Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modrý balet vyřadil v poháru tým Ledenic!

2. 8. 2014

 Český pohár mužů v kraji /I. kolo/

SK Planá - Ledenice 4:2 (3:1)

Branky: 21. J. Pintér, 27. Balogh, 43. Petscher, 68. Balogh - 15. Winkler, 78. Fošum.

ŽK: 1:2.

Sestava: Nováček - Turek, Sodomka, T. Pintér, Mynář - Beran, J. Pintér (70. Vobořil), Řehoř, Tyl (55. Fujdiar) - Balogh, Petscher.

_______________________________________________________________________

Poprvé v přípravě se v jakés takés sestavě podařilo sejít Modrému baletu, který stál proti finalistovi loňského ročníku poháru. Ledenicím chytal 46letý gólman, a nutno říct, že při prvním pohledu na něj se nezdálo, jakou bude později svému týmu oporou. Ledenice se v 15. minutě dostaly do vedení dorážkou z bezprostřední blízkosti, ale Planá do půle otočila na 3:1. Nejprve Pítrs junior dotlačil míč za čáru po neproměněné tutovce Lukyho. Nejlepší plánský střelec byl úspěšný až o šest minut později, kdy ho vybídl po obejití protihráče přesným pasem Peči. A Peči svou rychlost využil před poločasem ještě jednou - na krásný centr Řehyho si naběhl a kolem vybíhajícího gólmana poslal míč do sítě. 

Druhý poločas už toho moc zajímavého nenabídl. Živěji bylo před ledenickou brankou, ale gólman si připisoval jisté zákroky. Nestačil až na další spolupráci Peči - Lukáš. Planá nastřelila Pečim i tyč. V závěru nás dokázaly Ledenice přehrát a párkrát zahrozit, ale nestačilo to na víc, než na snížení na konečných 2:4. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář