Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 body zůstali v Plané

17. 9. 2009

Obrazek

 

 

 

Po dvou krutých prohrách, kdy jsme si zápasy prohráli sami, hostíme celek Štěpánovic. Trenér Cimbůrek je opět donucen změnit sestavu, chybějí Aiblís, Špírek, Bobo, Vobořil, Sedmík, Tyl.
Nastupujeme v sestavě Houpy-Turek, Soda, Patrik, Ládík Fujdiar-Adámek, Marián, Poli, Marťas-Ivan, Víťa. Na střídání jsou připraveni Trs, Ježík, Hruška.
Hosté nás v úvodu utkání přitlačí, ale bez jediné šance. Po deseti minutách přebíráme taktovku a do konce zápasu Štěpánovice kromě náznaků šancí do ničeho nepouštíme. Tentokrát nás ani netrápí koncovka a po gólech Ivana Kutheila a Sody vedeme v poločase dva nula. Nutno říci že zaslouženě, hrajeme po zemi, nenakopáváme balony, roztahujeme hru do stran. Ve druhém poločase pokračujeme v dobré hře a přicházejí i branky, dvakrát zakončoval Víťa a podruhé se trefil Ivan. V zápase vedeme 5-0 a jediná kaňka přichází v nastavení, kdy hosté snižují na 5-1. Pochválit je třeba celý tým, jen čekáme góly od Poliho. Poděkování patří fanouškům, kteří i tentokrát dorazili v hojném počtu a také Fandovi Srncovi za obsluhu po zápase.

 

 

Připravil:Páťa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobrý zápas

(Peťa, 18. 9. 2009 10:01)

V sobotu jste hrali moc dobře, Štěpánovice hrali taky dobře ale my jsme byli lepší. Gratuluju, snad se už taky brzy zapojím.
Docela jsem koukal že jste na hřišti ani moc nekecali, ale bohatě Vás zastoupil Pepa na střídačce kdy byl rozhodčím min. 3x napomínán že opouští tech. zonu :D
doufám že výkon zopakujete ted v borovanech ;)

...........

(Korektor, 17. 9. 2009 20:51)

zůstalY