Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna termínu Plané neprospěla

16. 6. 2009

Obrazek

 

 

Po třech domácích výhrách se Planá představila doma počtvrté, ale tentokrát proti Rudolfovu neuspěla. Zápas se kvůli sobotnímu odjezdu na setkání Planých do Mariánských Lázní předehrával již v pátek večer a k vidění byl slušný fotbal.

Po úvodním oťukávání fauloval ve vápně Páťa hostujícího hráče a z nařízené penalty se dostali hosté do vedení. Letos už pokolikáté…. A opět jsme do poločasu vyrovnali a opět to nebyl nikdo menší než exligový kanonýr Láďa Fujdiar! Půle 1:1.

 

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním, že opět zabereme a vybojujeme další domácí vítězství, ale opak byl pravdou a hned v prvních vteřinách druhé půle přešel přes tři hráče útočník hostí a zmrazil zaplněné hlediště – 1:2! Chvíli nato Rudolfov, posílen o hráče „A“ mužstva zvýšil své vedení už na 3:1. Pepa Cimburek chtěl hru oživit, a tak na hřiště poslal nestárnoucího Luboše Giretha a těsně před koncem zápasu se podařilo snížit Víťovi Brejžkovi, který využil parádní akci Michala Turka – 2:3.

Plánští hru otevřeli, ale v závěru hosté z brejku nechytatelnou střelou uzavřeli účet zápasu na 2:4! Kaňkou na pohledném utkání bylo zranění hostujícího hráče, který si při snaze faulovat Martina Berana škaredě poranil koleno a byl odvezen do nemocnice.

 

V sobotu čeká Planou poslední zápas sezony na hřišti Dobré Vody, který bude zároveň bojem o konečné čtvrté místo. Zápas začíná už ve 13 hod!

 

Po zápase je na hřišti v Plané připravena dokopná s vychlazeným pivíčkem a dobrým jídlem, takže účast VŠECH fotbalistů povinná a všech přátel i fanoušků klubu vítaná!

 

  

SK Planá - Rudolfov "B"  2:4 (1:1)

 

Sestava:         Kölbl  – Křemen, Aibl, Lepieš, Vobořil  –  Beran, Sodomka, Mavrodiev, Fujdiar, - Brejžek, Turek

 

Náhradníci :  Kutheil, Tyl, Gireth, Trs

 

Trenér : Cimburek

 

Připravil: Tainyo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář