Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modrý balet si poradil s dalším soupeřem, Křemže padla 1:4

30. 8. 2014

SK Planá - Sokol Křemže 4:1 (3:0)

Branky: Balogh 2, Beran, Adámek - Chromý.
Rozhodčí: Reisner. 
ŽK: 1:3
Diváci: 100.
Sestava: Nováček - Turek (68. Plojhar), T. Pintér, Kopáč, Kubíček - Beran, J. Pintér (86. Fujdiar), Řehoř, Adámek - Petscher (62. Vobořil), Balogh.
___________________________________________________________
Kdyby Křemže neměla v útoku takový paliče, těžko říct, jak by to dopadlo... Každopádně úvod zápasu nám vyšel. První poločas nabídl útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Běžela teprve 2. minuta a Modrý balet se poprvé prosadil - Honza našel neobsazeného Martina Berana, který uklidil míč mimo dosah brankáře Končoka - 1:0. Ve 12. minutě už se produktivní domácí ujali dvoubrankového vedení, zasloužil se o to opět nahrávající Adámek a zakončující Balogh. Křemže svoje příležitosti trestuhodně zahazovala, nebo lépe řečeno, Novas Rolníka a Chromého vyčapal, nebo je vystrašil tak, že zakonči samostatný nájezd střelou k Ambrůžkům. Domácí oproti tomu dokázali přidat další branku, Řehořovu asistenci zužitkoval Balogh. Další domácí příležitosti neproměnil Peči nebo Tury. Po změně stran se tempo hry uklidnilo a Křemže neměla sílu na zvrat. V 56. minutě navíc Adámek sám před Končokem nezaváhal a zvýšil na 4:0. V zakončení si počínal suverénně a klidně, přítomní diváci ani nemohli uvěřit, že je to opravdu plánský záložník. Adamec se tak stal nejproduktivnějším hráčem duelu... Křemže se dočkala gólu až v 80. minutě. Chromý poslal míč přes zeď do záclony a Novas si musí na nulu počkat do Velešína.
Další jasná výhra, ale tentokrát to mohlo být všechno jinak. Křemže nám ukázala okýnka v obraně, který musíme příště zavřít. Uvidíme, jak to bude se zraněním Turyho. Vzhledem ke stálé absenci Ivoše by se nám počet hráčů připravených ke hře snížil na nepříjemně malý počet...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář