Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednoznačná výhra nad Boršovem

29. 10. 2009

 

Náhled

Před začátken utkání jsme se rozloučili minutou ticha s naším předsedou p. Vobořilem a předali kytici paní Vobořilové.

Boršov přijel s jediným cílem a to byla výhra, o kterou se snažil "nejen" po celý zápas. Ale kvalitně připravený domácí celek, byť vinou zranění nekompletní, se představil v tom nejlepším světle a po zásluze vyhrál.

Nastupujeme v sestavě Houpi-Fujdiar Ládík,Michal Turek, Patrik,Soda- Sedma,Marián,Poli,Robo-Víta,Ivan. Trenér Cimburek

Začátek nám vychází , po rohovém kopu a následném závaru nechytatelnou ranou Mariána vedeme jedna nula. Celý první poločas jsme lepší, soupeře nepouštíme do žádných šancí, náznaky likviduje s přehledem Houpi. Celek Boršova v první půli moc fotbalu nepředvedl. Do druhé půle  nastupujeme bez Roba, který se zranil a nastoupil Jarda Trs. Začínáme opět tlakem, přichází i šance ale chybí přesná koncovka. Hrajeme dobře, naše obrana soupeře do ničeho nepouští, naše záloha jednoznačně přehrává Boršovskou a útok je také nebezpečný. Po dlouhém nákopu se prosazuje Jarda Trs a v tísni dává na dva nula. Soupěř ale nesložil zbraně a po našem špatném odkopu snižuje na rozdíl jednoho gólu. Konec utkání si hlídáme a zaslouženě vyhráváme. Poděkování patří našim fanouškům.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zápas

(Soupeř, 9. 1. 2010 2:42)

Určitě jste byli v zápase lepší, o tom není pochyb. Boršov odehrál nejhorší zápas podzimu. Jen pan rozhodčí neuznal nelogicky gól na 2:2!!!