Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loko ČB B - SK Planá 1:2 - Druhá venkovní výhra v sezóně

21. 10. 2012

Loko ČB B - SK Planá 1:2 (0:1)

Branky: Balogh, Sodomka

 

Lokotce jsme minulý ročník nadělili dvě vysoké porážky s celkovým skóre 10:2. Do zápasu tak Planá nastupovala s vědomím, že jestli na někoho umíme, tak je to právě suchovrbenský klub, jehož áčko hraje I.A třídu, a jehož krev není žádná bramborová polívka, jak hlásá nápis v jejich klubovně. Hrál se fotbal na úrovni, k čemuž přispívaly oba týmy povedeným výkonem. Planá byla aktivnější a měla k dispozici velké množství šancí. Beňďas ale střelecké kopačky ne a ne najít. A tak se prosadil jeho parťák z útoku. Minule chyběl, protože sčítal svoje hlasy ve volbách, proti Lokotce naopak předváděl svůj nejlepší výkon v sezóně. Alespoň takové zprávy mi předali plánští hooligans. Řeč je o Lukáši Baloghovi, který nádherným fíkem poslal hosty do vedení. Brankáře Vaňase přeloboval ve stylu á la Poborák 96. 

Domácí ve druhé půli srovnali, dobře chytajícího Fabiho prostřelili po svižné akci. Gólmana nejvíce ohrožovaly opět malé domů, jednou ji zkusil Tury a bylo z toho hodně rušno. Patrik už raději míč při další možnosti uklidil za klandr. Běh dějin utkání změnila situace, kdy se na návrh hráčů střihalo u autové čáry, kdo bude mít vhazování. Bůhví, jak by zápas skončil, kdyby jeden z našich hráčů zvolil místo papíru nůžky. Takhle se v dalším průběhu mohlo stát to, že v 85. minutě se k plánskému trestňáku postavili hned tři borci hostů. Zodpovědnost na sebe vzal Soda a kupodivu míč neskončil v oknech přilehlých paneláků. Naopak, technická  střela zaplavala a zapíchla se do brány, gólman byl bez šance a Píďa mohl oslavit falešný hattrick (2 góly hokejbal, jeden fotbal). Tento gól měl ale cenu tří bodů. Planá poskočila na třetí místo tabulky, teď jí ale čekají dva těžké duely a vše se může změnit. K lepšímu, i k horšímu, tabulka je našlapaná...

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Loko ČB B - SK Planá 1:2 podzim 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Píďu

(Špíry, 22. 10. 2012 21:05)

Ze stránek Lokády: "K míči se postavil Sodomka a cizelérsky provedeným kopem nedal Vaňasovi šanci, 1:2." Ty jsi mi cizelér :D

Re: Pro Píďu

(Pitrs, 23. 10. 2012 20:19)

sic jsem se snažil najít jakoukoliv spojitost s cizelérsky provedeným kopem Sodovky...moc jsem to nepochopil...nevysvětlí mi to někdo? leda by to bylo myšleno že Soda prostě umělecky svým kopem balonu k tyči tuto ozdobil :-))

Re: Re: Pro Píďu

(Lukáš, 23. 10. 2012 22:48)

umělecký kovolijec a cizelér:

Kdo to je a co dělá? Umělecký kovolijec a cizelér je pracovník, který zhotovuje odlitky plastik, soch, reliéfů a podobných předmětů z různých kovů.

Co je náplní jeho práce? Opracovává povrchy odlitků, sestavuje z nich složitější předměty (např. kostelní zvony). Zhotovuje pro ně formy. Restauruje (obnovuje) historicky cenné kovové předměty. Provádí ošetřování a údržbu používaných strojů a zařízení.

V jakém pracuje prostředí? Povolání je vykonáváno v dílenském prostředí, je třeba počítat s nečistotami, s vysokými teplotami a se stykem s chemikáliemi.

S čím pracuje? Pracovními prostředky jsou tavicí a odlévací zařízení, formy, ruční nástroje a pomůcky.

Jaký by měl být a co by měl znát? Předpokladem pro úspěšný výkon povolání je vyučení, soustředěnost, zručnost, určité tvůrčí schopnosti, estetické cítění.

celej soda :))

Re: Re: Re: Pro Píďu

(Špíry, 24. 10. 2012 9:35)

Píďa byl nejdřív smutnej, že mu tam sprostě nadávaj nějakým škaredým cizím slovem :(

Re: Re: Re: Re: Pro Píďu

(Soda, 25. 10. 2012 15:21)

Tak urcite