Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Hodějovice - Planá 2:6 - Pohodové vítězství díky druhému poločasu

25. 8. 2012

Nové Hodějovice - Planá 2:6 (1:2)

Branky: Adámek 3, Bendík, Beran, Brejžek.

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Schönkypl, Vobořil (46. Ira) - Balogh (65. Frdlík), Mavrodiev, Beran, Adámek - Brejžek (75. Špírek), Bendík.

_________________________________________________________________________

Na první venkovní zápas sezóny jsme odcestovali do Hodějovic. Ty jsou v okresním přeboru nováčkem a v létě jsme se s tímto týmem setkali (vítězně) na turnaji v Boršově. Zápas provázely problémy s dopravou účastníků - na návsi v Plané jsem zapomněli Cipíse, který se ale stačil dopravit do místa střetnutí včas. Oproti tomu zase spadl Beňďasovi do útrob mohutné hlavní hodějovické tribuny klíč od auta a jen málo chybělo k tomu, aby jsme mu museli vyřídit hostování do Hodějovic do konce sezóny. Na předstoperu opět nastoupil Šenky, ve středu zálohy s Cipísem hrál Marián.

Na malém hřišti se nám první poločas moc nepovedl, míče končily často v zámezí, nakopávanými balóny jsme neuspěli. V 15. minutě se ale rozeběhl Honza Adámek a načal své povedené odpoledne, vběhl do vápna, zakončil, a prostor dostal i k dorážce - 0:1. Domácí dokázali vyrovnat, když si jejich útočník vyčíhal přihrávku za obranu a podél Fabiho zavěsil - 1:1. Jenomže Víťa Brejžek rychle strhl vedení zpět na tu správnou stranu - Peťa Vobořil ho našel osamoceného na vápně a Víťa dloubl míč do sítě - 1:2. Hodějovice měly šanci na srovnání po chybě v plánské defenzivě, ale míč skončil jen těsně nad břevnem. Rozpačitý první poločas nabídl ukázkovou holomajznu a těsné vedení pro plánské barvy.

Do druhého poločasu nastoupil na pravém beku Patrik Ira a jako kdyby se s jeho příchodem hra proměnila. Planá soupeře najednou k ničemu nepouštěla, byla jasně lepší a bylo otázkou času, kdy vstřelí třetí gól. Připsal si ho Martin Beran, který sice mohl přihrávat při postupu středem hřiště, ale při myšlence, že tihle lidi na něj ani nepočkají při srazu, se rozhodl zakončit sám. A neudělal to špatně - rána z uctivé dálky se zapíchla do trojúhelníčku v rohu brány - hezčí gól už jsme dlouho nevstřelili - 1:3. Hodějovický chodící záložník Petr Hrubý pak odmítl dramatizaci duelu, když v úniku zakončil jen do boční sítě. Pak už to bylo jen o tom, kolik domácím nasázíme fíků. Honza zvyšoval dvěma brankami hlavou na 5:1 a připsal si tak hattrick. Pak sice domácí nejspíše s pomocí ruky z ojedinělé akce snížili, ale na konečných 6:2 pro Planou upravil skóre Lukáš Bendík. Ten po vyšachování obrany včetně brankáře po spolupráci se Špírym neměl problémy zasunout míč do sítě. Z trestňáku neuspěl Patrik Křemen, Tury mířil těsně vedle, gól měl na hlavě i Frdla, který nastoupil na záloze v 65. minutě místo Lukáše. Hodějovičtí určitě nebudou patřit do vyšších pater tabulky, příští kolo nás čeká jinačí soupeř - Temelín doma porazil Lokotku 5:1.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář