WEB

Příspěvky

Jde se na to! Co se událo před jarem?

1. 4. 2014

V sobotu po dlouhé zimní pauze vyběhneme k zápasu o body. V tabulce okresního přeboru máme na vrchol pomalu stejně daleko jako ke dnu, je jen na nás, který pól tabulky si vybereme. Jako každý velkoklub, i SK Planá zažila v zimní přestávce velké změny. Přehled zimní přípravy, přáteláků a posil v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 1

Poslední přátelák se vydařil, hokejbalisté končí ve čtvrtfinále

30. 3. 2014

FK Junior Strakonice -  SK Planá 4:7

Ještě v 70. minutě jsme vedli o sedm branek, ale nakonec domácí upravili skóre "jen" na rozdíl tří branek. Do zálohy se po delší pauze postavil Řehy, v útoku pak hrál s Lukášem Čerťas.

Hokejbal: KN Interiéry - SK Planá 2:4, prodloužení 1:0

Branky: Sodomka 2, Lepieš, Kočer

Po porážce v minulém týdnu byl úkol jasný - bezpodmíněčně vyhrát v základní hrací době a pak uspět v prodloužení či nájezdech. První krok se nám podařil - soustředěným výkonem jsme dokázali vyhrát 4:2 a připravili soupeři vůbec první porážku po 12 zápasech.

Šlo se do prodloužení, hned v jeho úvodu jsme byli vyloučeni a domácí tvrdou střelou v přesilovce rozhodli o svém šťastném postupu.

Celý příspěvek | Rubrika: WEB | Komentářů: 0

Fotbalisty čeká generálka. Hokejbalisté hrajou o přežití

27. 3. 2014

Modrý balet si v pátek střihne trádiční trénink (od 17:00) a v sobotu jede na 10:30 k poslednímu přátelskému utkání před ostrým startem sezóny v Nové Vsi.

Hokejbalisté se v neděli od 10:45 na Dobré Vodě pokusí o malý zázrak - porazit dvanáct utkání neporaženého soupeře - KN Interiéry. V prvním utkání čtvrtfinále Planá nešťastně prohrála 5:6 gólem z poslední minuty, nyní tak musí vyhrát v základní hrací době a následně i v případném prodloužení či nájezdech. Pokud ne, sezóna pro nás skončí.

Přátelák #5 - SK Planá - FC Nové Hodějovice 4:4. Hokejbalisté smolně padli 5:6

23. 3. 2014

V předposledním přípravném utkání jsme chtěli vrátit Hodějovicím porážku z posledního mistráku, ale nakonec jsme byli rádi, že jsme dohnali dvoubrankovou ztrátu. Dvěma góly se uvedla čerstvá posila Jan Pintér.

HOKEJBAL: 1. ČTVRTFINÁLE - více v sekci hokejbal

SK Planá - KN Interiéry 5:6 (1:3, 1:1, 3:2)

Branky: Adámek, Kočer, Matlášek, Sodomka, Špírek

V sobotu další přátelák a valná hromada, v neděli vstupují hokejbalisté do play-off

18. 3. 2014

Od tří hodin se setkáme v sobotu se starými známými z Hodějovic, které nám připravily nepříjemnou porážku v posledním podzimním kole. Takže byť přátelák, určitě jim máme co vracet. Od 17:00 se pak koná valná hromada SK Planá.

Hokejbalisté obsadili v jedenáctičlenné tabulce po ZČ páté místo a ve čtvrtfinále poměří síly s týmem KN Interiéry. Ten se dá označit za favorita, vyhrál už deset zápasů v řadě a jde o tým s nejlepší momentální formou. Planá se je pokusí překvapit, série hraná na dvě vítězství startuje v neděli v Plavě od 13:00.

Soustředění Frymburk 2014

15. 3. 2014

Rozpis přípravných zápasů, info o valné hromadě

13. 3. 2014

- sobota 15. března v 15:00: SK Planá - Cehnice 5:3 (3:0)

Branky: Balogh 2, Špírek, Beran, Mavrodiev

- sobota 22. března v 15:00: SK Planá - Nové Hodějovice (hřiště Planá)

Branky: Petscher 5, Balogh 3, Čertík, Sodomka

Ze soustředění si Planá odskočila k druhému přáteláku a v něm už se vedlo lépe, než minule. Modrý balet deklasoval vedoucí tým OP Českokrumlovska, Kájov, 10:2.

HOKEJBAL:

SK Planá - Římov 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)

Branky: Kočer, Sodomka, Špírek

SK Planá - Boršov 2:3 - První přátelák zvládl lépe soupeř

23. 2. 2014

První přípravné utkání před jarné částí sezóny se starými známými z Boršova splnilo účel. Jak se dalo očekávat, nebyly k vidění bezchybné výkony. A i když výsledek není tak úplně podstatný, Boršováci si přeci jen zvítězit zasloužili, když dokázali zvrátit zápas ve svůj prospěch. Góly stříleli Cipi a Špíry, v bráně zaskočil Fudži.