Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve vloženém zápase s Kameňákem opět další výhra

29. 10. 2009

Soupeř, posílen šesti borci z A týmu si přijel pro výhru. Nastupujeme opět v jiné sestavě, trenér Cimburek po poradě s Láďou Fujdiarem musí opět improvizovat.

Sestava  Houpi-Soda,Patrik,Turek Michal,Marcel-Marián,Sedma,Poli,Honza Adámek-Víťa,Ivan

Na střídání Aiblís, Trs, Vobořil. Pro zranění chybí Hruša, Beran, Robo atd..

Začínáme tlakem, v první šanci se ocitá Víťa, ale místo gólu se zraní a musíme poprvé střídat, na hřiště jde Trs. Poté převezmou iniciativu hosté a po naší chybě dávají na nula jedna. Hrajeme v této fázi špatně a hosté ještě nastřelují tyč. Postupem času ale přebíráme taktovku a po krásné střele Michala Turka srovnáváme. Přicházejí další šance a po chybě hostů dává Ivan Kutheil na dva jedna. Do poločasu se ještě stihne zranit Sedma a střídá ho Peťa Vobořil.

V druhém poločase jsme opět aktivní a po rohovém kopu zvyšuje Sodomka na tři jedna. Ale dvoubrankové vedení nám dlouho nevydrží a po centru z pravé strany a zaváhání naší obrany je to tři dva. Soupeř se snaží vyrovnat, ale proti je opět Soda a ranou zvyšuje na čtyři dva. Poté se udělalo špatně Marcelovi a střídá ho Aíblís. Konec zápasu si hlídáme, ale soupěř minutu před koncen ještě snižuje na čtyři tři. Po rozehrání je však konec a radujeme se z další výhry, zasloužené. Dnes musíme pochválit celý tým za bojovnost i když nám to moc nešlo.

Opět poděkování fanouškům a pomeznímu Bobešovi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář