Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hluboká B - SK Planá 2:2 - Dvakrát jsme vedli, přesto bod bereme všema deseti

5. 10. 2013

Hluboká n. Vltavou B - SK Planá 2:2 (1:2)

Branky: Špírek 2

Sestava: Vaňas - Mynář, Sodomka, Křemen, Turek (60. Mavrodiev) - Frdlík, Fujdiar, Chrástka, Špírek, Petscher - Balogh.

_____________________________________________________________________

Bohužel proti Hluboké jsme se sešli v hubeném počtu a právě to nás v závěru připravilo o šanci na ještě lepší výsledek. Nedorazili marodi Cipís a Patrik I., Peťa místo fotbalu koštoval burčák na Moravě a Robova registračka prochází rekordně dlouhou dobou výroby. Nasadili jsme zcela nové rozestavení 4 - 3 - 2 - 1 (viz nákres), a nutno říct, že tah stratéga Josého byl po počátečních zmatcích úspěšný. Hlubočtí naštěstí pro nás byli v útoku trochu bezradní a i když nás přehrávali, většinou z toho v koncovce nic nebylo. Planá se ujala vedení hned z první střely na bránu, respektive její dorážky. Na Sodovo centr si naskočil Frdla, který se dočkal příležitosti, přetlačil beka a gólman s vypětím sil vytlačil míč na tyč a Špíry dal dorážkou z půlmetru jeden z nejtěžších gólů "kariéry". Hluboká odpověděla v 35. minutě, kdy jsme nezachytili centr na zadní tyč, kde číhal důrazný hráč, posunul si míč do zakončení a nedal Vanimu šanci. Plánský čapájev následně podržel svůj tým proti střele Hrdého z úrovně penalty. A tak udeřilo opět na druhé straně, Balet dokázal vytěžit z minima maximum. Lukáš vybojoval roh, Peči ho zahrál na Špíryho a bylo to 2:1.

Ve druhé půli se nám dařilo vykrývat prostory a Vani byl jistotou. Situace se tak trochu zkomplikovala, když odkulhal Tury, za kterého musel naskočit Mára, jehož tříslo by ještě sneslo pár týdnů odpočinku.. A když ze hřiště odešel nakopnutý Peči (za kterého už náhrada nebyla), začalo dvacetiminutové peklo. Lukáš se na hrotu bil proti přesile a dokázal držet míč, což nám dovolovalo aspoň na chvíli oddechnout ze soupeřova tlaku. Vyrovnání přesto muselo přijít - inkasovaný gól byl jako přes kopírák s tím prvním. Ve druhém poločase jsme se dostali jen k jedné nebezpečné střele, kdy mohl být slavným Frdla, ale levačkou napálil míč po standardce jen vedle brány. Nakonec jsme vybojovali v oslabení bod a nutno dodat, že jsme ho všichni brali jako vítězství. Frdla ukázal, že fotbal hrát umí, první poločas patřil na levé straně Radkovi, v útoku bojoval jak se sluší Lukáš a v bráně byl oporou Vani. A vůbec, dobrý to bylo...

Jo a ještě ten slíbený nákres formace Zeleného baletu:

fotbalove-hriste-hraci-pl_4e5e578ad0fac-p.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevím

(Patrik, 8. 10. 2013 20:49)

Ahoj nevím ale už to snad bude jinak to udělám sám

Re: Nevím

(robo, 10. 10. 2013 21:51)

Pato,ja tomu aj tak neverim že to bude,ved na to mali cele mesiace...a nič...

nastup.....

(Robo, 8. 10. 2013 17:20)

tak kedy to budem moct nastupit....počkam si na jaro???? :)

Re: nastup.....

(Špíry, 8. 10. 2013 22:50)

Ale na trénink můžeš klidně už teď, pátek 17.30 ;)

Re: Re: nastup.....

(Robo, 9. 10. 2013 10:14)

niekto musi aj do prace...prde :)

OK

(Patrik, 7. 10. 2013 20:17)

Ahoj všem pochvala za DOBRÝ VÝKON. A pánům p. Kotník, p. Třísla a další rychlé uzdravení, I.B. třída volá.

Lávka

(Mára, 7. 10. 2013 19:00)

Dobjej, prosím širší kádr SK, navštěvujte zápasy, abych nemusel sedět sám na lávce, rád bych se dožil jarní části. Stačí když nás bude třeba jako na Spartu.

Dobrej bod

(Aiblík, 7. 10. 2013 8:58)

Dobrý klucí, škoda, že vás dorazilo tak málo, ale i tak.... na Hluboký se moc body nesbíraj. Špíry, ty jako hodláš v gólech překonat veleváženého pana Víťu Brejžka nebo co??? :-)

Re: Dobrej bod

(Špíry, 7. 10. 2013 16:19)

To bych si k takový legendě nikdy nedovolil Tome! :)