Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kameňák B- Planá 1:1 - Čekání na výhru se prodlužuje

29. 5. 2011

Kamenný Újezd B - Planá 1:1 (1:0)

Branka: 65. Balogh

Sestava: Fabián - Lepieš, Křemen, Sodomka, Mavrodiev - Stropek (38. Turek), Beran, Pintér, Adámek - Balogh (82. Ira), Brejžek (75. Vobořil)

_________________________________________________________________________

S novou dvojicí krajních beků nastoupila Planá na novém hřišti Kameňáku. Chyběl jen Marcel, Jarda a Jéža. Přesto se hosté nedokázali na půdě třetího týmu tabulku chytit a první poločas byl doslovo žalostnej. Kameňák měl všechny míče, Plánští nebyli u hráčů a nedokázali si přihrát dvakrát po sobě. Kaštan u klandru se styděl tak, že přemýšlel o navlíknutí fialového dresu soupeře a taky říkal, proč to nehrajeme jako ta Barcelona v sobotu. Těžko říct, proč ne... Každopádně domácí se zaslouženě dostali do vedení po přečíslení, Fabi nedokázal střelu neobsazeného hráče vytěsnit a míč zapadl do branky. Pak sudí nedopřál hostům hned dvě penalty, Sodovo stáhnutí a Fabiho faul na procházejícího hráče byly evidentní. Stejně tak nebyly pro údajné ofsajdové postavení uznány hned tři branky během prvního poločasu. Dvě domácím, jedna hostům, kdy bylo při skórování Lukášem jasné asi každému, že to ofsajd nebyl.

Druhý poločas už domácím tolik nevyšel a Planá hru celkem srovnala. Pítrsovo střelu gólman nohou vykryl, Víťa v jasné příležitosti nedokázal sklepnout míč do brány. Píďova střela z dobré pozice pokosila tulipány v penzionu za hřištěm. V 65. minutě se prosadil Lukáš Balogh, který byl u míče první po střele Víti a dorazil balón do sítě. Na druhé straně se domácí ukázali pěknými akcemi, při jedné z nich po centru útočník v náskoku netrefil přesně, následně si Fabi oddechl při další šanci, když míč zamířil po křížné střele metr vedle tyče. Lukáš pak v 87. minutě postupoval sám na gólmana, ten ho zkosil, ale k pobavení všech se faul nepískl ani nyní. Pak už byl zápasu konec...

Výkon to byl bídnej, to je třeba říct. Teď máme před sebou dvě domácí střetnutí, kde je třeba předvést výkon naprosto odlišnej, protože poslední zápasy prostě nevycházej a k prvnímu týmu tabulky nepatří.

Ke konci nezbývá než dodat, že zápas možná trošku, minimálním způsobem ovlivnil pan rozhodčí, protože přeci jenom tři neodpískané jasné penalty, dva neuznané góly a desítky špatně rozhodovaných situací na obě strany udělají ze střetnutí na III. třídu celkem kvalitních mužstev neuvěřitelnou frašku. Je to škoda...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pravda

(Robert, 31. 5. 2011 16:53)

Máš pravdu Fabi,už sme sa videli v okrese,a to sveči o našej hre ktora stoji za prd,musime sa poriadne pozbierat,a poriadne vyčistit hlavy,v sobotu to spolu ako mužstvo a ako tym zvladneme,len sa musime aj navzajom podporit,nie sa stale len na hrišti jebat...to nikam nevedie......nie každy den je slavny...TAK HLAVY HORE,ešte nekončime a v sobotu ich rozsekame tak ako to vie v tejto sutaži len PLANA.....

kvalita

(fabi#1, 30. 5. 2011 19:56)

Pánové zučastnil sem se tréninku před Akrou,Stěpánkama i Kamenštajnem
a učast byla docela slušná,ale co se děje na trenírovce na to je třeba se soustředit.A muj osobní názor je že poslední 3 zápasy nemají s treninkem nic společnéno.Svalovat to jenom na špatnou učast na trenincích je trošku srabácký!!!!!!!!!Co takhle říct že hra mačaftu stojí za hovno,a nechut některých hráču se trochu nasadit a porvat se o 3 bodíky je veliká.
Prostě sme se z toho posrali!!!!!!!!A pokud to nebude v hlavách nohy to neukopou.Takže nejdřív vyčistit palice a pak rosekat Hodějice.
Kdo souhlasí odpoví.
Trošku dlouhý.Co?

Re: kvalita

(Lukáš, 30. 5. 2011 20:21)

Máš pravdu fabi, musíme chtít hrát hned od začátku, a ne až když nám teče do bot. Na akře sem nebyl takže nevim, ale sám za sebe můžu říct, že se mi hraje blbě (i když zrovna u mě to ty tréninky budou ...). Musíme to hodit za hlavu a hrát jako na podzim, v klidu, po zemi a do stran! Ne to rvát všechno středem jak trubky.

kvalita

(H.S., 30. 5. 2011 16:27)

Co takhle zkusit přijít někdy na tréninik a potrénovat? Je to taková docela běžná činnost, kterou praktikuje dost oddílů, a celkem se osvědčila.