Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Hodějovice - Planá 0:2 - Třetí zápas v řadě bez inkasovaného gólu a další tři body

17. 10. 2010

Nové Hodějovice – Planá 0:2 (0:1)

Branky: 35. a 75. Adámek

 

Sestava: Fabián- Tyl, Křemen, Sodomka, Mavrodiev - Stropek, Beran, Pintér, Adámek - Brejžek (70. Trs), Balogh (80. Vobořil).

__________________________________________________________

 

Na hodějovickém hřišti se hrál dlouho vyrovnaný fotbal, na malinkatém hřišťátku znamenal každý nákop nebezpečí a plánským fotbalistům chvíli trvalo, než na podobnou hru přistoupili. Domácí v 10. minutě po pěkné akci pálili z velkého vápna nad, šikovného útočníka pak na poslední chvíli zastavil Patrik. Plané se opět nechtělo zakončovat své akce střelami a často míč skončil zadrbaný před vápnem. A když už se Adámek z voleje krásně opřel do míče, zastavil míč letící do prostoru brány montér Cipís. A tak byla darem z nebes penalta, která ovšem byla jasná. Pan Plánský zastupitel vybídl ke skórování Balogha, jenž byl ale na malém vápně zezadu v poslední chvíli přistrčen a Pítrs si postavil míč na penaltovou značku. Ta byla vyvedena na krásně rovném pažitu, ze kterého byla radost si desítku kopnout.  Pintér ale kop hrubě podcenil, nejspíš si myslel, že když je člověk jednou v politice, tak mu tam pencle budou padat samy, a přepálil bránu. Kouzlo dvou různých kopaček tedy poprvé zklamalo. Pak ovšem konečně přišel ve 35. minutě gól, který jsem ale bohužel neviděl, protože jsem se zrovna díval na svoje tkaničky. Prý se Honza Adámek po centru prosadil patičkou a byla z toho hezká branka, ale nemůžu posoudit – 0:1. Do poločasu ještě stihnul spálit svoje dvě velké šance Víťa, když ale jednou zasahovala domácí obrana až na brankové čáře za již překonaným gólmanem.

Druhá polovina začala, pokračovala a skončila na obranné polovině Nových Hodějovic. Ty přestaly stíhat kombinacím Plané a musely se spoléhat na to, že hosté neprojdou přes obrannou hráz. A když už projdou, tak svou šanci nepromění. A to se taky dělo. Stropek, Brejžek, Piňťa, Cipís atd., atd., nikdo se nemohl prosadit.  V 70. minutě došla Víťovi pivní energie načerpaná den před zápasem a byl vystřídán Jardou Trsem. A zanedlouho se stav změnil na 2:0. Lukáš zamotal s beky soupeře, vystřelil, gólman míč v blátě neudržel a důrazný Honza Adámek by tam balón dorval i s hlavou brankáře, kdyby bylo třeba. Největší příležitost Hodějovic přišla na řadu v 80. minutě - dalekonosná povedená rána orazítkovala Fabiánovo břevno a dorážejícího útočníka zastavil zdvižený praporek pomezního.

Plaňáci tak slavili již deváté tříbodové vítězství v řadě, skóre máme 28:5. Teď jen nepodcenit trápící se Římov a v posledním kole vyklepnout silné béčko Dobré Vody a můžeme se v klidu uložit k zimnímu spánku.

 

 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář