Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá příprava: SK Planá - Jankov B/Dubné 1:0

26. 7. 2013

SK Planá - Jankov B/Dubné 1:0 (0:0)

Hrací doba: 2 x 40 minut

Branka: 44. Bendík

Sestava: Fabián (46. Vaňas) - Lepieš (46. Mynář), Křemen, Mavrodiev, Sodomka - Frdlík (46. Chrástka), Špírek, Fujdiar, Bendík - Balogh, Vobořil.

Směrem dopředu jsme byli po celý zápas nebezpečnější, ale efektivita nula nula nic. Hostům chybělo pět hráčů oproti sestavě, ve kterém budou v OP nastupovat, a na jejich ofenzivě to bylo znát, obrana v čele s Patrikem v poklidu likvidovala pokusy Jankova. V prvním poločase se neprosadili ani Plánští, nejblíže byli po parádních "polonůžkách" Lukáše, kdy míč skončil ani ne metr od šibenice.

Hned zkraje druhé půle ale Planá zabrala a uzamkla soupeře ve vápně. Nejprve ještě Lukáš sám proti gólmanovi neuspěl, když přestřelil, ale o minutku později už přišel první (a poslední) gól zápasu. Radek zabojoval, posunul míč proti noze Špírymu, jeho střelu gólman vyrazil jen před sebe a Michal Bendík dílo dokončil - 1:0. Do závěrečného hvizdu jsme ještě stihli zapařit pár tutovek. Po situaci, kdy Špíry sám protigólmanem volil řešení, po kterém vypadal jak největší nekopa, se ozval Patrik: "Já hrát v útoku, tak dám sedm gólů, sedm!" Tentokrát nám ale stačil k výhře naštěstí jen jeden... Zápas jsme dokončili dost pokopaní, vypadá to, že Ivošovi odehrání poločasu v kuse není přáno...

Tréninky:

1. trénink: 14 lidí (vítěz fotbálku Staří), 2. trénink: 14 lidí (vítěz fotbálku Mladí), 3. trénink: 11 lidí (vítěz fotbálku Mladí), 4. trénink: 9 lidí  (vítěz fotbálku Mladí), 5. trénink: 9 lidí (fotbálek remíza, technická výhra Staří+Špíry po hrubém faulu hráče Sodomky

________________________________________________________________________

5 - Soda, Patrik K., Cipís, Frdla

4 - Špíry, Peťa, Lukáš Balogh, Fabi

3 - Hrůša, Robo, Peči

2 - Radek, Marián, Fudži, Ivoš, Michal B.

1- Tury, Stropy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Účast

(Stropy, 24. 7. 2013 11:39)

Hoši, co už zase ta klesající docházka, držte to aspoň na zápasovým počtu 11...já kdybych mohl vstát z postele, tak si od vás přijdu vyslechnout pár nadávek hned, hlavně teda od Sody, to je hroznej bouřlivák...:))