Jdi na obsah Jdi na menu

SK Planá v přípravných zápasech nepoznala hořkost porážky!

29. 3. 2009

Obrazek

K poslednímu přátelskému zápasu před jarní částí sezóny se vydalo mužstvo SK do Zborova, kde pod přísným dohledem prezidenta klubu Pana Vobořila Planá zvítězila 4:1, ikdyž svým výkonem příliš nepřesvědčila.

Konečně se mužstvo Plané k zápasu sešlo téměř kompletní,chyběli pouze Ivan Kutheil, Trs Jaroslav a Marián Mavrodiev.

SK vyhrála první poločas 1:0, když se trefil Michal Turek, staronová posila, která k nám přišla před týdnem z Hrdějovic. V první půli mohla dát Planá více gólů, ale po centrech aktivního Víti Brejžka se již žádná z šancí neujala.

Druhou půli začala SK velmi rozpačitě, po úvodním tlaku domácích se ale znovu trefil Michal Turek a obě mužstva přestala bránit. Domácím se poté podařilo snížit, ale rychlou odpověď našel opět michal Turek, který zkompletoval hattrick. Z penalty pak skóre zápasu uzavřel neomylný kanonýr "z puntíku" gólman Tomáš Kölbl.

ZBOROV - SK PLANÁ  1:4 (0:1)

branky SK: Turek Michal 3