Příspěvky

Planá v derby porazila Černý Dub!

11. 5. 2009

Obrazek

V sobotním derby se v Plané střetli domácí s o záchranu bojujícím  Černým Dubem a na konci utkání byli po výhře 2:1 šťastnější Plánští hráči.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB

Třetí prohra v řadě!

4. 5. 2009

ObrazekPo dvou porážkách jela Planá plná odhodlání do Štěpánovic, avšak po slibném prvním poločasu přišla studená sprcha a prohra 1:3!

Boršov si z Plané odvezl 3 body

27. 4. 2009

Obrazek

V sobotním derby s Boršovem se Plané vůbec nedařilo a po slabém výkonu bez šťávy a větších šancí prohrála doma 0:3!

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

První letošní prohra přišla na Včelné

19. 4. 2009

ObrazekSK Planá hrála v neděli na Včelné a zápas se jí vůbec nepovedl, po mdlém výkonu přišla první letošní prohra v poměru 4:0.

S lídrem soutěže uhrála Planá bod!

12. 4. 2009

Obrazek

V sobotu 11.4. se SK konečně představila domácím fanouškům, a hned ji čekal těžký oříšek. Lídr soutěže Horní Stropnice.

Z Kameňáku veze Planá 3 body!

6. 4. 2009

ObrazekPrvní mistrovský zápas sehrála SK Planá na hřišti Kamenného Újezdu, kde se utkala s místním béčkem.Před výkopem si hráči Plané zvolili nového kapitána týmu, stal se jím brankář Tomáš Kölbl.

SK Planá v přípravných zápasech nepoznala hořkost porážky!

29. 3. 2009

ObrazekK poslednímu přátelskému zápasu před jarní částí sezóny se vydalo mužstvo SK do Zborova, kde pod přísným dohledem prezidenta klubu Pana Vobořila Planá zvítězila 4:1, ikdyž svým výkonem příliš nepřesvědčila.

SK Planá pořádá valnou hromadu

16. 3. 2009

ObrazekValná hromada klubu SK Planá se uskuteční  v sobotu 21.3. v 17:00 hod. v hostinci "U BERTY" na návsi . SK Planá zve všechny své členy i příznivce na posezení, hodnocení roku minulého i plánování roku stávajícího. Alkohol v přiměřené míře povolen i sportovcům...

SK Planá v zimě stále neporažena!

15. 3. 2009

ObrazekK druhému přátelskému zápasu letošního roku se vydala SK Planá v sobotu 14.3.opět do Drahonic,kde se tentokrát utkala s Cehnicemi a zápas skončil remízou 1:1.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 2

1.přátelský zápas zvládla SK Planá vítězně!

8. 3. 2009

Obrazek

K prvnímu zimnímu přátelskému zápasu se vydala SK Planá v sobotu 7.3.do Drahonic, kde sehrála zápas dvou rozdílných poločasů s Bavorovem. Zatímco Bavorov má již pár utkání za sebou,tak pro SK to byl 1.ostrý test po kondiční přípravě a na hře to zejména v 1.poločase bylo znát.