Jdi na obsah Jdi na menu
 


"35" Planá - Nemanice 2:1 - Lubošovi Girethovi nevyšel plán

17. 4. 2013

SK Planá: Nemanice 2:1 (1:0)

Góly: Brejžek, Fiala

V pravém jarním počasí jsme v prvním kole pětatřicítky přivítali soupeře se kterým jsme loni prohráli oba zápasy. Pod dojmem výsledků minulé sezóny a při zjištění, že soupeř přijel pouze s deseti hráči, Luboš Gireth nelenil a ještě než se zástupce soupeře stačil optat, zda jim někoho půjčíme, tryskem usednul v šatně hostů. Nejprve jsem myslel, že se Luboš chce vyhnout placení příspěvků. Jeho přesun do šatny soupeře měl ale docela prozaický důvod, chtěl prý vyhrát. Ten se tedy ale přepočítal. Dnes není včera.

Naše mužstvo ve druhé sezóně už působí zkušeněji, a soupeře převálcovalo 2:1. To je tak asi všechno, protože za tu hodinu a půl už nestálo nic za to, abych o tom něco napsal. Jenom tedy pár postřehů. V mužstvu jsme přivítali posilu Láďu Koclíře, bývalého kanonýra Boršova. Ten mezi nás okamžitě zapadnul, hlavně co se postavy týče.Víťa bude muset asi požádat zaměstnavatele o možnost využívat svůj náklaďák pro osobní potřebu, protože jeho oktávka ho už brzo neuveze.

Luboš Gireth byl požádán soupeřem o zaplacení příspěvků, proto se vrátil zpět do naší šatny. Doufám, že ho náš pokladník řádně zkasíruje. Roman Tibitanzlů tentokrát neskóroval, měl sice jednu šanci, ale jinak byl velmi málo využíván míči za obranu soupeře, což je jeho silná stránka. Působil dojmem prací vyčerpaného státního zaměstnance. Na vině byla ale hra našich halvů, kteří nebyli schopni kopnout do míče takovou silou, aby míč urazil dráhu alespoň dvaceti metrů. Možná by stálo za úvahu, zda v našich zápasech nekopat malé rohy, aby se míč dostal alespoň do vápna. Naše mužstvo vypadalo, jako by se hrálo bago bez branek. Naštěstí se našli dva hráči, kteří gól chtěli vsítit, a taky se jim to naštěstí povedlo. V první půli dal na 1:0 Víťa. Po té ve druhé půli soupeř vyrovnal. Roman Fiala, vědom si toho, že by soupeř mohl opět vyrovnat, vstřelil vítěznou branku na 2:1 raději až v poslední minutě, když už se pomalu přesouval ke kabinám.

Tato taktika mu vyšla do puntíku, protože hned po rozehrání rozhodčí Ruda, který byl v pondělí nejpohyblivější muž na hřišti odpískal konec. Za zmínku ještě stojí mizerný výkon Fudžiho, který si pokazil dojem ze soboty, kdy byl snad u všech gólů Plané. Není holt každý den posvícení. Věříme, že to příště bude lepší. Už nás bude snad více, a nebude chybět dokonce snad ani brusič Petrlík. Zápasu přihlíželi i někteří hráči Modrého baletu a snad si z našeho výkonu nevzali příklad. Tak tedy příště.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář