Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKRA ČB - Planá 3:0 - Rychle zapomenout...

14. 5. 2011

 AKRA ČB - Planá 3:0 (1:0)

Sestava: Fabián - Turek, Sodomka, Křemen, Tyl (50. Lepieš) - Stropek, Pintér, Sedmík, Adámek - Brejžek (34. Trs), Mavrodiev (80. Ježík)

___________________________________________________________________________

 Hřiště, které naposledy zažilo nějakou údržbu za krále Klacka hostilo souboj prvního s druhým celkem tabulky. Nejvíc se mi líbilo "pletivo" za bránou, které se skládalo z tyčí s několikametrovými rozestupy, ve kterých asi kdysi byla síť. Bohužel sloupy bez sítě už svojí funkci neplní až tak úplně nejlíp, takže v zápase se do zarostlé louky za hřištěm (které se lišilo jen tím, že bylo nalajnované) vydával gólman skoro po každé střele. Plané chyběl Beran, Balogh, Ira, Kutheil a Vobořil, přesto měla na střídání tři hráče. Zápas rozhodoval sudí, který píská tak, aby se na něj co nejmíň křičelo, o což se taky rozhodčí snažil, ale efekt to mělo spíš opačnej. No takovejhle zápas si zasloužil lepšího rozhodčího, ovšem ne že by to v zápase nějak Plané uškodilo. Jen by ten fotbal vypadal trochu jinak...

První poločas se dá shrnout tak, že Planá v dopoledním čase ještě spala, nedostala se ke střele a marně vymýšlela, co na domácí obranu. Oproti tomu Akra hrála účelně a měla hodně kvalitní rychlé útočné hráče a přečíslení řešila nejlíp, jak mohla. Po zaváhání obrany se ujala vedení, když forvard Akry sám před Fabim zamířil přesně k tyči. Obránci Plané nestíhali a často faulovali, po jednom z faulů mohl být Michal Turek rád, že viděl jen žlutou kartu. A po dalším faulu, který už zase tak jasnej nebyl..., skóroval povedeným přímákem domácí útočník o břevno - 2:0.

Ve druhém poločase Planá přiostřila, stejně tak Akra a množily se zákroky, které neměly s fotbalem moc co společného. Planá se dostala do do hry, ale v nejlepší pozici Honza Adámek nedokázal překonat gólmana Akry, který zanedlouho perfektně vyčapal i hlavičku Mariána. omácí pak podržel pomezní, který odmával v situaci, kdy Stropi s Jardou šli sami na bránu neexistující ofsajd. Na druhé straně Robo sejmul ve vápně útočníka, jasná penalta, ale Fabi jí nádherně vykryl. Přímořarý a asi nejlepší hráč Akry pak přidal v 80. minutě třetí gól, když prošel neuvěřitelným způsobem ve stylu Terminátora skrz Patrika, Sedmu a bůhvíkoho ještě, od každýho dostal přes fajfky, ale stejně nespadl a dokonal dílo Akry - 3:0. V závěru ještě z trestňáku Akra trefila tyč.

Zápas se prostě a jednoduše nepovedl, možná bysme ho zremízovali, kdyby hrál Fabi a deset Adámků, protože Hanzi jako jedinej dřel. Zbytku se nedařilo, nebojovalo se, faulovalo, víc kecalo, než hrálo, prostě to v sobotu nešlo... Tak snad příště...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

omluva

(Sedma, 16. 5. 2011 19:29)

Fabi máš pravdu a já to nepopírám omlouvám se ,že jsem z města nezmizel dříve,ale na zápas jsem opilej nepřišel..pravda moc jsem nespal a i to je chyba. Můj výkon byl hroznej,ale to ostatně jako vždy poslední dobou. Rád bych na ten hroznej zápas zapoměl a šel dál...omlouvám se všem.

Re: omluva

(fabi#1, 16. 5. 2011 23:26)

Super.Já myslím že tohle je to co potřebujeme.Nechci nikomu ublížit ale
sem ze starý školy a mám fočus rád .Sem někdy tvrdák ale je to v dobrým
a pro mančaft.Ted sem v Planý a mame jedinečnou možnost ukázat
pralesce zada,ale to bude když taháme za jeden provaz.
Těším se na další 3 bodiky.
fabi

akra

(Stropy, 15. 5. 2011 13:02)

Fabi má naprostou pravdu, já bych to jen doplnil o mou omluvu za svuj šílenej výkon!!! Nechci se vymlouvat na nemoc neskutečně se za sebe stydim, ať byla situace jakákoliv tohle se prostě nemůže opakovat byli jsme tam akorát pro prdel!!!

Re: akra

(fabi#1, 16. 5. 2011 17:40)

Stropymu ......... Cekal bych omluvu celému mančaftu, ale né zrovna od tebe ale od jiných.
Není jednoduchý hrát z horečkou je to makačka .A docela si to zvládl.Takže se nestyd a bud v klidu a v pohodě. Caudy fabi.

akra sakra

(fabi#1, 14. 5. 2011 18:54)

Nazdárek pánové,
komentář je trefný ale poněkud mírný.Takže to co jsme předvedli dneska je hruza po herní stránce - kde byla ta naše zarputilost,síla,bojovnost atd.
zvrátit zápasy.Nemusí se dařit herně ale že mančaft podrazí několik rádoby spoluhráču a kamarádu svím přístupem (chlast)před nejduležitějším zápasem sezony je smutnější než celej posranej zápas.Každej ví o koho se jedná že Péto Sedmo a další.
Sme jeden tým a do okresu chceme kurva chlapy snad všichni.
S pozdravem jeden co tam fakt chce,ale k tomu potřebuju ješte 10 hráču
do týmu sakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FABI#1 Fotbalu zdar a PLANE zvlášt.