Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na domácím turnaji jsme skončili třetí

10. 8. 2013

Konečné pořadí:

1. Union Ulrichsberg

2. FC Páni

3. SK Planá

4. Calofrig Borovany "B"

 

Výsledky:

SK Planá - Union Ulrichsberg 4:5 (3:0) - Petscher 2, Balogh, Špírek - Stropek, Brandl 3, ...

FC Páni - Borovany 5:4

o 3. místo: SK Planá - Borovany 9:0 (7:0) - Petscher 3, Balogh 2, Beran, Lepieš, Brejžek, Turek

Finále: Union Ulrichsberg - FC Páni 8:2 

 

Nejlepší střelec: Brandl (Union Ulrichsberg), nejlepší hráč: Řehoř (FC Páni)

________________________________________________________________________

Co my jsme v zápase s Union Ulrichsberg dokázali, to se jen tak nevidí... Klucí mladý běhaví rakouští sice nebyli v první půli nijak horší, ale my dokázali být maximálně efektivní. Nejdříve se Peči uvolnil a poslal míč kolem stojné nohy gólmana do sítě, poté Špíry přešel přes dva protihráče a poslal balón k tyči a nakonec si Peči došel pro penaltu, kterou sám proměnil. Ulrichsberg sice na začátku půle snížil, ale když se Lukáš nádherně opřel do míče, zdálo se, že máme stále dost klidu... Jenomže chyba, pak se začaly dít věci a ještě můžeme děkovat Vanimu, že to trvalo tak dlouho, než hosté vyrovnali. Absolutně jsme odešli, zatímco Stropy a spol. se dostali do ráže a dokázali během pár minut nastřílet  čtyři branky a slavit vítězství v předčasném finále. Kdo neviděl, nepochopí... Pro diváky to ale byl úžasný mač a pro nás zajímavá konfrontace.

Starosta si dokázal poštelovat los a jeho FC Páni s fungl novými dresy přešli, byť s drobnými problémy přes Borovany.

Zápas o třetího fleka = vraždění neviňátek. Peči během chvilky nastřílel hattrick, hosté sotva tahali nohy a zápas byl po 10 minutách druhé půle ukončen. Borovanům se sluší poděkovat, že turnaj nenechaly ve štychu a přijely, když na poslední chvíli souhlasily a kývly na nahrazení místa v turnaji za tým Horní Plané.

Finále opanoval Union Ulrichsberg, který si vypracoval dostatečný náskok a v pohodě si hlídal a navyšoval vedení až do poslední minuty.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář