to vodmakali 3:0, soupeře skolila rýmička," okomentoval zápas útočník Jaroslav Trs, který nechyběl v jediném zápase turnaje.

V neděli už to tak lehké pro Planou nebylo. Stará Hlína potřebovala vyhrát, aby předskočila soupeře v konečném hodnocení turnaje. Michal Stropek potvrdil střeleckou formu na turnaji. Ale jen částečně. Podruhé v Regent Cupu totiž nedokázal proměnit penaltu."Stropíňo neproměnil pencli, ale vynahradil to krásnou trefou. A Píďovo brutální bombu vytáhnul zázračně golman. A já hovno," vzpomínal Trs. Planá v zápase dotahovala soupeřovo vedení a na 1:1 srovnala až  81. minutě, a tímto výsledkem vybojovala pohár.

(pozn.: obrázek je jen ilustrativní, pravý pohár Regent Cupu je totiž o pár cenťáků vyšší....)

Jinak Pítrs v diskuzi upozornil na akci Pardála, kdy je k balení přibalenej rozlišovák, plus prvních sto fotek v rozlišováku získá 50 l suda, tak na to mrkněte!

První ztráta v turnaji: Planá remízovala s Borkem

13. 2. 2011

fc_hranice_-_sk_plana_07.jpgStránky za sebou mají těžké časy, kdy je odstřihli nemilosrdně od světa, ale překonaly to a vrací se silnější než kdy dřív. To samý slibuje pro jarní část sezóny i Píďa.

(na stránkách byly lehce doplněny a pozměněny sekce Klub a Hráči ;) )

FOTKY Z UTKÁNÍ

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TURNAJE

Plaňáci vyrazili ke třetímu představení v rámci turnaje na umělce ve Staré Hlíně v sobotu v hodně okleštěné sestavě, ale jedenáct borců nakonec Planá sesbírala a postavila se proti Borku. Na vítězství ovšem tentokrát nedosáhla a výsledkem byla remíza 3:3. Dvakrát se střelecky prosadil Jarda Trs. Hodně slabý, dá se říct téměř neviditelný výkon předvedli například Píďa, Cipís, Sedma nebo třeba Lukáš.

Z turnaje zbývají odehrát ještě dva zápasy, a to se Štěpánovicemi a s domácí Starou Hlínou. Štěpánovice jsou průběžně první, Planá je o dva body pozadu, ale s utkáním k dobru a třetí je s pěti body Stará Hlína.

Další příprava: Planá - Strýčice 6:1

7. 2. 2011

Tenisovým výsledkem si pohrála Plána se Strýčicemi, mužstvem, které hraje v pralese všech pralesů, ve IV. třídě. Zde je až na 12. místě. Plaňáci začínali v devíti lidech, než se připojila litvínovická skvadra, a nakonec si připsali jasné vítězství. Dvakrát se trefil Honza Adámek, a o další góly se rovným dílem podělili Víťa, Marián, Jéža a i ve třetím zápase po sobě, a opět to bylo po precizní ráně z přímáku, se prosadil Stropy.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ TURNAJE A ROZLOSOVÁNÍ

Č. Krumlov "B" - Planá 3:2 - Jednou to přijít muselo...

29. 1. 2011

Planá prohrála. Dlouho nevídaný jev, který vzal za své na umělé trávě v přípravném utkání s krumlovským béčkem. Plaňáci zaspali začátek, ale postupem času se zvedli a prohra vůbec nutná nebyla. Z přímáku se nádhernou střelou pod kládu prosadil Michal Stropek, a krásný gól vstřelil i Petr Vobořil, který se opřel na rohu velkého vápna do míče, který zapadl na přední tyč. Víc už Planá nestihla a Krumlov tak zkazil Plané sérii výher. StropY a Peťa se trefili i v druhém zimním zápase, forma jak bejk!! Do zápasu bylo připraveno dvanáct hráčů, a jedním z nich, poprvé po operaci, a v den svých 44. narozenin, i Fujdži!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2