Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plaňáci zvítězili na Memoriálu v Boršově, gólman Fabi dal gól přes celé hřiště!

5. 8. 2012

 Finále memoriálu Jardy Hromádky v Boršově

Boršov - SK Planá 2:5 (0:3)

Branky: Balogh 2, Brejžek, FABIÁN, Adámek

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Šenkypl, Tyl - Gireth, Vobořil, Adámek - Trs , Balogh (Brejžek).

________________________________________________________________________

Když jsme se scházeli na srazu v Plané před zápasem, začali jsme při počítání hráčů s nadějí vyhlížet temná mračna, která se blížila. Další odložení finále turnaje by nás zachránilo. Nakonec ale dorazil Luboš s Víťou a jedenáctku jsme dohromady dali. 

Planá byla nad síly Boršovských, za které nenastoupil nikdo jiný, než Robo. Planá se propracovávala k šancím, ale v zakončení nebyla přesná. Vše napravil až roh Lukáše, který si hlídající hráč na tyči dost nešťastně srazil do sítě. Pak už si na chvíli vzalo slovo počasí. Boršovu se sice vyhnulo krupobití, které postihlo Budějovicko, jenomže ani v silném lijáku a větru nebylo snadné hrát. Jediný, komu tyhle podmínky přinesly radost, byl Fabi. Ten se totiž dočkal branky přes celé hřiště. Z ruky vykopával, a i když většinou sbíráme jeho výkopy na hranici našeho velkého vápna, tentokrát míči pomohl vítr, domácí gólman zaváhal, nechal se balónem přeskočit a bylo na čase plánskému čapájevovi hromadně gratulovat. I dál jsme Boršov tlačili, úspěchy slavily útoky po stranách. Na 3:0 tak upravil po pěkné spolupráci Víťa, který pálil z hranice vápna po zemi přesně k tyči. Ve stavu promočení na kost se šlo do  kabin, kde jsme děkovali nedorazivším hráčům a mohli si vyměnit dresy.

A ty už zůstaly suché, ve druhé půli už bylo zase pěkně. SK postupně zvýšilo až na 5:0, Boršov byl bezzubý. Nejprve Tury načechral míč ze strany přesně do běhu Honzovi a ten prsama dotlačil míč za čáru. Sérii Modrého baletu zakončil Lukáš, když z rychlého protiútoku v nájezdu na gólmana nezaváhal a přehodil ho ukázkovým lobem. Na hrotu se v zápase dařilo Jardovi Trsů, který se dokonce dostal ke své oblíbené akci a lá "tank jde dopředu", při které nepoužil jedinou kličku, přesto přešel přes pětici hráčů a se štěstím mu míč vzal až stoper. Pak už nám částečně došly síly, částečně jsme už přestali mít potřebu je vydávat. Navíc jsme posledních pár minut hráli o deseti. Boršov toho všeho využil k úpravě skóre na 2:5. Na víc nedosáhl a tak jsme finále turnaje jasně vyhráli. Boršov má šanci na odvetu příští týden, kdy pořádáme turnaj v Plané. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Fabi, snad si udrží i do soutěže průměr dvou obdržených branek na zápas, s kterým se nedá prohrávat.......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář