Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bavorovice B - SK Planá 4:1 - Jak to nazvat... Zbytečná, ale zasloužená první porážka?

14. 9. 2013

5. kolo: Bavorovice B - SK Planá 4:1 (2:1)

Branka: Sodomka.

Sestava: Vaňas - Turek, Sodomka, Křemen, Mynář - Balogh, Špírek, Fujdiar, Chrástka - Petscher, Vobořil.

__________________________________________________________________________

Na zápas jsme sešli v jedenácti, kdy chyběli Mára, Cipís, Víťa, Frdla, Patrik Ira. A také Robo, kdy už PĚT TÝDNŮ čekáme na to, až se mu vyřídí registrační číslo. Což je bez pochyb světovej rekord, ale zda je opravdu tohle nutné je otázka na toho, kdo to má na starosti... Každopádně střídání by se proti Bavorovickým rozhodně hodilo.

Utkání nezačalo tak špatně, domácí se na nás nijak výrazně neposílili a šlo o mužstvo, s kterým jsme se mohli krásně měřit. Obrana Bavorovic byla v prvním minutách celkem solidní průchoďák, kdy ve 3. minutě neproměnil nájezd Peťa a už ve 4. minutě jsme kopali penaltu. Špíry byl při napadání úspěšný a gólman ho zastavil parádním kopem do žeber. Jenomže - Píďa pencli poslal vedle a možná to byl zlomový okamžik zápasu. Lukáš ze strany pálil do gólmana, neuspěl ani Peči. A tak udeřilo na druhé straně, hráč dostal za vápnem prostor ke střele a Vanimu skákající střela nešťastně, možná i kvůli sluníčku, prošla pod tělem do sítě. Skóre jsme brzy srovnali, Soda napravil svoje zaváhání a jeho centr zapadl do rohu branky. Domácím ale stačilo málo a opět vedli. Na branky se strašně nadřeme, ale inkasujeme opravdu z každého ho... .Útočník si zpracoval mezi TŘEMI hráči Modrého baletu míč a pohodlně zamířil k tyči - 2:1.

Druhý poločas jsme se snažili vše zvrátit, jenomže nás uzemnila branka na 3:1. Lukáš pak trefil jen tyč. Štěstí nám v sobotu rozhodně nepřálo, ale nutno dodat, že jsme mu tentokrát ani nešli naproti. Jako kdyby nám chyběla energie ze sobotního oběda a za slunného počasí jsme se tam občas potáceli jak mátohy. Přesto to nebyl úplně špatný výkon a fotbal. Jenomže hosté byli efektivní a v 75. minutě to bylo už o tři branky. To už jsme byli frustrováni, a to i díky pískání pana rozhodčího, kdy se na sebe nechápavě dívaly oba týmy, ale to je zbytečné rozebírat... A je pravda, že sudí nám mač neprohrál (i když z toho udělal neuvěřitelnej guláš a, i když podruhé, nás možná obral o vyrovnání na 2:2 odpískáním faulu místo toho, aby nechal Pečiho ve výhodě běžet samotného proti gólmanovi. A ještě jedna historka, Ivoš leží na trávníku s křečí, domácí hráč říká rozhodčímu, proč nechává dál hrát a odkopnout od brány, a on mu odpoví: "Mrtvej není, tak co."). Kdyby kdyby, ale prohráli jsme si to hlavně sami vlastními chybami... Každopádně zmar jsme potvrdili v 85. minutě, kdy Sodova střela opět padala za již překonaného gólmana a domácí bek ji vychytal parádním máchnutím "lapačkou". Červená a penalta. Nojo, jenomže kdo na ní? Nakonec jsme se dohodli ji nechat Pečimu, aby prolomil střelecké trápení. A nepovedlo se, gólman vystihl směr a vyrazil míč na tyč. Konec. První zasloužená, i když krutá porážka sezóny nás poslala možná včas na zem, snad se příště sejdeme ve víc než jedenácti, protože tohle opravdu není k tomu. Hlavy nahoru a půjde to!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děsběs

(fabi, 15. 9. 2013 10:17)

Musím reagovat na špíryho članek.Asi sem byl na jinem zapase. Hrozny to bylo. je smutny že nej hrač je fudži a špiry a to je malo !!! A první gol nemá nic společného se sluničkem a ten třeti taky ne . Prostě chyba golmana jako prase. Vážím si te že tohle dělaš ale tenhle se ti moc nepovedl. Sem pořad planak a proto reaguju.štve me že ste prohrali ale zasloužene.

Re: děsběs

(Špíry, 15. 9. 2013 10:42)

Ale jo, dyť to píšu, že zaslouženě, jen si nemyslim, že vzhledem k sestavě to byl nějakej extra provar... Na úplnou špic kádr nemáme, a když ty zápasy neubojujem, tak prostě bodovat nebudem. Jinak díky, ale včera jsem hrál tužku, vůbec mi nešly nohy. Před Fujdžim klobouk dolu.

Re: děsběs

(H.S., 15. 9. 2013 11:52)

Jo, jo, má pravdu Fabi. Brankářské chyby jako prase nás provázejí už delší dobu.........

Re: Re: děsběs

(prase, 15. 9. 2013 13:13)

Hlavne loni se to nejak seslo!!!

Re: Re: Re: děsběs

(fabi, 15. 9. 2013 21:00)

Jojo zase jeden bez jmena asi srabek. A tech chyb bylo loni asi dost ale moje reakce byla na hodnoceni zapasu a obava nazvat věci tak jak jsou. Např. proč jen 11 hraču kde bylo dalších 5 lidí. zranění? nemocní? ne dovolena ,výlety , zajezdy atd.další věc láda nejstarší hrač a možna jeden dva hrači jezdi po prdeli a ostatní se vezou. Takže milé prase nic osobního na golmana a na jeho zákroky. Protože naše chybky sou nejak vic videt a vic k smich že. Hrač spaři 10 tutovek za zapas a druhej den se o tom neví. Takže zdar.

ostuda

(Ruda z Ostravy, 15. 9. 2013 8:16)

to byl ale propadák doufám že se z toho poučíte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!