Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Na další úspěchy SK Planá

(Josef Andreovský, 4. 8. 2018 15:28)

Nazdar chlapi pamětníci - zdá se to až neskutečné - na zdi mi visí vlajka 40 let SK Planá, kterou jsem obdržel po svém ročním působení v klubu během své vojenské služby na letišti v Plané v letech 1979-80 a vzpomínám na super partu kolem Standy /trenéra/ bráchů Vobořilů, Přemka,neustále usměvavého Pepu Cimburka a dalších skvělých parťáků.Jen pro připomenutí přidávám další vojenská jména mého roku - Pepa Nádvorník, Vlasta Pinkava a Ján Jakub.Čas od času otevřu stránky SK a sleduji Vaše úspěchy.Do dalších let přeji štědré sponzory,sportovní úspěchy na poli jak mládeže tak dospělých, pevné zdraví a radost z fotbalu

Váš navždy fanda Josef Andreovský

Re: Na další úspěchy SK Planá

(SK Planá, 6. 8. 2018 5:40)

Díky za zprávu, jsme moc rádi za takového fanouška! Kdyby Vám to někdy vyšlo, určitě se zastavte na fotbale, některé z Vámi jmenovaných na zápase stoprocentně najdete :)

Re: Na další úspěchy SK Planá

(Luboš Pintér, zvaný kovář, 28. 11. 2018 12:02)

Nazdar Pepo!
Mám fb pár dní, takže jsem tvůj komentář zaznamenal až nyní. Myslím, že jsi byl z Rokycan, ne? Všechny si vás dobře pamatuji. To byly časy... V současnosti jsem předseda klubu, trénuji mládež. Škoda, že jsi nepřijel na oslavy, když jsi to věděl, bylo velké. Cimbůra je taky ve výboru, do jara trénoval, asi se mu chce odpočívat. Kdyby jsme na vás měli kontakty, tak by jsme vás pozvali, to mě mrzí. Sešli jsme se skoro všichni z té doby. Přijeď se někdy podívat, nevím kde žiješ, doufám že stále v Záp. Čechách? Já jezdím do Chebu za rodinou, zrovna v neděli jsem tam byl. Jinak na Rokycany mám špatný vzpomínky. Když jsem trénoval Krumlov, tak nás tam seřezali rozhodčí pod dohledem Berbra a Damkový jako dobytek. 4 červený karty. Rokycany nebrat. Napiš co děláš, jak se máš, a hlavně kdy přijedeš. Pořád je tam dost pamětníků, vlastně se scházíme na těch jubileích. 5.ledna je v hale(bývalý sál) memoriál Honzy Vobořla. Hrajem ho vždy kolem Vánoc, letos už po šestý. Máme i nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením, obec se o nás stará perfektně. Nejlepší bude, když přijedeš, ne? Kdybys měl kontakty na Vlastu i ostatní kluky, nebo je mohl sehnat. Měj se fajn a dej vědět, Luboš (kovář).