Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loko ČB B - Planá 0:4 - Hosté potvrdili v Sucháči střeleckou fazónu

23. 10. 2011

Loko ČB B - Planá 0:4 (0:2)

Sestava: Fabián - Csavoj, Sodomka, Mynář, Turek - Adámek, Pintér (75. Lepieš), Mavrodiev, Stropek - Vobořil (60. Beran) , Balogh.

Branky: Stropek, Mavrodiev, Balogh, Sodomka !SK Planá už je i na facebooku!

 

„Vrbenská krev není žádná bramborová polévka!“, hlásá nápis v lokoťácké klubovně. Plánští se na nedělní 11. kolo OP pečlivě soustředili v pátek v Masných krámech, kde sice bramboračku neměli, ale Píďa se z toho, co tam měli, motal ještě při nástupu do utkání. Trenér José Cimburek se musel obejít bez Cipíse a Víti, kteří se spolu záhadně někde zdrželi……. Do základu se tak posunul Peťa Vobořil a odvděčil se bojovným výkonem. Podruhé za sebou pak do obrany naskočil Ondra Csavoj, na místo chybějícího Marcela zaskočil Michal Turek, zbytek sestavy pak už naskočil v osvědčeném složení.

Planá byla od začátku lepší a bylo otázkou času, kdy se dočká prvního gólu. Po dlouhé době se hostům dařilo na malém hřišti hrozit z rohových kopů, i díky menšímu vzrůstu protihráčů. Marián Starostův roh sklepl na zadní tyči jen mimo tři tyče. Gólem se neprosadil v tutovce ani Peťa, který dorážel po tvrdé střele Csavoje, ale svojí slabší nohou balón netrefil přesně a ten tak skončil vedle pravé tyče brány. Pak už se v tvrdě hraném zápase hosté dočkali. Stropy se po faulu na Pítrse postavil k míči a z trestňáku poslal svojí levačkou míč nekompromisně do růžku brány. I já jsem musel zatleskat – 1:0

Na druhé straně zahrozili domácí, kdy míč propadl ke zcela volnému hráči a jeho střelu reflexivně vyrazil Fabi. Ještě do poločasu se ovšem hosté dostali do dvougólového vedení, a opět to bylo po rohovém kopu. Marián se vyšrouboval po Stropyho zahrání nejvýše a z místa, kde už těžko někdo mohl předpokládat ohrožení brány, dokázal míč zakroutit přesně ke vzdálenější tyči brány – 2:0. Diváky ještě stihl pobavit výstup Lukáše na hrotu, který se na všech čtyřech snažil na vzdálenosti asi 10 metrů vyrovnat pád a zavzpomínal tak na nedávná léta, kdy ho ještě ve starších žácích sekala týden neposekaná tráva rovnou do ksichtu.

Do druhého poločasu už byl připraven nastoupit Cipís, který v jeho průběhu nahradil Petra. Planá kontrolovala hru, ale šancí ubylo, ne už tak faulů. Po jednom z nich se z trestňáku opřel do míče Sodomka, jeho utaženou pumelici ale Vaňas v bráně Loko vytáhnul efektně na roh. V době, kdy Lokotka chytala druhý dech a před Fabim se začali množit domácí fotbalisté, podržel plánský gólman své spoluhráče. Ti se nechali přečíslit a po pěkné kombinaci se ocitl domácí útočník tváří v tvář Fabimu. Ten ale v pádu konečky prstů zkazil domácím radost a zachránil Planou od pohromy. Na druhé straně se pak podařilo Lukášovi po úniku zvýšit na 3:0, byť cesta ke gólu už tak krásná nebyla, Lukáš k podivu všech nejdřív PŘIHRÁVAL, i když mohl zakončit sám, stoper soupeřeale nedovolil z Pojišťováka udělat asistenta, takže mu míč vrátil pod nohy a Lukáš ho napálil bezchybně do protipohybu gólmana.

Stropymu pak spojnice upřela další zásah z přímého kopu, gólman se opět mohl jen podívat.

Degradace fotbalu, tak by se dala nazvat situace ze 75. minuty, kdy od odstupujícího Pítrse dostal kapitánskou pásku - !!!PÍĎA!!!. Přes počáteční protesty nejen plánských hráčů, že pod tímto kapitánem dál pokračovat v zápase nebudou, tak domácích, kteří to brali jako zesměšňování soupeře, se vše uklidnilo a zápas se v klidu dohrál. Mirda, který se od 80. minuty začal řídit pravidlem Kdo se vrací nevěří Fabimu s jediným cílem, vystřelit si, se dočkal v 90. minutě. A střela to byla gólová. to nejlepší nakonec, tak by se dala zhodnotit akce Plané před tímto gólem. Cipís načechral míč na Honzu Adámka za obranu, ten ho šikovně vrátil do ohně proti Píďovi a ten poslal míč přesně k tyči - 4:0

Planá si naprosto zasloužila tříbodový zisk, obrana vedená Ivošem a Fabim si připsala čisté konto ze hřiště 6. celku tabulky a předvedená hra hostů se musela líbit. Jen tak dál a příště zkusit překvapit béčko Hluboké na jejím hřišti. Ve hře je druhé místo tabulky!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Píďa - gól?

(H.S., 25. 10. 2011 23:16)

Málokdo si stačil všimnout, že Píďův gól z 90. min. padnul díky tomu, že domácí už byli na cestě do šaten. Taková je pravda.....

Re: Píďa - gól?

(Pítrs, 26. 10. 2011 16:29)

i hráči hostů...minimálně já jo, je pak otázka jestli tedy platil?? :-))

Re: Re: Píďa - gól?

(Stropy, 27. 10. 2011 10:19)

Branka platí tehdy, pokud ji rozhodčí odpíská, v tomto případě gól platil, protože rozhodčí jak běžel spolu s hráči do kabin, tak jak byl udejchanej, tak nechtěně písknul, k tomu radši přidal, ještě dvě opravdový písknutí a ukončil utkání:)

Re: Re: Re: Píďa - gól?

(H.S., 27. 10. 2011 14:53)

Toho rozhodčího znám léta. Můžu zodpovědně prohlásit, že ten udejchanej nebyl nikdy. Zřejmě fakt pískal do píšťalky vědomě, asi aby udělal Píďovi radost.

Re: Re: Re: Re: Píďa - gól?

(Stropy, 27. 10. 2011 20:54)

A nebo nebyl udejchanej, protože stál 90 min v kruhu:)