Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neuvěřitelná prohra

4. 10. 2009

Obrazek

 

 

 

 

Neuvěřitelná prohra. Přesně tak se musí nazvat zápas s podprůměrným soupeřem. Nikdo nečekal, že nás čeká lehký zápas, ale nabídnout domácím čtyři laciné góly se jen tak nevidí a mužstvo, které chce hrát o postup se musí za takový výkon stydět.

Začínáme v sestavě Houpi- Turek, Křemen,Lepieš,Tyl-Adámek,Polák,Mavrodiev,Beran-Brejžek,Kutheil. Na střídání připraveni Hruška, Ježík,Trs a překvapivě i Fujdiar, pro zranění chybí Sodomka. Domácí hrají na malém hřišti svůj fotbal, ale kromě střel z dálky nás nemohou ničím překvapit. Postupně ovládáme hřiště a po trefách Kutheila a Ježíka, který vystřídal zraněného Berana vedeme v poločase dva nula a nikdo si nepřipouští, že tento zápas můžeme prohrát. Do druhé půle přichází za zraněného Ježíka Hruška.

Teď bych měl psát, že jsme přidali ještě´dvě branky a vezeme si domů výhru, ale to se bohužel nestalo. Domácí, kteří nemají co ztratit, od první minuty začínají tlakem a hned v první minutě snižují po naší hrubé chybě na jedna dva. Ještě se zmůžeme na odpověď a po centru Turka zvyšuje Kutheil na jedna tři. Pak nás ale domácí jednoznačně přehrávají, jsme pod tlakem a výsledkem jsou naše hrubé chyby, po kterých domácí jednoduše vyrovnávájí na tři tři. Je velmi zarážející co se na hřišti děje, nestíháme hlavně fyzicky, i když domácí celek je složen především z hráčů důchodového věku. Remíza by vzhledem k průběhům poločasů byla asi spravedlivá, ale ani to se nestává a v nastaveném čase si vypíjíme kalich hořkosti do dna a z trestného kopu inkasujeme na čtyři tři a hned poté rozhodčí končí zápas.

Kdo neviděl neuvěří, je mi líto hlavně našich fanoušků, kterých bylo opět hodně. Každý se musí zamyslet nad tímto zápasem, protože to co jsme předvedli byla velká ostuda.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář