Jdi na obsah Jdi na menu
 


"35" Planá - Nová Ves 5:1 - Blues opět úspěšní

11. 9. 2012

SK PLANÁ  - NOVÁ VES  5 : 1  (2:1)

Branky: Tibitanzl R. 3, Brejžek, Fujdiar  -   Severin.

 

    V posledním (?) domácím utkání Blues přidali do tabulky další tři body a solidním výkonem zejména ve druhé půli upevnili vedoucí postavení v tabulce. Na rozdílo od Modrého baletu  z minulého vítězství nezpychli, ani se ze soupeře nepodělali a  mohli u sklenic  rozebrat  vítězné (jak jinak) utkání.

    Samotné utkání začalo tlakem hostů, dokonce hrozilo, že soupeř vstřelí branku! Jelikož ale máme v  brance brankaře, na rozdíl od jiných mužstev,  Houpy vstřelení branky soupeřem odmítnul s bravurou sobě vlastní. Je ale pravda, že to měl snadné, všechno to byly střely z malého vápana, či samostatné nájezdy, to umí každý. Měli jsme štěstí, že se soupeř  neuchýlíl k zákeřné střelbě ze 40 metrů a více, kdy není jednoduché chytit míč, který letí asi 2 minuty na branku. To je opravdový test brankaře, ve kterém není jednoduché obstát.

   Blues začali běhat na jedničku, ne jako na známku, ale na 1. rychlostní stupeň. Soupeř byl lepší a nás držel již zmíněný Houpy. Dobře hrající Fudži s Víťou přece jen pokořili brankaře soupeře, hosté dokázali do šatny snížit a zápas sliboval do druhé části ještě nějaký náboj.

   O poločase byla v šatně domácích bouřka (nebyla, ale všichni to tak vždycky píšou), kluci se napili, někdo vody,  jiný piva, a šlo se na soupeře, který vypadal jako by přijel z předvolebního mítinku Sociální demokracie, tak oranžovou šálu nenosil ani Paroubek. Naši hráči zařadili dvojku, což na soupeře bohatě stačilo, přestali přihrávat socanům a výsledek byl na světě. Když jsme se dohadovali, jestli dá dneska Tibík vůbec góla, tak to asi zaslechl, a dal pro jistotu hned tři. Zápas přinesl několik zajímavostí. Po hřišti se pohybovali tři Tibitanzlové, i soupeř měl jednoho, a Petr Petrlík již druhý zápas neudělal penaltu. Taky zaujala souhra rozhodčích, když pomezní mávnul, hlavní nepískal, a když nemávnul, klidně písknul ofsajd i z půlky. Takový zrak můžeme Rudovi jen závidět. Zápas se slušným soupeřem proběhnul v klidu a my se můžeme nyní vyhřívat nejen na sluníčku, ale hlavně na čele tabulky, což je v Plané jev nevídaný.

     V dalším a pravděpodobně posledním utkání nastoupíme až za dva týdny v Nemanicích. Čeká nás tedy silný soupeř. Věřím, že když se sejdeme a nikoho jim nepůjčíme, můžeme uspět. Fotbalu v Plané zdar.   H.S.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář