Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy v sezóně 2012/2013

 SEZÓNA 2012/2013

PODZIM 

2. kolo sobota 18.8. 17:00 Planá - Hrdějovice B - 2:2 (Bendík, Pintér z pen.)

3. kolo Hodějovice A - Planá - 2:6 (Adámek 3, Bendík, Brejžek, Beran)

4. kolo sobota 1.9. 17:00 Planá - Temelín A - 7:2 (Bendík 4, Adámek, Beran, Pintér z pen.)

5. kolo H.Stropnice - Planá - 2:1 (Křemen)

6. kolo sobota 15.9. 17:00 Planá - Týn n.Vlt. B - 2:1 (Fujdiar, Adámek)

7. kolo sobota 22.9. 16:30 Nemanice - Planá - 2:1 (Křemen)

1. kolo středa 26.9. 16:30 Srubec A - Planá - 3:2 (Bendík, Turek)

8. kolo sobota 29.9. 16:30 Planá - Rudolfov B - 4:3 (Pintér z pen., Ira, Sodomka, Turek)

9. kolo neděle 7.10. 10:15 Č.Dvory B - Planá - 4:4 (Balogh 2, Pintér z pen., Mavrodiev)

10. kolo sobota 13.10. 16:00 Planá - Neplachov - 4:2 (Beran 2, Adámek, Pintér z pen.)

11. kolo neděle 21.10. 15:00 Loko ČB B - Planá - 1:2 (Balogh, Sodomka)

12. kolo Hluboká B - Planá 3:2 (Pintér z pen., Bendík)

13. kolo sobota 3.11. 14:00  Planá – Olešnice 0:0

JARO

14. kolo: Planá - Srubec A, sobota 30.3., 15:00 - 5:4 (Brejžek 2, Bendík L., Bendík M., Křemen)

15. kolo: Hrdějovice B - Planá, neděle 22.05., 17:30 - 3:1 (Vobořil)

16. kolo: Planá - N.Hodějovice A, sobota 13.4., 16:30 - 5:2 (L. Bendík 2, Mavrodiev,  Křemen, Ira)

17. kolo: Temelín A - Planá, sobota 20.4., 17:00 - 3:0

18. kolo: Planá - H.Stropnice, sobota 27.4., 17:00 - 1:1 (Vobořil)

19. kolo: Týn n.Vlt. B - Planá, neděle 5.5., 17:00 - 6:1 (Mavrodiev)

26. kolo: Olešnice - Planá, středa 8.5., 17:00 - 3:3 (Špírek, Turek, Sodomka)

20. kolo: Planá - Nemanice, sobota 11.5., 17:00 - 1:3 (Frdlík) - PORÁŽKA DOMA PO TŘECH LETECH

21. kolo: Rudolfov B - Planá, 6.6. 18:00 - 5:1 (Sodomka)

22. kolo: Planá - Č.Dvory B, sobota 25.5., 17:00 - 2:1 (Kölbl, Křemen z pen.)

23. kolo: Neplachov - Planá, neděle, 12.06. 17:30 - 2:0

24. kolo: Planá - Loko ČB, sobota 8.6., 17:00 - 0:1

25. kolo: Planá - Hluboká B, sobota 15.6., 17:00 - 3:1 (Špírek, Sodomka, Balogh)

 

PŘÁTELÁK S HC MOUNTFIELD 2:3