Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dubné/Jankov B - Planá 3:1 - Parodie na fotbal

3. 11. 2013

Dubné/Jankov B - Planá 3:1 (2:1)

Branka: Csavoj

Sestava: Vaňas - Mynář (85. Chrástka), Sodomka, Křemen, Turek - Beran, Fujdiar, Csavoj - Petscher (46. Mavrodiev), Špírek - Balogh (70. Vobořil).

______________________________________________________________________

Jak nám sedly páteční Masný, tak nám nesedl nedělní zápas. Od  začátku jsme tahali za kratší konec, všude byli pozdě a nenašel se jediný hráč, který by ostatní strhl. A tak jsme se tak procházeli na čerstvém vesnickém vzduchu, vedle rybníček, na druhý straně les, no krásný... Paradoxně jsme se ale dokázali dostat do vedení. Cipísovo únik ještě zlikvidoval povedeným zákrokem gólman, ale po následném rohu byl u míče nejdřív Csavi a poslal míč k tyči. Trefil se tak vůbec poprvé za plánský velkoklub! Pak nás domácí přimáčkli k vápnu, ale Vani jejich největší šanci dokázal vykrýt.  Dubnojankovští se ale také prosadili po rohu, míč propadl skrz vápno a došoural se za brankovou čáru, kvůli polovlastňáku tak bylo vyrovnáno. A bylo hůř, inkasovali jsme totiž šatňáka. V 45. minutě si útočník došel za nakopnutým míčem, přeloboval vybíhajícího Vaniho a poslal míč suverénně... do tyče. K naší smůle se mu ale balón vrátil přesně do kroku a bylo hotovo - 2:1.

To co se dělo ve druhém poločase už nemělo nic společného s kopanou nejen z naší strany, ale už ani z té domácí. Ti od prvních vteřin dost trapně zdržovali a bezmocný rozhodčí jen koukal, než písknout do píšťalky, tak radši minutu budu sledovat, jak se domácí dohadují, kdo že si vezme kapitánskou pásku. Nastavim tři minuty, pojedu domu, hlavně, aby na mě nikdo moc neřval. Z rozkouskované hry žádné šance nebyly a upřímně, góla bychom nedali stejně ani do tmy. Dubné na nás nemuselo vyvinout bůhvíjaký výkon. V 90. minutě zmatený pan sudí ještě nechal zfaulovat Csaviho a po brejku to bylo 3:1. No nic, rychle zapomenout...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář