Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horní Planá - Planá 1:2 - Jedna Planá vládne všem, jedna jim všem káže

8. 11. 2014

Horní Planá - Planá 1:2 (1:0)

Branky: 30. Ryneš - 73. a 90. Balogh

Rozhodčí: Zabilka.

Sestava: Nováček - Kubíček, Mynář, Beran, Tyl - Adámek (zranění ve 35.), Řehoř, Fujdiar, Vobořil, Čertík - Balogh.

________________________________________________________________________________________________

11:15 - Schází se kompletní skvadra Modrého baletu, tedy aktuálně čtrnáctka zdravých, nevykartovaných hráčů. Plánské vozy se rozjíždějí směr ošklivější Planá.

11:16 – Pítrs st. „Vole, zapomněl jsem si peněženku s občankou, to je jedno, jedem dál.“

11:34 – Plánští odbočili na správnou objížďku a míří nezadržitelně směr hornoplánské hřiště.

12:00 – SK v Horní Plané, zastavuje se na náměstí a jde se na kávu do místního podniku "U tří koček". Pohodička, klídeček, tabáček.

13:00 – Přesun směr hřiště.

13:05 – Láďa a kouč Cimburek zjišťujou nemilou věc – registračky zůstaly doma. Reakce trenéra byla takováhle (vulgární výrazy vyhvězdičkujem, protože nás čtou i nezletilí): „** * * *** * *!“ Situaci je třeba rychle řešit.

13:12 – Role záchranáře připadá bafuňářovi Jardovi. Ten vyjíždí z Planý narychlo k tréňovi domů, ve 13:30 poté posádka ve složení Jarda, Srna, Špíry, dvě děti a balík registraček startuje směr Horní Planá.

13:45 – Modrý balet v nervu, podruhé volá posádce záchranného vozidla, kde jsou. Ta udává polohu a je popohnána pokynem, že rozhodčí bude čekat s výkopem maximálně dvacet minut.

13:51 – Osudová chyba navigátorů a řidiče! Auto uhybá na objížďku směr Horní Planá, ale pro auta nad 3,5 tuny. Jarda je sice právě v objemovce, ale tudy se jet nemělo...

13:56 – Auto projíždí Chvalšinami. Posádka trochu znejistí, ale razí dál. Napětí v Horní Plané stoupá.

14:09 –Tisovka, Markov, Křišťanov, Zbytiny, odbočka do Koryta. V obci jménem Kštiny si začíná posádka přiznávat, že ani přibližně netuší, kde je. Jedno je jistý, v blízkosti Horní Planý to nebude. Je to špatný, tohle nestiháme, jsme v prdeli. Trenér Cimburek na infarkt, v klidu zůstává snad jen Fanda Srnců, prý tam za chvíli budeme.

14:10 – Fanda Srnců: „Jsme v prdeli.“

14:20 – Padá rozhodnutí sudího v Horní Plané: Hrát mohou jen hráči, kteří mají s sebou občanské průkazy. Tím jsou ze hry vyřazeni oba Pítrsové, kteří si je zapomněli, a Peči, u kterýho je pravděpodobný, že ho ani nikdy neměl.

14:30 - Výkop zápasu. Jedenáctka hráčů jde na to. Registračky právě překvapeně vjely do Volar.

14:45 – Auto je na místě. Modrý balet hrozí hlavně střelami z dálky, štěstí zkoušel hlavně Řehy.

 

Na domácím týmu bylo vidět, že zrovna oslnivou formou neoplývá, a tak bylo obdivuhodný, že jsme se mu v první půli stali vyrovnaným soupeřem. Narychlo poskládaná sestava ale asi ani nemohla předvádět nijak pěkný fotbal, vepředu scházel Peči, který by si proti svému bývalému týmu na velkém hřišti asi dělal, co by chtěl. Bohužel první inkasujeme, Horní Planá se trefuje z přímáku. Pak přijde smutný okamžik utkání, Honza, jak je jeho zvykem, nevypustí souboj o míč u čáry, jde do toho naplno a snahu o rychlé zabrždění před betonem, který je jen cca dva metry za lajnou (následován betonovou zdí) odneslo Adamcovo již jednou spravované koleno. Sanitka a zkažená nálada všech přítomných.

Ve druhém poločasu se dlouho nic nedělo, za zmínku stojí to, že i domácím se zranil hráč a hned využil volného místa v Honzově sanitce. Modrý balet hrál od Honzovo zranění o deseti a šance nepřicházely, naopak Novas musel zasahovat. Domácí ale možná trochu podcenili situaci a prostřídali, do hry se tak dostal například 16letý hráč. Planá to potrestala. Čerťas se perfektně uvolnil, poslal míč k Fudžimu a ten napříč vápnem nabídl míč do střely Lukášovi – nádherná akce a 1:1! Horní Planá byla k našemu štěstí nemohoucí v zakončení. Ačkoliv desítka našich hráčů už jen těžko tahala nohy za sebou, domácí toho nemohli využít. A tak přišla poslední minuta, remízu bysme vzhledem k tomu všemu brali všema deseti. Jenomže v tom si Lukáš zpracoval míč, domácí hráč uklouzl, Lukáš se opřel do skákajícího míče zpoza vápna a napálil ho do rohu brány - 1:2. Další krásná branka, euforie na hřišti, lavičce i v hledišti. Všichni toho měli plný brejle, ale odměnou byly tři body! Klobouk dolu před Fudžim a celou desítkou hráčů!

Domů se jelo příjemně, což ale nemůže říct posádka Jarda – Špíry – Srna. Po dvaceti minutách od vyjetí z Horní Planý se ozvalo v autě: „Hoši já nevim, ale není to hřiště Horní Planý?“ Bylo. Okruhem, který místní asi ani neznaj, jsme se dostali zpět na místo činu. Ale za ty tři body to stálo. Jen škoda Honzíka, držíme pěsti!

CK Jarda&Špíry&Srna TRAVEL doporučují tuto vyhlídkovou trasu do Horní Plané. Větší prdele už na světě uvidíte jen těžko.

bez-nazvu.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

benzín

(H.S., 9. 11. 2014 10:48)

Hoši, koílikrát jste tankovali?