Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na domácím turnaji SK skončili druzí

12. 8. 2012

V 1. kole se utkali

Bavorovice - Boršov 5:1 (4:1)

Za Boršov nastoupili Robo a Jarda Trs, kteří jsou novými posilami sousedního celku. Bavorovice museli dotahovat když se po Jardovo individuální akci prosadil v 30. vtěřině zápasu Klícha, ale do konce první půle si stihli vytvořil pohodlný náskok 4:1. V druhé půli se dohrávalo a Bavorovice zvýšili už jen z penalty.

 

SK Planá - Velešín 13:0 (7:0) Branky: 3 Bendík, 3 Adámek, 2 Balogh, Mavrodiev,  Brejžek, Vobořil

Zelený balet nastoupil proti Velešínu v dobrém rozpoložení. Během pár minut jsme si vytvořili spoustu gólovek, ale proměnili jen pár z nich. I to stačilo, aby jsme rozebrali soupeřovo obranu a rychlými protiútoky trestali chyby hostů. Fabi v bráně si mohl dát oblíbeného předzápasového turka a cigárko, protože dál jak na rozehrávku se Velešín nedostal. V druhé půli José prostřídal sestavu ale na hře zaleného baletu se prakticky nic nezměnilo. Góly padaly dál jeden za druhým a dokud jsme si přihrávali po zemi, tak soupěř nevěděl co dřív. Poslední hřebík do rakve dal Peťa Vobořil když se v poslední minutě prosadil hlavou z rohu. Nutno dodat, že z Šenkyho přihrávek padla polovina gólů.

 

O 3. a 4. místo:

Boršov - Velešín 4:1 (4:0)

Za zraněného hráče Velešína zaskakovat v sestavě Láďa Fujdiar a na svoje fotbalové umění poukázal ukázkovým přímým kopem, když za pomoci brankáře Boršova vymetl šibenici. Jinak si Boršov poradil s bezzubým Velešínem lehce 4:1.

 

O 1. a 2. místo:

SK Planá - Bavorovice 1:3

Planá vstoupila do utkání lépe a dokázala si vypracovat několik slibných šancí. Skóre zápasu otevřel až po brejku Balogh když utekl obráncům a střelou kolem stojné nohy brankáře chladnokrevně zavěsil. Pak se už jen trefovali Bavorovičtí po pohledných kombinacích, když jsme se nedostatečným důrazem sami připravili o jednobrankové vedení a do konce poločasu Fabi lovil míč se sítě ještě 2x. V druhé půli jsme srovnali krok a udrželi čisté konto. V zápase bylo vidět, jaké jsou naše nedostatky, a tak na nich můžem ještě do prvního mistráku zapracovat.

 

Konečné pořadí:

1. Bavorovice

2. Planá

3. Boršov

4. Velešín

 

SK a zastupitelstvo Plané děkuje všem návštěvníkům turnaje i večerní zábavy a těší se na Vás v sezoně 2012/2013, která staruje již příští týden!

18.8.2012  SK Planá - Hrdějovice B od 17.00

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář