Jdi na obsah Jdi na menu

Prohru v Hodějovicích plánští odčinili domácí výhrou nad MladýmB

12. 4. 2010

Obrazek

Minulou sobotu se Plané nevydařil zápas v Hodějovicích a ikdyž Planá gólem Lukáše Balogha vedla 1:0, zápas nakonec ztratila v poměru 1:2.

V sobotu se tak s Mladým hrálo o naději na postup, tu se nakonec podařilo udržet po vítězství 5:1 (3:1).

Do zápasu nezasáhli nemocní Martin Beran a Tomáš Aibl, i tak bylo na lavičce připraveno hned 5 hráčů.

Planá se brzy ujala vedení gólem Polyho, na 2:0 zvyšoval Adámek po krásném centru Balogha, po chybě obrany hosté snížili, ale na poločasových 3:1 zvyšoval Míra Sodomka.

Ve druhé půli se utkání v podstatě jen dohrávalo a po gólech Mariána a Lukáše Balogha skončilo vítězstvím Plané 5:1.

V naší skupině prohrál lídr tabulky Rudolfov doma se Včelnou a tak šance na postup do OP pořád žije, na Rudolfov nyní ztrácíme 4 body. Hodějovice, které nás porazili minulé kolo prohráli 2:4 ve Štěpánovicích, kam míříme tuto neděli doufejme za tolik potřebnými body. Boršov podlehl doma Akře.