Áčko uctilo památku svého největšího fanouška výhrou

Uplynulý týden přinesl smutnou událost. Opustil nás náš kamarád, bývalý hráč, dlouholetý sekretář a v posledních letech nejvěrnější fanoušek, pan Jiří Hošna.

 

A tým

SK Planá – Borek 2:0

Branky: 30. a 78. Šteyer

Jan Pintér (trenér): Jsem moc rád, že jsme dokázali dnes vyhrát a protáhnout tak naší sérii na 8 zápasů bez prohry a po dvou remízách zase zabrali za 3 body! Výkon byl ale takový “mrtvý”, něco tomu chybělo, nemělo to ten správný drajv! V první půli jsme byli jednoznačně lepší, hosté neměli prakticky nic, akorát na posledních 15-20 metrech nám chybělo kvalitně vytvořit finální přihrávku a dotlačit míč do brány, šancí na to bylo dost. Hosté ve druhé půli trošku přidali, za stavu 1:0 trefili tyč. Nás uklidnil až druhý gól. Bohužel po něm si kluci už mysleli, že je hotovo a jenom díky Kubovi Hotovému jsme udrželi čisté konto. Posledních 10 minut jsme úplně vypnuli a stáli při nás všichni svatí, že jsme nedostali gól. Máme poslední dva zápasy, chceme se dotáhnout na bednu, s dnešním výkonem by to však asi nestačilo! Dneska byl od nás nejlepší Jirka Carda, na konci nás podržel Kuba Hotový! Dál bych za výkon a přístup pochválil Tomáše, Címu, Svobyho a za dva góly Srnku.

 

Dorost

Nové Hodějovice – SK Planá 2:0

Dorostenci si neporadili s hodějovickou obranou a prohráli o dvě branky. Po 45 zápasech se tak zastavila plánská šňůra neporazitelnosti. Děkujeme všem hráčům, hráčkám, trenérům a trenérce :), kteří se o takovou skvělou sérii zasloužili! A teď vzhůru na další výhry!

 

Starší žáci

Nemanice/Dobrá Voda – SK Planá 0:12

Lávička 4, Filištein 2, Molnár 2,  Jana, Březina, Tienes, Viková

 

Mladší žáci (společenství s JFA a Č. Dubem)

SK Planá – Borek 3:1

Branky: Trnka, Vostřez, Štěpánek

 

Starší přípravka s Borovany hraje 30.10. 

 

Mladší přípravka

SK Planá – Loko ČB 5:3 

Jasanská 2, Jonáš 2, Arsov