Jdi na obsah Jdi na menu
 


MISTŘI!!! Hokejbalisté SK Planá slaví titul ve 2. lize AHbk

7. 4. 2013
FINÁLE
SK PLANÁ - Dříteň A
1. zápas  (sobota 6.4.2013, 8:45 hod., hřiště Plav)
Planá - Dříteň A 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
Branky: 2. Špírek (Sodomka), 4. Špírek (Sodomka), 8. Matlášek (Brejžek), 56. Beran (Sodomka) - 51. X 
Sestava: Houpač - Matlášek, Lepieš, Schuhmann, Beran, Petrlík - Brejžek, Sládek, Špírek, Sodomka, Přibyl.
 
První zápas se rozhodl hned v první třetině, kterou Plaňáci ovládli 3:0. Dvakrát se trefil po nahrávkách Pídi Špíry, jednou dokončil Víťovu akci přesným zakončením Walter. Dříteň se dostávala do šancí pomálu a když už nějaká přišla, byl na místě spolehlivý Houpy. Zbytečnými vyloučeními jsme se soupeře pokoušeli dostat do hry, ale ten žádnou z přesilovek nevyužil, stejně jako my. Jednou jsme si odseděli dvě minuty i za nehrajícího kapitána, který rozhodčího oslovil pár pěknými výrazy, na Č, K a tak... Deset minut před koncem se Dříteň z rychlého brejku přece jen prosadila. Situaci ovšem uklidnil Cipís, který v oslabení skóroval po spolupráci se Sodou. Ten si tak připsal třetí asistenci v zápase. Musíme pochválit Víťu, který se sice střelecky neprosadil, ale poprosil, aby tu o něm bylo napsáno něco hezkýho. Planá se ujala v sérii vedení 1:0.
 
2. zápas  (neděle 7.4.2013, 10:30 hod., hřiště Čejkovice)
Dříteň A - Planá 3:3 (0:2, 1:1, 2:0)
Branky: 8. Špírek (Beran), 12. Lepieš (Sládek), 43. Beran (Sodomka).
Sestava: Houpač - Matlášek, Lepieš, Schuhmann, Beran, Přibyl - Brejžek, Sládek, Špírek, Sodomka.
 
Planá pojala přípravu na odvetu zodpovědně. Walter přijel deset minut po začátku, navíc bez sporotvních bot, takže mač odehrál ve svátečnim, ale stejně nakupuje v Kaplici u Nguyenů, takže zas taková škoda bot nebyla. Hosté začali na asfaltu, na kterém bylo umění vyhnout se podklouznutí a pádům, na jedničku. Cipís připravil luxusní pozici pro Špíryho a ten už měl lehkou práci. Když o chvíli později nejlepší ze slovenských hráčů Plané Robo neuchávatal po pasu Vency svou šanci a zavěsil pod víko, vypadalo to už pro Planou hodně nadějně. Dříteň musela zápas vyhrát, aby dotáhla sérii do prodloužení. Hra se přitvrdila, my spalovali šance a domácím se podařilo snížit. Naštěstí na 3:1 zvýšil náskok Cipís, který poslal míček po skrumáži před brankou za bezmocného gólmana. Jenomže to by nebyla Planá, aby si to na konci neudělala zajímavější... Dřiteň gólem z nájezdu dokonce vyrovnala v 58. minutě na 3:3 a scházel jí gól. Plaňáci ale koncovku zahráli zkušeně a bez problémů si uhájila zisk titulu.
 
Šampáňo z poháru, předávání medailí a vítězná fotka, to byl program bezprostředně po utkání. A také se hlasovalo, zda budeme chtít využít právo postoupit. Pro byl jenom jeden dřevák, takže nejspíš i pro příští rok zůstaneme ve stejné soutěži. Jste srabi!! :D
 

Náhledy fotografií ze složky Hokejbal - mistři 2. ligy AHbK

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Míra, 7. 4. 2013 13:48)

Tak Vám gratuluju pánové! Skvělá zpráva....poctivě sem váš postup sledoval :)