SK Planá - Nemanice 1:3 - Konec jedné velké šňůry, Planá padla doma

Sestava: Fabián - Vobořil, Křemen, Sodomka, Turek - M. Bendík, Mavrodiev, Beran, Ira - L. Bendík, Fujdiar.

ČK: 0:1 (Křiváček)
Rozhodčí: Špelina Miloslav

Diváci: 80

_____________________________________________________________________

Po úvodním oťukávání se Nemanice dostaly do vedení šťastnou brankou. Při přečíslení centroval Remta na spoluhráče, ale míč se od obránce Plané odrazil do sítě - 0:1. Domácí tým se spoléhal na brejky, Nemanice kombinovaly s míčem a vymýšlely, jak na urputnou obranu plánského celku. Druhé branky se dočkaly Nemanice, když po dlouhém pasu za obranu byl u míče včas Dubský a zkušeně překonal  gólmana - 0:2. Planá se následně osmělila, ale jejím akcím chyběla finální přihrávka a v pohodě hrající hosté kontrolovali dvougólový náskok.

Ten hosté v druhém poločase ještě navýšili. Remta si postavil míč a ze standardní situace překrásným kopem poslal míč do šibenice brány - 0:3. Gólové šance se dočkala i Planá, L. Bendík po nabídce Berana ovšem přestřelil. Nemanice si zkomplikovaly situaci v 70. minutě, kdy Křiváček atakoval gólmana Fabiána a vysloužil si červenou kartu. Domácí se dostali k náporu, ale stihli už jen snížit, hlavou se prosadil Frdlík. Brankář Nemanic se blýsknul efektním a důležitým zákrokem proti přímému kopu Sodomky a přispěl k zisku tří bodů. SK Planá prohrála na svém hřišti poprvé od 22.5. 2010. Vedoucí tým tabulky OP z Nemanic byl na konci 35 zápasů trvající domácí neporazitelnosti, ve kterých Planá hned devětadvacetkrát zvítězila a nasbírala úctyhodné skóre 111:35.