Jdi na obsah Jdi na menu
 


JE to tam!!!! Přesvědčivá výhra 4:1 a zaváhání Akry nás posunulo do OP !

11. 6. 2011

SK Planá - Sokol Římov 4:1 (2:1)

Branky: Brejžek 2, Balogh, Sodomka

Sestava: Fabián - Turek (Trs), Křemen (C), Sodomka, Lepieš - Stropek, Beran, Mavrodiev, Adámek - Balogh (Sedmík), Brejžek (Vobořil)

__________________________________________________________________________

K utkání ve kterým už o nic nešlo, se José Cimburek rozhodl potrestat dosavadního kapitána Tomáše Pintéra za špatnou účast na trénincích a nechal ho sedět. Na lavičce byli připaveni takový hráči jako Jarda Trs, Petr Vobořil, Petr Sedmík a Patrik Ira. Jediný koho José postrádal byl Míra Ježík, který dostal mimořádné volno po zápase s Hodějicemi. Houpy, jak už se stalo v této sezoně zvykem, kryl Fabimu záda.

Do první půle jsme šli s pokynem hrát fotbal, takže na nás fanoušci nemuseli pokřikovat abysme ho začli hrát. Začátek zápasu jasně nasvědčoval, kdo je tady doma, a kdo je první v tabulce. Římov bránil svojí polovinu a Planá trpělivou kombinací s vrchní baletkou Beranem držela míč na svých kopačkách. Z počátku jsme se pomalu dostávali do tempa. Planá si vytvářela šance a Honza Adámek se konečně probudil ze zimního spánku a po kolmém přízemním centru dal góla, ale  k jeho smůle mu radost pokazil zdvižený praporek pomezního. V 29. minutě si po autu dobře pokryl míč objev letošního jara - Víťa Brejžek, který dokázal projít přes 3 bránící hráče a zavěsil střelou po které se divil Víťa i golman, že to skončilo v brance 1:0.  Poté co se Planá dostala do vedení si vytvářela šance dál. Překvapivě jsme v tomto zápase vyhrávali většinu hlavičkových soubojů. Do uličky si skvěle nabíhal agilní Stropek, ale nepodařilo se mu rozšířil svou gólovou sbírku. Až v 35. minutě zápasu se dostal precizní přihrávkou do zakončení opět  Brejžek, který nedal jinak skvěle chytajícímu brankáři hostí vůbec žádnou šanci a zvýšil na 2:0. Fabi oslavil gól po svém - "Jestli nedáš hattrick tak střídat nepudeš! ", křičel na mladého útočníka. Pak přišla chvilka nesoustředěnosti a několik rohů v podání Římova, z kterého dokázali v závěru poločasu snížit na 2:1.

Druhá půle se už hrála jen na polovině Římova. Domácí fandové byli spokojeni s nápaditými akcemi domácích, a ještě víc je potěšila změna skóre v 59. minutě. Téměr ztracený míč dokázal Soda nezjištně vrátit na největšího paliče sezony - Balogha, který se ukopl a poslal míč mezi tři tyče 3:1. O 3 minuty později se největší klubista poslední dekády, Míra Soda rozhod, že poslechne rad viceprezidenta Huga Sanchéze a pokusí se trefit míč do brány. K překvapení všech na hřišti, míč neskončil na zahradě za bránou, ale u pravé tyčky 4:1. Ze sympatického výkonu hostů těžila záloha vedená Cipim. Podobně jako Barcelona dovádí svým pressinkem soupeře do úžasu, tak se to dařilo i Mariánovi jenom v pomalejším provedení. Centry ze stran se množily, chyběla tomu už jen přesnost v koncovce.  Na posledních 15 minut to přišel na hřište rozběhat Peťa Vobořil, bohužel už bez fešného příčesku. Dále se na hřište podívala nečekaná jarní posila, Sedma, který svůj výkon zhodnotil jako to nejlepší co může Plané nabídnout a několika oku lahodícími centry zviditelnil svůj pobyt na hřišti. Na závěr zápasu dorazil i Jarda "Buldozer" Trs. Plánská obrana si v zápase počínala jistě a organizátor obrané čtveřice Páťa Křemen mohl být s hrou svých spoluhráčů spokojen.

Po posledním hvizdu pana rozhodčího si Plánští mohli zařvat "Co jsme?! Mistři! ", vyfotit se do novin, otevřít lahev dobře vychlazeného sektu a polít s ním ostatní kolem sebe. Abosulutní závěr sobotního podvečerního klání patřil divákům. Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšim v OP!

Na závěr připomínám všem, co chtějí domu napsat na příští sobotu omluvenku, že Bobeš je připraven vám to podepsat v úterý nebo ve čtvrtek po tréninku!

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky SK Planá - Sokol Římov 4:1

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Supr práce

(Špíry, 12. 6. 2011 4:07)

Celá Nevada dneska slaví s váma!!! Píďovo gól už koluje na ESPN, a na chvíli ho vždycky proloží baseballovym zápasem :)