Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horní Stropnice - Planá 2:1 - Tak zase zpátky na zem... Ve Stropnici jsme byli za kašpárky

9. 9. 2012

Horní Stropnice - SK Planá 2:1 (0:0)

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka (60. Vobořil), Ira - Adámek, Beran, Pintér, Mavrodiev - Schönkypl, Bendík.

Branka: Křemen.

_________________________________________________________________________

Už je to takovou naší milou tradicí. Rozstřílíme tým Temelína, ale pak prohrajeme na hřišti týmu, který mnoho fotbalovosti nepobral. Jenomže na nás stačilo v neděli jen trochu popoběhnout...

Budějovické týmy by se asi nezlobily, kdyby si Olešnice, Stropnice a spol. založily Ligu Novohradských hor a ušetřily by soupeřům daleké cesty. A Plané i nějaké ty body, protože v těchto destinacích pravidelně předvádíme žalostné výkony. První poločas ve Stropnici nebyl vůbec špatný, jenom tomu chyběla gólová tečka. Beňďas z malého vápna minul, Adamec místo střelby volil přihrávku na obsazené spoluhráče. Jinak jsme ale hráli my a soupeř se zmohl jen na jednu střelu, kterou Fabi lapil bez problémů.

Druhý poločas už byl o něčem jiném. Přestalo se nám dařit, a to vše. Najednou jsme si nedali jedinou přihrávku. Stropnice si přesto dál koledovala o gól ve své síti. Lukáš odmítl zavěsit ze stoprocentní gólovky, kdy postupoval od penalty proti brankáři. Cipís napálil břevno, Šenky z dorážky přestřelil. A tak udeřilo na druhé straně. Trestňák z 30 metrů, Fabi to měl proti sluníčku a míč k údivu všech skončil uprostřed brány pod břevnem. Pak už to byla z naší strany jen křeč, ze které se bohužel nepodařilo vystoupit. A když už jsme vystřelili, trefil Beňďas tyčku. Zmar hostů dokonala situace z 80. minuty. To domácí zahráli roh a po něm se prosadil HLAVIČKOU hráč, kterého by brali i do reprezentace Země trpaslíků. V 94. minutě vstřelila Planá čestný gól, z  parádně zahraného přímáku do růžku branky to měl na svědomí Patrik Křemen, ale o vítězi už bylo rozhodnuto. Stropnické obecentstvo si nás s chutí vychutnalo. Prohráli jsme s mančaftem, který prostě dobrý není, s týmem, který nepředvedl během zápasu nic. My se můžeme vymlouvat na smůlu, tyčka, břevno, spálené tutovky... Ale pokud jsme chtěli hrát o čelo tabulky, nemůžeme s týmem, jakým je Horní Stropnice, prohrávat. Ostatní týmy tam určitě ztrácet body nebudou... Druhý poločas byl z naší strany prostě jedna velká bída.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Planá na výletě

(Pitrs, 10. 9. 2012 9:07)

jak trefné a bohužel smutné...sem měl noční můru z toho všeho, jedno slovo - ostuda!