Áčko přezimuje s pětadvaceti body na třetí pozici

A tým

SK Planá – Hrdějovice 3:0

Branky: 11. a 39. Carda, 69. Klíma

Jan Pintér (trenér): Myslím, že jsme vyhráli zcela zaslouženě. Naštěstí pro Hrdějovice jsme byli v koncovce tak trošku impotentní, mohli jsme možná i vyhrát dvouciferným rozdílem, protože co kluci zahazovali, bylo až neuvěřitelné! Šancí jsme měli na 5 zápasů. Podzim jsme zakončili desetizápasovou šňůrou neporazitelnosti a máme z toho obrovskou radost! V 6 zápasech z těchto deseti jsme nedostali gól a to byl základ celého úspěchu! Teď si od fotbálku trošku odpočineme a v prvním jarním kole budeme hostit suverénní Strunkovice, když by jsme je dokázali porazit a šlapalo nám to jako teď, tak může být jaro ještě zajímavé. Touto cestou bych chtěl poděkovat jak Kameňáku, tak Boršovu za poskytnutý azyl, kde nám připravili perfektní podmínky pro sehrání našich zápasů! Našimi muži zápasu byli Jirka Carda a Pavel Svoboda.

 

Dorost skončil po podzimu pátý s 16 body, podrobnější zhodnocení nabídneme později.

 

Starší žáci okresní přebor vedou s 28 body z deseti zápasů, podrobnější zhodnocení nabídneme později.

 

Mladší žáci (společenství s JFA a Č. Dubem) 

V posledním zápase jsme nestačili na Sedlec a v zápase o první místo padli vysoko 1:10 (gól: Patrik Čech). Připravujeme pro vás hodnocení kouče této kategorie.

 

Starší přípravka je rovněž na první pozici, rovněž s bilancí devíti výher a jedné remízy. A při skóre 129:43! I zde vám přineseme ohlédnutí za podzimem.

 

Mladší přípravka

Ševětín – SK Planá 3:5 (branky: Černoch 2, Arsov 2, Linhartová). Kluci a holky udrželi podzimní neporazitelnost, gratulujeme! Samozřejmě i zde nabídneme bližší pohled za proběhlými nejen zápasy.

 

Miniliga (na fotce) má za sebou vítězný turnaj na Loko ČB.