Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí prohra v řadě pro Planou, ale hlavně krutá realita pro nás všechny

2. 6. 2010

   Obrazek

Co k tomuto zápasu napsat.

Utkání pro celky bez naděje na postup, ale hrané o dobré jméno klubu, Planá totálně nezvládla. Domácí hnáni touhou porazit svého rivala si v prvním poločase mohli dělat na hřišti cokoliv. Dva rychlé góly v naší síti po našich hrubých chybách hovoří za vše. Potom malinký náznak zlepšení, ale neproměněná penalta Sodomky a vyloučení Berana nám moc nepomohlo. Do půle domácí ještě zvyšují na tři nula.

Do druhé půle nastupuje úplně jiné mužstvo Plané, herně disciplinované, se dvěma změnami v sestavě, dolu šel Polák a Turek, místo nich Aibl a Tyl. I v oslabení snižujeme na tři jedna Baloghem, mačkáme soupeře na jeho polovině, přichází i kontaktní gól na tři dva, ale vyrovnávací branku i po dalších šancích nedáváme. Naopak Boršov z dvou brejků zvyšuje na pět dva a tím končí i utkání.

V prvním poločase jsme totálně propadli všichni, za druhý poločas si alespoň částečnou pochvalu zasloužíme. Je ale potřeba uznat, že poslední tři v podstatě rozhodující zápasy jsme herně nezvládli a proto si postup nezasloužíme. Zbývá nám boj o druhé místo a všichni doufáme, že se nám podaří v posledních třech zápasech vyhrát a zakončit sezonu na krásném druhém místě a v podstatě tím poděkovat našim fanouškům.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář