Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duel prvního s posledním - ve prospěch Plané rozhodl Mavrodiev

10. 4. 2011

SK Planá - SK Mladé "B" 2:1 (1:1)

Branky: 25. Stropek, 70. Mavrodiev

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka, Tyl (Vobořil) - Adámek, Pintér, Beran, Stropek - Brejžek (Trs), Mavrodiev (Sedmík)

________________________________________________________________________

 Do jara vstoupili fotbalisté bez svého nejlepšího střelce Lukáše Balogha. Ten nestrčil svůj nos do hry poté, co ho na posledním předzápasovém tréninku odrovnal Míra Sodomků (rebel už od pohledu ) . Jinak se ale v Plané sešlo kompletní mužstvo a za slunného počasí, ale při silném větru, se šlo na věc.

Béčko Mladého přijelo s posíleným kádrem, s šikovným útočníkem na hrotu a mexickou posilou v záloze. A ze začátku zápasu vůbec nebylo znát, kdo je první a kdo poslední celek tabulky III. třídy. Vlastně to jasně nebylo poznat po celý zápas. Mladé dobře kombinovalo, dostalo domácí pod tlak a Planá si pomáhala častými fauly. Těžké to měl hlavně Marcel, na kterého vyšel nejlepší hráč soupeře Pešula a Marcel tak za prvních dvacet minut sesbíral přibližně stejný počet faulů. Mladé standardkami dlouho pohrdávalo, ale okolo 25. minuty už jednu využilo. Hostující desítka si postavila míč na roh vápna, obstřelila zeď a míč zapadl od vzdálenější tyče do Fabiho brány - 0:1. Jenomže Planá dokázala bleskurychle vyrovnat a zaplaťpánbů za to, protože kdovíjak by se jinak Plánští s nepříznivým vývojem poprali. Michal Stropek šel důrazně za dlouhým nákopem, prosmýkl se kolem dvou beků soupeře a poslal míč vedle bezmocného gólmana do sítě - 1:1. Šlo o první vážnou situaci před bránou Mladého a hned z toho bylo srovnání stavu,  minutu od toho, co se Mladé dostalo do vedení. Planá se posléze trochu rozhýbala, ale v šancích neuspěla, povedené rohy nedokázal nikdo usměrnit za soupeřova brankáře, z malého vápna pak Marián, který nastoupil místo Lukáše na pozici útočníka, přestřelil povedeným nákopem nejen bránu, ale i pletivo. Do poločasu se ještě stihlo ukázat, že rozhodčí si zapomněl karty v šatně, poté, co hostující útočník nakopnul míč po vzorně odmávaném ofsajdu staronovým domácím pomezním Ročkym do Fabiho hrudníku. Ale někteří Plaňáci si za první poločas ani nemuseli stěžovat, že rozhodčí karty nepoužíval.

Ve druhém poločase už domácí byli lepší než protivník, ale rozhodně nešlo o žádný drtivý tlak. Ačkoliv Kaštan z tribuny věrných několikrát adresoval Plaňákům dobře mířenou radu "Hrajte fotbal!," domácí ho stejně neposlechli, těžko říct proč. Ale šance i přesto přicházely. Cipísova hlavička zamířila mimo, několik závarů úpřed svým brankářem vyřešili hosté jen dlouhým nákopem na Patrika. Naštěstí se ujal secvičený signál při nařízeném přímáku za faul na Berana. Sodomka vypustil povedenou bombu, která sice zamířila doprostřed brány, ale i to je u Pídi velký úspěch. Gólman Mladého si vybral slabší chvilku, když šel do rychle letícího míčem stylem, při kterém je zázrak, že neodešel ze hřiště se zlomeným zápěstím, a míč jen vyrazil před sebe. Bránící hráče pak předskočil Marián Mavrodiev a hlavičkou poslal balón do prázdné brány  - 2:1, domácí se mohli radovat. Hosté už něměli sílu na podobný zvrat a Planá si v poklidu tři body pohlídala.

V zápase předčila plánská obranná čtyřka (dobře zapadl do obrany i Sedma po odstoupení Marcela) své útočnější kolegy, ti se vepředu těžko prosazovali a moc nápadů nepředvedli. Příští zápas sehraje Planá v Trhových Svinech.

Ještě stojí zato vyzvednout čistý obranný zákrok Starosty, který rozhodčí nepochopitelně potrestal žlutou kartou, kterou už měl v druhém poločase u sebe. "Čistá mexická simulace," okomentoval situaci Pintér. "Můžu odpřísáhnout, že za mého působení ve funkci žádný Mexičan nepřejde hranice mojí obce."

 

Náhledy fotografií ze složky SK Planá - Mladé "B" 2:1, jaro 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zapojení

(Sedma, 16. 4. 2011 9:18)

tak já se teda taky zapojím do komentování :-D aspon něco,ne?

Re: zapojení

(Stropy, 16. 4. 2011 13:33)

To že přídeš jednou za měsíc na trénink si timhle nevykoupíš!! :)

pochvala

(fabi#1, 10. 4. 2011 21:22)

pánové a dámy chválím a smekám těm kdo spravuje tyto
stránky. je to skvělá práce a musím říci že jsem za celou fočusovou karieru nic podobného nezažil.pokud
budeme hrát fotbálek jako jsou tyhhle stránky máme na
gamrinus nebo budvar ligu.starosta promine ten gambáč.
díky a jen tak dál.

Re: pochvala

(Špíry, 11. 4. 2011 15:33)

Ti, kdo spravují stránky, děkujou za pochvalu ;)
Jen jedna věc pánové, je celkem prdel, že fórum má za poslední měsíc 710 návštěv, na který za tu dobu připadá celejch OSM příspěvků.......

Re: Re: pochvala

(Stropy, 12. 4. 2011 13:53)

Špíry, já bych to tu rád hodnotil a probíral, ale neni s kym všichni se sem asi bojí psát?!...

Re: Re: Re: pochvala

(fabi#1, 12. 4. 2011 20:22)

Pánové nekoukejte na ostatní,vždyt' už jsme tří a to není špatný né? Třeba se přidají i ostatní.
Nevíte jestli je trenírovka ve čtvrtek nebo v pátek.
díky a pište pište piše.

Re: Re: Re: Re: pochvala

(pitrs, 13. 4. 2011 0:11)

kdybys chodil i v utery tak vis ze je ve ctvrtek :-)ric pic

Re: Re: Re: Re: Re: pochvala

(fabi#, 13. 4. 2011 20:39)

Nonono!To je kecu.
Pítrsovi:někteří to zvládají i bez!Na mou obhajobu uvádím hola hola práce volá.Ale čestně prohlašuji
že se pokusím chodit častěji.
Stropymu:už se těším.Ale nenos jich moc,stačí tak dva a nějakej pomeranč.Ovoce a zvlášt' banány já moc rád.

re Fabi

(Stropy, 13. 4. 2011 20:03)

No jo no, Fabi už holt dává přednost před aktivním sportování komentářům na stránkách, ale i to je záslužný:) Jinak Fabi, zejtra zkus přijít, dam ti nějáký banány:))